Chris O'Dowd podruhé u Conana O'BrienaCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:365
Počet zobrazení:6 344

V dnešním rozhovoru se vám již podruhé představí komediální herec Chris O'Dowd, který se proslavil rolí Roye ze seriálu IT Crowd. Conanovi nejdříve povypráví o tom, jakou kulišárnu chystá na svého novorozeného syna a poté se podělí o zážitky z broadwayské inscenace O myších a lidech, ve které si zahrál po boku Jamese Franca.

Přepis titulků

Jak si zvykáš na roli otce? Už ses do toho dostal? Moc mě to baví. Už teď jsem začal na syna chystat pořádnou kulišárnu. Tak nám o ní pověz. Manželka to ještě neví. Neboj se, určitě nemáte kabelovku, takže to neuvidí. Takže... Tak jo, začali jsme...

No, on se na tom zatím moc aktivně nepodílí. - Je mu 15 týdnů. - Jo. Po ránu s ním chodím do parku a občas tam... narazíme na nějakou rodinku, která si užívá piknik. Tak jim ho vždycky na chvíli půjčím a vyfotím si je. - Cizí rodinu s tvým synem? - Ano. Chci nechat ty fotky vyvolat... Dávám mu vždycky...

na hlavu různý cikánský šátky a tak. Nechám ty fotky vyvolat a pak je schovám do rámečku za jeho normální fotky. A až mu bude čtrnáct nebo patnáct... a bude shánět rámeček, řeknu mu, ať si vezme nějakej seshora. Najde v něm tu fotku a bude si myslet, že patří jiný rodině. - To myslíš vážně?

- Jo. Pak začne kontrolovat ostatní zarámovaný fotky. A nebude věřit, že jich je tolik. A až přiběhne s těma fotkama dolů a zeptá se: "Co je to za lidi?" řeknu mu: "Kdes to vyštrachal?" Geniální.

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Lidi proč mi to nejde spustit pokaždé u každého videa to hodí Error#2035

50

Odpovědět

ja chci nove IT crowd

230

Odpovědět

ježišmarjá, to je tak geniální, že si chci hned teď pořídit dítě, jen abych to mohl sám zkusit :D

886

Odpovědět

jeho syn si ho v osmi letech vygooglí a oplatí mu to nehorázným způsobem

393

Odpovědět

moc dobré by bylo, kdyby nechal nějakou tu fotku v kuchyni a k tomu vzkaz, že šel jsem hledat své pravé rodiče a na týden se někam zjedchnout :D

922

Odpovědět

+Lecitinzdejchnout

828

Odpovědět

Dost krutej vtip kuje na svýho syna :D

833

Odpovědět

Conan je takovy hulvat co jen skace do reci a ma nevtipne poznamky. Toho ze se tu prestane prekladat se hadam nedockam.
A navic i v obliceji vypada jako krysa.

3280

Odpovědět

Jsi jenom hater, vysvětlím ti proč. Schválně koukáš na videa něčeho, co nemáš rád jenom proto, aby si na to mohl nadávat.

anebo jsi Hatter a nosíš rád klobouky. :)

5511

Odpovědět

+DinoCopJa uz na jeho videa nekoukam,jen vyjimecne to zkusim, ale vzdy kdyz host ci nekdo jiny vypravi neco zajimaveho, tak mu do toho ten zrzek skoci s nejakym nesmyslnym kecem kteremu se jeste sam zasmeje.
Jen sem tu chtel vyjadrit, ze bych ocenil kdyby se misto nej prekladalo neco jineho, co maji radi treba vsichni (napr neco o zviratkach, nebo nejake haveti (hmyz a jine breberky))

650

Odpovědět

+DinoCopDovol abych tě vpravil do reality - Nikdo nemá rádi všechno. Tudíž se nikdy všem nemůžeš zavděčit a snažit se o to by bylo šílenství. Proto je nejdůležitější jet si to svoje a někdo se najde, kdo to ocení.

113

Odpovědět

My hezouni jsme strašní cockblockeři. :D

1128

Odpovědět

Líbí se mi, jak jsi skromný :)

70