Návrat ClintaChad Vader (S03E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:156
Počet zobrazení:4 516

Rizyk musel nutně odjet, takže dnes výjimečně přidáváme Chada už v 17:00 a další díl Odhalení hudebního průmyslu uvidíte až večer ve 20:00.

Jelikož už neuspěli všichni "normální" kandidáti Empire Marketu, rozhodla se Maggie přizvat na výpomoc externistu. Tím není nikdo jiný, než Chadova odvěká nemesis - Clint. Chad se s ním musí vypořádat, ale bohužel má omezenější pravomoce než kdy předtím. Zatímco Chad s Clintem bojují, Baby Cookie se pomalu chystá zničit svět.

Přepis titulků

Nech to na mně, Maggie. - Vyřídím to s tím výrobcem špaget osobně. - Výtečně. Jelikož jsme tak dobří přátelé, Chade, tak mi nevadí říct, že všechny tví kandidáti na pozici manažera byly neschopové a kašpaři. Proto jsem se rozhodla, že přivedu nějaký externí talent. Pamatuješ si, jak to dopadlo s Robbiem? Podle mě to není dobrý náp... - Ahoj, pitomče. - Ne. - Clint?

To má být vtip? - Tváří se vtipálek takhle, Chade? Ne, takhle se tváří děv... Být tebou, tak tu větu nedokončím. Clint je dnešním manažerem. Pokud vyhraje soutěž, tak bude navrácen do normálního zaměstnání... a bude to tvůj šéf. Jo. Z nějakého důvodu o tom pochybuji. Hej, drž se ode mě dál, ty zrůdo.

Řekni mu o tom soudním příkazu. Clint na tebe taky podal soudní zákaz přiblížení... Zákaz přiblížení? A jak máme pracovat v jednom obchodě? ...na vzdálenost jednoho metru od jeho osoby. Předpokládám, že to udělátko, co máš na opasku, měří vzdálenost nebo tak. Jo, je to měřič vzdálenosti. Přiblíží se na metr a spustí se alarm. Pokud se spustí na déle než 5 sekund, přijedou policajti a zabásnou tvou prdel. Žádné další mlácení a chytání, ty klaune.

Metr... Jsou i jiné způsoby, jak Clinta stáhnout z kůže. To ne, tahle věc dokáže poznat lítající věci a to, čím hýbeš svou pošahanou myslí a rychlost větru a tak. To by stačilo. Tak do práce, vy dva. Uvidíme se pozdějc, kreténe. To jsem rád, že jsem si koupil všechnu tu kávu.

Tak zatím. Michelle, vypadá to, že si tady zvykáš. Jo. Byl to jen týden, ale myslím, že mám všechno zmáklé. Řekl ti kapitán Wickstrom, co dělat v případě vosího útoku? Jo, řekl. Výborně. Rád bych se s tebou setkal v Genově pizzérii...

5... 4... 3... 2... Jak jsem říkal, rád bych... 5... 4... 3... 2... - Michelle, rád bych... nechtěla bys... - 5... 4... 3... - Hej, snažím se... - 5... 4... 3... - Slyšíš mě ještě? - 5... 4... 3... - Já... já se jen... - 5... 4... 3... - 5...

4... 3... - Je docela roztomilý. - Hej, uvidíme se později. - 5... 4... Sedm set zubů a otvírák konzerv. Ach ne. Ahoj. Je to tu Randy, zpět k srandovnímu povyku. Prosím, nech mě na pokoji. Omlouvám se Randy, odejdu a opustím tě navždy. - Vážně?

- Ne, dělám si srandu. Budu tvůj malý dětský kamarád, který pořád otravuje své velké kámoše. Nechci být tvůj dětský kámoš! Já taky nechci být tvůj dětský kámoš, ty pošuku. O co tu sakra... Mluvíš s nahou dětskou panenkou, co, Randy? Trochu ti hráblo po tom, co Clint odešel, že? - Clinte? - Jo, jsem zpět. Chystají se velké změny a jakmile se stanou, tak jsi buď se mnou, nebo proti mně.

Já ti nevím... já... já... Nekecej! Se mnou nebo proti? Se mnou nebo proti?! S tebou. S tebou. Jo. Kdo by to řekl, ten prodavač měl pravdu, ta panenka byla prokletá.

Jo, zničíme svět. - Jo, je to v uličce pět. - Dík. Dobrá práce, Lloyde. Jsi skvělý zaměstnanec. Obejmi starého kámoše Chada. Takový kámoš, takový borec. Líbí se ti to, co? - Takový dobrý zaměstnanec...

metr já vím. - 5... 4... 3... 2... Ty úchyle. Tvoje zvrácená láska nebude trvat dlouho. Dobře víme, komu je Lloyd loajální, že jo, Lloyde? - Ty jsi tu šéf. - Jo, plácni. Dole a nahoře a dole... - Odprejskni, máme tu nějkou práci. - Jasně, uvidíme se... - Lloyde, co to máš v kapse? - V kapse nic nemám. Tazer?

To je nebezpečné, Lloyde. Obzvláště když ho použiješ na Clinta. Tvoje pitomé ovládání mysli nebude fungovat na... Teď běž vyčistit záchodky. Neměl ses vracet. Proč moje zatracená páteř nefunguje? Tohle je jen začátek, Chade. Začátek konce.

Tvého konce. Překlad: Zikato Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz Obsazeno. - Vyčistit záchodky. - Ne, ne! Příště uvidíte: - Lloyde, můžeš na slovíčko? - Jasně, kámo.

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

docela dobrý :D :D

180

Odpovědět

jsem tak rád, že jsem si koupil všechnu tu kávu :D

181

Odpovědět

ten konec jak šel vyčistit záchodky :-D

180

Odpovědět

no tak, to tu fakt nie je viac fanusikov Chada? :)

180

Odpovědět

jj :) :D:D

180

Odpovědět

Adas: myslim, ze je to skor toto: http://www.youtube.com/watch?v=1AL3Q4GMfhI ale mozno sa aj objavi, neviem :) inak diel parada, Clean the toilet zabilo, drsnejsie jak psycho :D

180

Odpovědět

Ej, mega mind trick :)

180

Odpovědět

Kdesi jsem viděl, že by se tu měla objevit Felicia.. je to pravda?

180

Odpovědět

Clean the toilets!! :-D :-D zabilo to :-D

180

Odpovědět

ten konec :_D

180

Odpovědět

luxus xD

180

Odpovědět

Postrádalo to dnes náboj, ale i tak hodnocení je kladné :-)

181