Chovatelé kočekNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 678
Počet zobrazení:23 269

Máte doma kočičku? Pak možná najdete leccos povědomého v novém Normanově videu, v němž hlavní roli hraje jeho kocour Sergi.

Přepis titulků

Já a můj kocour si vyloženě rozumíme. Nikdy jsem nezalitoval, že jsem ho adoptoval. ŠPATNĚ! Pořídil jsem kočičí vodítko. Ale nechápu, proč se tyhle věci vůbec vyrábí, když se v tom kocour zásadně odmítá procházet. Jeden by řekl, že venčím jeho mrtvolu. A je to.

Našel jsem řešení. Jednu věc moje kočka miluje. A sice mňoukat asi tak čtyřmilionkrát za den. Úplně bezdůvodně. Ale když potřebuju odejít, mám naspěch a zavolám ho, abych zjistil, jestli tam je, je tak vychytralý, že ani nemňoukne. Mizera.

Sergi? Sergi! Sergi! Už se nedívám. MÁM TĚ NA HÁKU!!! Mně jeho výchova stejně moc nejde. Vždycky, když něco provede, vynadám mu, ale zároveň mi přijde tak k sežrání, že ho pusinkuju a on v tom musí mít guláš.

Jaktožes mi ukradl šunčičku, co? Co mi to vykládá? Vůbec tomu nerozumím. Je to dobře, nebo špatně? Ale myšlení koček se stejně nedá pochopit. Koupil jsem třeba hračku pro kočky za neuvěřitelnou cenu, perfektně promyšlenou, a hrál si s ní asi tak nula vteřin.

Zato když našel tenhle kus igelitu z obalu od sušenek, byla to pro něj největší prča na světě. Vrchol zábavy. Sranda je, že když máš kočku a přijde ti návštěva, okamžitě poznáš, kdo je na kočky zvyklý a kdo ne. Jejda!

Ta kočka si na mě normálně klidně sedla. Teď vysunula drápky. Ona mě škrábe! A taky pelichá. Já jsem měl jako dítě alergii. A teď mě bouchá. My jsme doma mívali křečka. Taky jsem si říkal, až jednou přijdu domů a kocour bude po smrti, co udělám s tělem?

Kam ho dám? Na kočkách je ale praktické to, že tě můžou ráno budit. Mají zabudovanou funkci budíku, až na to, že časy jsou voleny zcela náhodně. Proč jsi mě vzbudil? Je teprve osm. Promiň, nemám mozek.

Každopádně i přes tyhle drobné podružné problémy je chovat kočku obrovské potěšení. Já svému kocourovi dávám spoustu lásky a on mi ji vrací. Překlad: LaBleue www.videacesky.cz Chceš jít na procházku? BLBČE! STOP!

Teď na úplně jiné téma. Před časem vyšla nová aplikace Norman fait des vidéos pro mobilní telefony. Už si ji stáhla spousta lidí a pozitivně ji ohodnotila. Díky za to. Někteří si asi říkáte, k čemu je to dobré? Můžete tak dostávat moje videa přímo ve chvíli, kdy vyjdou, sledovat moje starší videa, taky tam můžu posílat různé zprávy, které sám píšu, je tam i soundbox se spoustou hlášek, Úžasný!

se kterými si můžeš dělat srandu z kamarádů. V aplikaci je ukryto i plno žertíků, protože mám rád legraci. Aplikace je úplně zdarma pro všechny, tak si ji můžete stáhnout.

Brzy nashle!

Komentáře (67)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bude další díl? :)

250

Odpovědět

Pravda pravdoucí..Pokaždý, když přijdu k někomu, kdo vlastní kočku, na návštěvu, tak pokaždý ta malá bestie pozná, že jsem na ně alergická a začne se lísat, ačkoli jinak cizí lidi nerada :D

261

Odpovědět

NERD FACT:Je to kvůli tomu,že se o ni (kočku) na rozdíl od ostatních členů návštěvy zřejmě nezajímáš a tak si tě vyhodnotí jako nejklidnější a nejpohodlnější osobu.Takže ji příště chvíli otravuj a tím se jí znechutíš ;)

20

Odpovědět

neznate nekdo nazev te pisnicky v 2:13 jak vyhazuje tu kocku?

190

Odpovědět

jmenuje se to Taps a je to americká vojenská pohřební hudba

210

Odpovědět

neznate nekdo nazev te hudby v 2:13 jak vyhazuje tu kocku?

183

Odpovědět

Kočkobudík funguje, zaujimave ze sa mi este ani raz nezgrcal :)

201

Odpovědět

Tak to mě potěšilo, že Norman má úplně stejný názor na kočky jako já ;) A taky má úplně stejnou pletenou přepravku ;)

203

Odpovědět

Tu přepravku mám taky.
Naš kocour sice moc nemňouká, ale třeba to s tím nadáváním a pusinkováním zároveň neskutečně sedí. Kocur vždycky zmateně odchází.

10

Odpovědět

Už zase ten francouz ..

2093

Odpovědět

Rekl si to spatne, ma to byt:

Uz zase ten francouz :)

3213

Odpovědět

Popruhy jsou naprostá pravda. Pamatuju si první využití takových popruhů u naší první kočky. Venku byl podzima a chodník úplně překrytý listím. Šla jsem jen vrátit do půjčovny kazety a řekla si, že ji vezmu sebou. Bylo to snad cca 30metrů od baráku. Tak jsem s ní vyšla ven, chvíli jakž takž šla a potom si prostě lehla a jak jsem ji za sebou táhla, tak v tom listí udělala cestičku... Takže jsem se s ní musela vrátit domů a jít sama :D

Jinak by mě zajímalo, co má za ty fisheye, tipla bych si peleng, protože má černo pouze v rozích, takže nemá full frame kameru a nejspíš má normální DSLR s možností natáčení videa. :D Mohl by to být objektiv od Samyangu, ale ten nemá takovou kresbu :D

191

Odpovědět

úplně vidim naši nebožku Terezku (taky takováhle černá), hlavně ten kočkobudík

náš současnej ufokocour v tomhle funguje přesně naopak, po ránu je tak vláčnej a roztomile rozespalej, že se vstává ještě hůř než obvykle

182

Odpovědět

Neskutečně pravdivé video..ale moje kočka by mě rozhodně nevzbudila tím, že by si ke mně lehla, spíš by mi vyškrábala oči:-D

191

Odpovědět

toto video mi připomnělo: /watch?v=lL8-ZztcoyY :-)

185

Odpovědět

Máme kočku doma teprve dva týdny a už na mě tohle všechno sedí! (tedy, až na ten postrůjek, ten jsme ještě nezkoušeli :D) Co jsme si to dotáhli do baráku?!! o.O (ale stejně bych ho už nedala :D) PS: u nás ted jako hračky vedou plastový víčka od lahví...

201

Odpovědět

To u me vickova era je uz davno pryc.Ted vyhrava kozena postel - uz je na cucky.
Zkus si dat za kalhoty pasek od zupanu a behat s tim...nedavej si ten pasek ale moc hluboko protoze az ho chytne tak je z tebe kozena postel.

191

Odpovědět

prosim tě nelži, děláš ostudu celé planetě

1950

Odpovědět

u nás je hodně oblíbený párátko (ideálně zabalený samostatně v igelitu), hřebík, plus samozřejmě cokoliv co se dá shodit ze stolu

181

Odpovědět

jo a na vodítko se vykašlete, kočka není pes

201

Odpovědět

+lehkozivkaU psa nepotřebuješ vodítko, pokud ho máš pořádně vychovaneho :-)

207

Odpovědět

Když vyhazuju tu kočku do koše, tak papír nebo plast ?

282

Odpovědět

Do rozbiteho skla - kousek lasky co lepidlem nespravis.

261

Odpovědět

spíš do nebezpečného odpadu nebo do komunálu :)

191

Odpovědět

Bioodpad přeci :D

230

Odpovědět

Mám doma kocoura, a přesně se vším souhlasím :D

202

Odpovědět

:D tohle je prostě frajer!

201

Další