Chris Pratt podruhé u Conana O'BrienaCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:339
Počet zobrazení:7 392

Ještě před šesti lety znali sympaťáka Chrise Pratta jen fanoušci seriálu Everwood a především Parks and Recreation, ve kterém ztvárnil roli naivního a ne příliš bystrého Andyho Dwyera, ale pak přišly filmy Moneyball, 30 minut po půlnoci, a především loňská hitovka s názvem Strážci galaxie a z Chrise se rázem stal miláček diváků a jeden z nejžádanějších hollywoodských herců. Proto jsem se rozhodl dnes přeložit právě jeho návštěvu u Conana, kde se objevil již podruhé (vřele doporučuji zhlédnout i jeho předchozí návštěvu). Rozhovor je sice už dva roky starý a mluví se v něm hlavně o přípravě na roli ve zmiňovaném snímku 30 minut po půlnoci, ale v první části povypráví Chris i o své kariéře podomního prodejce. Příjemnou zábavu!

Přepis titulků

Spousta herců si prošla těžkými začátky a ty jsi začínal jako podomní prodejce. Nebylo to ani tak dávno. No jo, pořád se mi o tom zdá, takže to nemohlo bejt tak dávno. Co přesně jsi prodával? Prodával jsem kupóny. Šlo o takový to pyramidový schéma. Takže když člověk makal jak mezek a vydělal šéfovi balík, mohl si jednou založit svůj vlastní byznys. Dělal jsem to dva roky.

Od 18 do 20. Nakonec jsem si otevřel vlastní kancelář. - Takže ti to šlo. - Jo, byl jsem v tom dobrej. Vlastně mě to... výborně připravilo na kariéru herce. Byl jsem zvyklej na odmítnutí i na místnost plnou cizích lidí. Nenechal jsem se ničím vykolejit. A jo, byl jsem v tom dobrej. - Měl jsi i vlastní zaměstnance?

- Jo, další idioty. Začal jsem podnikat v Coloradu a dal jsem si do novin inzerát: "Máte rádi rock'n'roll? Chcete si vydělat prachy? Zavolejte." - A někdo fakt přišel? - Jo. Museli si myslet, že budou hrát v rockový kapele. Nejspíš. Ty inteligentnější pozná člověk hned, protože nezavolaj. A potom se prostě... - "Zde je mé CéVé."

- "Rock'n'roll je má krevní skupina." Jo, pak je vezmeš na pozorovačku. To s tebou celej den všude choděj a dívaj se, jak s tebou každej vyrazí dveře. A na konci dne se posadíte a ty řekneš: "Poslyš, Charlie... Moc mě to mrzí, ale... berem tě!" Načež většinou řeknou: "V tom inzerátu nepadlo o kupónech ani slovo." Ale tu a tam se ozve: "Fakt mě berete?!"

Takže... idiot. - "Jo, ten se hodí." - Přesně tak. Ale musels je nějak motivovat. - Jezdili jste v nějaký dodávce? - Jo, koupil jsem minivan. Celej náš gang jezdil v minivanu. - Četa! - Teda četa. Měli jsme dokonce motivační pokřik. V 7:15 jsem přišel s hrnkem kávy a zeptal jsem se: "Jak se dneska máte?"

Odpověď byla napsaná na stěně. Měli jsme plno nováčků. Nikdo nevydržel dýl než tejden. - Neustála fluktuace. - Přesně. A vždycky se podívali na stěnu a četli z ní: "Úžasně! Výborně! Skvěle! Jo! Super stěr, nemáš na mě! Cítím se úžasně! Jedem, jedem, jedem! Stěr, stěr, stěr, stěěěr! Ú-va-va, je mi fajn, je mi fajn!

Ú-va-va, jdem si to povodit, povodit! Kdo je nejlepší? Přece my! Kdo je druhej nejlepší? Nezájem!" To je skvělý. A pak jsi řekl: "A teď jdem prodávat kupóny." - Jo. - "Hop do dodávky." "Nalezem do dodávky a jedem prodávat kupóny." - To bylo malým písmem na konci. - Jo, hodně malým. Chci ti poblahopřát, narodil se ti chlapeček!

- Jo. - To je skvělý. - Děkuju vám. - Jak to s ním jde? Dobře. Máme ho doma. Jsou mu už čtyři měsíce. Narodil se předčasně, takže jsme si zažili svý, ale teď je zdravej a spokojenej. Každej den poctivě cvičí. Jaký cviky dělá? Klasický, hlavně bench. Miluje závaží. Jede jak...

Ne. - Takže roste jako z vody. - Jo, je jak Herkules. I když jen čtyřměsíční. Prostě mu různě hejbu nohama. Nahoru, dolů. Vzal jsem s sebou jedno video. Vzal jsi s sebou video. Takže ho nějak motivuješ? Jo, rád si ke cvičení pouštím hip hop. A asi to po mně zdědil, protože ho taky zbožňuje. Pusťte nám ukázku.

Jak se dneska máte? Tak jo, tak jo! Jou, jou, jou, dejte nohy do luftu! Nohy do luftu! Jo! A teď zatleskat! Jo! Jack si hezky zacvičí, zacvičí. Jack si hezky zacvičí. Nahoru, dolů a do stran.

Dolů, nahoru a do stran. Od sebe, k sobě. Od sebe, k sobě. A teď na kolo, na kolo. Jack nasedne na kolo. A teď kris, kros, antipos. A kris, kros, antipos. Jo! Dejte nohy do luftu!

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ještě k předchozímu komentáři přihodím další typ:
https://www.youtube.com/watch?v=zlsVokx_1wc

00

Odpovědět

Film o tom, jak US "superjednotka" najde a zabije nejhledanějšího teroristu, který se ukrývá ve výrazně vyčnívající vile, osmkrát větší než ostatní domy. Tam ho prošpikují kulkami, i když u sebe nemá žádnou zbraň. Následné superrychle genetické testy potvrdí na 99.9%, že se vážně jedná o Usámu. Poté, je jeho tělo vhozeno do Arabského moře. Objeví se fotka, jak v Bílém domě tu akci sledují "online"-ačkoli ředitel CIA Panetta následně připustí, že během razie žádný živý přenos neprobíhal. Pákistánské úřady dům strhnou, při práci používají světlomety, místnímu obyvatelstvu je nařízen přísný zákaz vycházení. Žádné důkazy. Žádné fotky. Jen bych k žánrům Thriller / Akční / Drama / Historický přidal ještě Fantasy.

315

Odpovědět

Skvěle shrnuto! :-D Nespadl pak o pár měsíců později vrtulník s členy té "superjednotky" někde v Iráku, kdy bohužel nikdo ze supervojáků nepřežil, což jistě všechny, zvláště americké vojenské špičky muselo nesmírně mrzet?

132

Odpovědět

Chris je úžasnej sympaťák, díky za překlad :-) Mimochodem Conan má sexy nakřáplej hlas, připomíná mi hlas Boba Odenkirka :-)

51

Odpovědět

Chris Pratt je rozhodne sympaťák, a aj video malo skvelý preklad 10/10 :D každopádne, tí ktorí lepšie rozumú angličtine, mali by ste si pozrieť video ako mal Conan urobiť rozhovor so Sterlingom "Duchess" Archerom, poprípade by myslím bolo celkom fajn ak by sa to aj preložilo pre tých čo nevedia tak dobre anglicky :D link: http://youtu.be/OEYwOWjQiz4 :)

21

Odpovědět

Nejspíš se tu objeví příští týden. ;-)

50

Odpovědět

Neplánujete ještě Amy Poehler, ať si tu partičku z Parks and Recreation zase trošku rozšíříme? Díky za překlad Chrise!
https://www.youtube.com/watch?v=BIJBYU3LKJQ
https://www.youtube.com/watch?v=uQjuBVH2Cj0

60

Odpovědět

Zfilmovaná lež? ..

3223

Odpovědět

No nevím. Já znám Chrise Pratta z Everwoodu, což bude víc než šest let... takže s první větou rozhodně nesouhlasím. :) Na Parks and Recreation se budu asi muset kouknout, vypadá to, že by to mohlá být snad i frdel.

110

Odpovědět

Už jsem popisek poupravil, Everwood jsem neviděl. ;-)

10

Odpovědět

+BugHer0Tak ne že bych to sledoval, ale jednu dobu to na ČT jelo furt, že se tomu nedalo téměř vyhnout, obzvlášť pokud někoho bavilo přepínání programu pořád dokola ;)

10

Odpovědět

4 dny v kuse koukám na Parks and recreation a říkám si "pauza! je úterý, musim kouknout na conana!" To se nepovedlo... -_- :D

50

Odpovědět

Alespoň vidím, že na mojí kariéru profesionálního herce ještě není pozdě :D
Btw, zdá se jenom mně, že má Conan nějakej divnej hlas?

511

Odpovědět

Nezdá, byl v tom týdnu pěkně nachcípanej a v několika epizodách takhle "chraptí". ;-)

291

Odpovědět

Zní jak Saul Goodman z Breaking Bad :D

350

Odpovědět

Sa mi zdá, že aj vlasy má tmavšie :D také menej mrkvové

310

Odpovědět

+redruMChřipka dokáže divy :D

370

Odpovědět

He is dying

150

Odpovědět

+pulbubTen umírá už tak 20 let :D

50