Chris O'Dowd a Steve Carell u Grahama Nortona

Thumbnail play icon
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:840
Počet zobrazení:11 764

V dnešních střípcích se můžete podívat na dvě krátká videa z show Grahama Nortona. V prvním od Stevea Carella uslyšíte, jak to bylo s natáčením slavné depilovací scény ve filmu 40 let panic. Ve druhé vám Chris O'Dowd přiblíží, jak přispěl k ochraně ohrožených druhů. 

Tento rozhovor byl odvysílán 25. června 2013.

Přepis titulků

Steve, ty máš zkušenost se sólovými projekty. - Napsals scénář k filmu 40 let panic. - Byl jsem spoluautor. Rozhodl ses tam ale pro sebe napsat tuhle scénu. Je to forma sebepohrdání. Jo, myslel jsem, že to bude vtipný. - Ono to vtipný je. - Myslel jsem, že to bude vtipný i pro herce na place. To se totiž nedá nijak napodobit. Nemůžeš napodobit to zděšení, jehož jsi svědkem, a radost, kterou zažíváš, když sleduješ, čím si jako muž musím projít.

Romany Malco v jedné chvíli musel odejít ze scény, protože se mu ten proces tak naprosto hnusil. - To jako vážně? - Vážně musel odejít. - Zbožňuju výraz té herečky. - Přesně. Já taky. Je pravda, že na konkurzu lhala? Jo, tvrdila, že umí depilovat voskem. - To myslíš vážně?

- Jo. Slyšela, že potřebujeme někoho, kdo umí depilovat hrudník. Tvrdila, že depilaci ovládá. Ukázalo se, že se jednou pokusila depilovat záda svýho přítele. A to se taky moc nepovedlo. - V jedné chvíli... - Panebože. Když depiluješ kolem bradavky, musíš na ni nejdřív namazat trochu vazelíny, aby se... Vynikající reakce.

Víte, co teď přijde. Vosk drží tak dobře, že vám urve bradavku. Ona mi bradavku žádnou vazelínou nenamazala. Začala se po ní natahovat a někdo naštěstí řekl: "Počkat! Počkat!" Ta scéna se zastavila jen jednou, aby nás upozornili, že než se dá dělat tohle, musí se udělat tohle. Takže mám pořád dvě funkční bradavky. Uf.

To jsme rádi. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ehm..

http://th07.deviantart.net/fs70/300W/i/2011/044/0/a/the_life_of_a_bee_by_inaligrimalkin-d39hyg1.jpg

302

Odpovědět

z tohohle dílu Grahama je naprosto boží scéna s mouchou :)

280

Odpovědět

No,mě to moc nenadchlo ale nebudu to hodnotit. Třeba sem moc blbej a nepochopil sem to.. Ale každopádně díky za video Videa Česky.

2126

Odpovědět


Odpovědět

10 hvězd za skvělou historku o ohrožené labuti tygrované od mého oblíbence Chrisem O´Dowdem :D! Prostě ten nejlepší chlápek z Pirátech na vlnách :D

260

Odpovědět

Parádny rozhovor. Smial som sa na oboch. Najlepší je aj tak Chris ! :D Keď ho vidím tak si predstavím Roya a jeho večné "Have you tried turning it off and on again ?! " :D

293

Odpovědět

Tigerswan se teda poved :D

251

Odpovědět

Chris O'Dowd je absolutní borec...:-D Cokoliv tady s ním bylo, tak mě rozesmálo jako málo co...:-) Víc tohoto chlapa... (i když jsem vzhledem k této hodině krásně opilej, tak to myslím vážně...:-D)

273

Odpovědět

Tak to vypadá, že dneska se dá vydělat na všem, i na tygří labuti :D

231

Odpovědět

Plný počet pro chudáka, kterého vyhodili :D Zasmál jsem se

231

Odpovědět

Ten pocit, kdy čekáte aspoň 10-minutovou nálož a dostanete tohle...ale i tak díky za dobrou práci! :D

199

Odpovědět

Nevím, proč bys měl čekat 10minutovou nálož. V sobotu večer dáváme vždy tzv. Talk show střípky, což jsou jen krátké úryvky a skeče. ;-)

1968

Odpovědět

+BugHer0Vime, ze jsme vsichni blbci. Co nemaji pravo nic predpokladat.

2213

Odpovědět

Čekal jsem že spíš přeložíte tuto scénku http://www.youtube.com/watch?v=qKM4FdApxQA Ale i tak dobré...Steve nezklame nikdy. Hlavně jako Parvis v Jacob's Patience u Jimmy Fallona :)

202