Chci být jako Usáma

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:616
Počet zobrazení:6 253

Ústřední píseň z Jihad: The Musical, kde Sorab Wadia zpívá v roli Husseina Al Mansoura.

Přepis titulků

Chci být jako Usáma. Chci si vybombardovat cestu ke slávě napříč zemí. Vím, že se lidem asi budu hnusit, ale ani náhodou mě nebudou ignorovat, až CIA určí, na kolik si mě cení. Představím zabíjení poddajným a ochotným, ale nechejte volnou hlavní stranu, až se k vám donesou ty novinky. Prosím, ať jsem jako Usáma B. Budu mít islámský věhlas.

Chci být jako Usáma. Chci přesvědčivě ujišťovat, vábit a mít styl. Kdybych nedělal takový rámus, tak by mě nechali v Saudské Arábii. Ale jako princ jsem nemohl hrát velkou ligu. Tak natočím výmluvné upomínky, že nás Amíci nejdřív musí najít, přestože nám nevadí zaútočit na jejich rodné hroudě. Prosím, ať jsem jako Usáma B. Budu mít islámský věhlas.

A budou o mně mluvit napříč historií. Je to blaho být Al Mansourem! Prosadím svůj plán, budu bubákem se zbrusu novou svatou válkou! Chci být jako Usáma. Chci pod róbou nosit značkové oblečení. Zatímco mí sluhové tkají jako o závod, já vyhlásím střet kultur. Zabiju miliony občanů po celém světě. Nechám si narůst bradku až po pupek, dobudu YouTube, dostanu se na kabelovku a budu bohatší než kdokoliv, koho znám.

Prosím, ať jsem jako Usáma B. Spolu s programem v Al-Džazíře. Kdo by mohl chtít víc, než mít skoro dva metry? Jméno Mansour se proslaví! A nebudu chybět na seznamu hledaných... se svým vlastním Džihádem! Ano, se svým vlastním džihádem!

Chci být jako Usáma. Chci mít ohromnou slávu a bohatství! Prosím, ať jsem jako Usáma B. Budu mít Islámský věhlas. Budu mít islámský věhlas! Překlad: Zikato www.videacesky.cz

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jako písnička dobrý. A navíc dnes už opravdu jen zabedněnci věří, že 11. září nezařídila Americká vláda.

1830

Odpovědět

Bizar! xD

181

Odpovědět

To hodnotenie je kvoli uplnym rasistom atd.

183

Odpovědět

usama jen 3k lidi,
rocne na obezitu a koureni zemre nekolik milionu americanu
a to nepocitam lidi ve vezení války ameriky atd atd tohle je úrážka 11.9 :D

184

Odpovědět

Neviem ako Vám ale mne sa to zdá strašne chytľavé :D

192

Odpovědět

výborný, upřímně nechápu nízké honocení, díky

181

Odpovědět

pohodičková oddechovka :)

182

Odpovědět

tohle nemuze nikoho urazit...

182

Odpovědět

satan66 - Pokud by se ti jej podařilo najít někde celý ve slušné kvalitě (Nemusí být přímo na internetu, stačí ke stažení) tak jsem si jistý že by se toho někdo ujmul. Zřejmě ne přímo na VČ.cz protože věci které mají hodnocení pod 8 se většinou dále nepřekládají (Až na písničky z YFM) nehledě na kvalitu.

182

Odpovědět

doufám že přeložíte celý muzikál

180

Odpovědět

vojta kadibudka - Tohle je záznam právě z premiéry muzikálu Jihad! The Musical z Edinburghu v roce 2007.

180

Odpovědět

čau, nevíte někdo jak se jmenuje originál téhle písničky nebo kde to bylo poprvé originálně hráno?

180

Odpovědět

Velmi povedené, stálo by za to shlédnout celý muzikál.

Pro ty, co dávají negativní hodnocení pouze kvůli toho o čem to je:

Uvědomte si, že události 11. září nebyly taková katastrofa jak nám podsouvají media. Vzpomeňte třeba na Hitlera, kolik ten zabil lidí a kritizuje někdo seriál " Halo, Halo? ". Navíc podobné satiry snižují vážnost teroristických organizací a právě proto jsou podporovány i americkou vládou. Teroristů není a nikdy nebylo hodně a proto se musí předvádět (sebevražedné atentáty) aby na sebe upotaly pozornost (média jim neskutečně pomáhají) a skrze ně pak šířili strach a " teror ". Zesměšnění a diskreditace je to nejlepší co můžeme dělat, protože tak se jich nejen že přestaneme bát, ale zároveň i oni přijdou o podporu svých lidí, protože je nebudou brát vážně.

Takže já říkám: Směle víc takových videí !

180

Odpovědět

Pobavilo

180

Odpovědět

Marty: kdyby se to objevilo 11.září tak by to nebylo nevkusný, ale ještě lepší a vtipnější než teď

181

Další