Chytrá příručka pro idioty: Politika

Thumbnail play icon
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:369
Počet zobrazení:6 711

Jste hloupí a chtěli byste vědět, jak funguje politika? Jste chytří a chtěli byste vědět, jak skutečně funguje politika? Následující video je pro vás.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Zdravím, idioti! Vítejte v Chytré příručce pro idioty. Dnešním tématem je politika. "Politika" je chytrácké označení pro "blábolení o vládě". Pro vás idioty je to jedna z nejoblíbenějších kratochvílí. Pokud se ale někdy budete bavit o politice s chytrolínem, prožijete obrovské nutkání fláknout ho do ksichtu. Abyste se tedy vyvarovali nástupu do vězení, tady je vše podstatné o chytrolínech a politice.

Jako první tu máme mylné představy. Coby idioti absolutně netušíte, jak vláda funguje. Chytří lidé jsou ale také zmatení. Jejich znalost toho, jak vláda teoreticky funguje, jim dává falešné naděje, že dokáží její fungování změnit. Bohužel pro ně, znalosti neznačí moc, pouze peníze, a jen bohatí tak mohou něco změnit. Což nás zavádí k neměnnému pořádku. Chytří lidé disponují souborem metod, které používají k vyvíjení nulového tlaku na vládu.

Petice by měla být projevem kolektivního úsilí, ve skutečnosti je ale seznamem lidí, kteří nejsou prachatí. Pokud petice selže, může chytrolín využít děsivé taktiky známé jako... rozhořčený email. Chytří lidé jsou známí tím, že nad psaním těchto nabubřelých prohlášení tráví dost času, a jejich úsilí poté ocení politikův odpadkový koš. Takové bizarní chování nabírá na obrátkách během voleb. V zastupitelské demokracii, jakou ve Spojených státech, se volby pořádají pravidelně, aby rozhodly, který bohatý lhář povede vládu.

Což znamená, že boháči musí občas předstírat, že je zajímá, co si idioti myslí. Během voleb tedy boháči najmou chytrolíny, aby zjistili, co si idioti myslí, a bohatí lháři tak mohli lhát idiotům efektivněji. Tahle chytrá prachatá partnerství útočí na nejzákladnější emoce, aby vás oblbli k podpoře čehokoliv. Po vší té námaze jsou chytrolíni pořádně naštvaní, když jejich oblíbený lhář nezvítězí, což nás přivádí k liberálům a konzervativcům.

Idioti a chytrolíni jsou na obou stranách politického spektra a všechny jejich názory jsou otravné. *Kromě těch, se kterými souhlasíte. Chytří liberálové a chytří konzervativci jsou však otravní odlišnými způsoby. Chytří konzervativci musí předstírat, že jsou idioti, protože je jejich strana hluboce podezíravá vůči expertům, jejichž bezbožné vědecké vidění světa rozsívá otravná fakta po jejich stupidních ksichtech. Chytří liberálové zase chtějí vypadat chytřeji, než ve skutečnosti jsou. Jejich hrdiny jsou vysokoškolští profesoři a vychytralí komikové.

Chytrý liberál se vás bude snažit vzdělávat, i když s ním souhlasíte, a hrdě bude odkazovat na chytrolínský blog, odkud ukradl svoje stanoviska. Oba druhy lidí jsou naprosto nesnesitelné. Existuje ale způsob, jak jim jednu nevrazit. Prostě omluvte jejich impozantní sebeklam, bezvýsledný vztek a ubohé machrování... a vy je stejně fláknete, co? Prostě si nezapomeňte najmout chytrolína coby svého právníka.

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mě se nejvíc líbí jak stačí jedno takové video a jde vidět kdo jsou ovce na komentech xD Jde něco změnit.. je jasné, že v politice nikdy nebude nikdo čistý, ale nesmíte být idioti a volit bolševické hovada jako je náš prezident, aby se to nezvrhlo v něco kde si uvědomíte, že teď máte plné p****e všeho tak si furt nestěžujte ..)

44

Odpovědět

Titulky jsou posunuté :(

60

Odpovědět

Lidé většinou nejsou úspěšní, protože jsou bohatí, ale bohatí, protože jsou úspěšní.

41

Odpovědět

1:49 Support Poop :-D . Najlepšie a veľmi pravdivé.

52

Odpovědět

Zajímalo by mě do jaké skupiny patří autor - jestli je chytrý nebo hloupý. Útočí totiž na obě skupiny. A to že se vláda nedá změnit bez peněz to vím i bez něj. V celku za to je autor někdo, kdo pasivně sedí na p****i a pak si stěžuje, že není nic podle jeho.

1022

Odpovědět

Autor je vláda USA.

63

Odpovědět

sem high jako svině a tohle vůbec nestíhám

2111

Odpovědět

Nejhorší co mohla tato stránka udělat, je rozpoutat debatu o politice už ve 13:00. Každý přece ví, že takové věci se řeší po 5. pivu až večer. Dodržujte prosím zvyklosti naší republiky, děkujeme :)

1273

Odpovědět

Politika je zpusob, jak pomoci nastrcenych figurek, udelat bohate a mocne jeste bohatsi a mocnejsi...

127

Odpovědět

njn, světu vládnou peníze. Tak je to od zrození civilizace a vždy tomu tak bude.

Jen čas od času se lidi naserou, udělají revoluci a peníze přesunou od jedněch k druhým. :-)

221

Odpovědět

Dovolím si oponovat. Světu vládne lidská blbost a nepoučitelnost.

106

Odpovědět

Skoda ze jsme se o fungování vlády vůbec nic nedozvěděli

254

Odpovědět

Ale jo. Takhle opravdu funguje vláda :-D

214

Odpovědět

+TarylinA co jsi se dozvěděl? Dozvěděl jsi se jenom o fungování voleb, o fungování vlady nic

36

Odpovědět

Už první věta v popisku (Jste hloupí a chtěli byste), mě odradila od sledování tohoto videa...

1143

Odpovědět

já proti popisku nic nemám, jenom využívá styl, kterým je vyprávěno video, od jehož zhlédnutí tě odradil.

180

Odpovědět

+MKTak to je dobře ne? K tomu tam ten popisek je...

11

Odpovědět

Jste hloupí a chtěli byste vědět, jak funguje politika? Jste chytří a chtěli byste vědět, jak skutečně funguje politika? to sú opytovacie vety šéfe, takže je na tebe či si hlúpi alebo sa považuješ za chytrého ale v skutočnosti si aj tak hlúpi :-) , stačí si vybrať, nepozerať video len kvôli popisu ktorý si pravdepodobne nepochopil je dosť divné ale tak asi si mladší tak ti odpúšťame.

50

Odpovědět

+LeonidasFirstA nebo nejsem hloupý a vím jak funguje politika. Ale opravdu mě nezaujme video, kde jako první někoho urazí. Ale pokud vím, tak hloupí lidé si nemyslí, že jsou hloupí. Ale chytří ví, že jsou chytřejší než hloupí. Ale od tebe beru, že jsem hloupý.... podle sebe soudím tebe. A věk na tom nemá smysl. Jak politika funguje vím od své stáži v českém parlamentu.

013

Odpovědět

+LeonidasFirstMysliCz:"Jak politika funguje vím od své stáži v českém parlamentu."
:DDD.Hlavně, že ty jsi ten chytrý.

30

Odpovědět

Blah... Další vztahovačná hérečka.

82