Co kdyby byl každý úředníkem?

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:342
Počet zobrazení:18 178

Pracovní morálka státních zaměstnanců je spíše terčem vtípků než předmětem obdivu. Tento díl nizozemské verze skečů Wat als? představuje svět podle úředníků. 

Koningsdag (Den krále) je nizozemský státní svátek, který je obrovskou oranžovou oslavou vládnoucího panovníka. V současnosti se slaví 27. dubna na narozeniny Viléma Alexandra. Protože video vzniklo v roce 2012, kdy ještě vládla jeho matka královna Beatrix, mluví se v něm o Koninginnedag (Den královny).

Přepis titulků

CO KDYBY byl každý úředníkem? Kdy? Pět hodin. Dobrá, chlapi. Uf, to byl zase den. ...zase jsme si pěkně vydělali, že? Hej. Stát. Ani se nehni. Je pět hodin, chlapci. Už teď?

Tak zítra. To je Den královny, takže nepracujeme. Pozítří? To je víkend. Mám děti, takže...to nejde. Dobře, tak nashle v pondělí. - Ahoj. - Hoj. - V pondělí. Promiňte, zapomněl jsem krabičku na svačinu. Překlad: Misschien www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

k***y úřednické.... 12ky a přesčasy na ně.....

23

Odpovědět

Celá série těhle skečů běžela v televizi před nějakým časem pod jménem Co kdyby. Nevím, jestli se to dá nějak najít online, ale kdyby to někoho zaujalo... :)

190

Odpovědět

No jo, ani mě nenapadlo, že by nizozemský/vlámský humor mohl přitáhnout pozornost české televize. Škoda, že se mi nepodařilo najít kompletní výpis toho, co vysílali (minimálně jednu vlámskou epizodu mám ještě v plánu), abych zbytečně neobjevovala Ameriku.

120

Odpovědět

+MisschienVysílali to na TV Smichov a na youtube je cela serie i s dabingem, tak už stačí dodělat jen ty titulky....

00

Odpovědět

No a nefunguje nahodou přesně takhle policie ČR?

615

Odpovědět

Ne!

83

Odpovědět

+Fízluvidíme

112

Odpovědět

To mi pripomina - https://youtu.be/chCMlDlbecY

130

Odpovědět

Díky za parádní odkaz :-)

20

Odpovědět

na dverách oznam od 7-00 do 15-00, prídem 14-30 ja už končím dneska skúste si zajtra skorej prísť...

261

Odpovědět

Ja som prišiel o 16.05, mali robiť do 17.00. Ženská mi vraví: "To vy prečo tak neskoro chodíte? Len do 16.30 robíme." Vravím jej: "Veď na dverách máte napísané, že do 17.00." Ona na to: "Ale to už sa zmenilo." Hovorím: "Aj na internete je, že do 17.00." Ona na to: "Tak vy mi na internet nepozerajte!"

320

Odpovědět

No pohled z druhé strany taky není zrovna super...
Máte otvíračku o víkendu do 21:00. Po 12 hodinové šichtě v obsluze bez pauzy už chcete konečně domů, navíc ještě potřebujete vůbec stihnout poslední bus a to si přijde nějaká p*ča v 20:55 a začne vysírat kravina na čtvrt hodiny...

103

Odpovědět

Já si šel u nás vyzvednout parkovací kartu, kde mají 8-16. V 15:30 zamčené dveře a paní na recepci u vchodu mi řekla ať to zkusím spíš dopoledne, že po obědě tu moc často paní z parkovacích domů nebývá.

70

Odpovědět

Koukám, že po celým světě je to stejný... :)

490

Odpovědět

Není.

V naší pokrokové společnosti musí i ten poslední drogový dealer nosit ochranné pomůcky.

20