Manželé a manželky u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:473
Počet zobrazení:10 065

Jak vnímají své manželství a jaké mají se svými drahými polovičkami zážitky nám poví Rachel Weisz a Chris O'Dowd. Nebyl by to ale Graham, kdyby nedošlo i na účesy... V jiné části show se mluvilo o novém filmu Colina a Rachel, který se jmenuje Humr. Součástí zápletky je, že si hrdinové mají vybrat, jaké by chtěli být zvíře a Rachel řekla, že poník.

Přepis titulků

Rachel to taky zažila na Brodwayi se svým mužem, že? - Ano. - Měl bych říct, že Daniel Craig tu bude sedět příští týden. - Jen mu to tu zahříváme. - Natočil něco slavného? Takový nízkorozpočtový filmeček, ano. Nevím, jestli ti to dokážu odpustit Rachel, protože ses postavila mezi Daniela a mě. Nikdy jsme ho nepotkala, ale... Rozhodla jsem se, že si ho vezmu, ale on si nakonec vybral tebe.

Asi ti to prominu, ale zůstane ve mně hořkost... Víš, můžeš si koupit takové stínítko na přední sklo auta, na kterém píše "Paní Daniel Craigová". Můžeš si ho koupit, já mám taky jedno. Počkat, ty řídíš auto, na kterém píše "Paní Daniel Craigová"? Nemám ho tam pořád, jenom občas. Je to takové to polo-průhledné, nevím jak se tomu správně říká. Hele, mám nápad, ty si necháš stínítko a já Daniela!

Ale nemělo americké publikum divný pocit z vás dvou na jevišti, protože zčásti to je realita a zčásti ne. - Hráli jste manžele. - Ano, hrajeme manžele ve hře Zrada od Harolda Pintera, kde mám poměr s manželovým nejlepším přítelem. Na Brodwayi je to takové, nevím, jak bych to... je to kulturně odlišné od Anglie. Když na jeviště přijde známá osobnost, i když je to třeba uprostřed scény, nebo až ve druhé polovině hry, spustí se velký potlesk.

Je to zvláštní, i když v Japonsku zase návštěvníci křičí... V každé zemi je to jiné. V Anglii zkrátka počkáme do konce, a pak tleskáme, což je podle mě logické. Nebo šustíme Marskama. A co děláte, když tleskají? Čekáte, pořád ve své roli... Ano, musíte počkat. Samozřejmě Danielův... Danielův je hodně velký. Znova - nedělejte z toho klip!

To bude skvělý klip: "Chci být osedlaná jako poník" a "Danielův je hodně velký"... Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč nemá Chris O'Dowd vodu jako všichni ostatní??? :D

00

Odpovědět

Kdo to je ten Chris a jakou reci to k sakru mluvi? :-D

117

Odpovědět

Tiež ste si všimli, ako tam chris mal schované na zemi čím si krátil čas? sympaťák od pohľadu. :D

60

Odpovědět

Třetí část dobrá, předchozí částí nic moc. A nevím kdo je rádoby Kleopatra, ale už bych ji nezval.

105

Odpovědět

OT: Mezi posledním odstavcem ("V jiné části...") a hodnocením, mám celkem velkou mezeru. Je to jen u mě, nebo je to nějaká nová featura? :-) (Adblock mám vypnutý)

20

Odpovědět

rachel je uzasna, ta vedla nej not so much (nemyslim vzhladom)

120

Odpovědět

Nějak vypadlo z překladu, co že je to velké, co má Daniel Craig :-) ... že by záměr ;-)

04

Odpovědět

Už to tam je...

01

Odpovědět

neměl by to být spíš Empire Magazine? ten je o filmech, TV apod.

150

Odpovědět

to o tom přízvuku a recenzích mě dostalo :D

650

Odpovědět

Teda, koukám, že Rachel je snad ještě hezčí než dřív :)

342

Odpovědět

Jako díky jsem při sledování předchozích dílů Grahama vypnul Adblock na VČ... a hle! Novej díl!

113

Odpovědět

Graham u nás vychází každý čtvrtek večer. Díky za adblock. :-)

150