College Humor - Upřímná maturitní píseň

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:900
Počet zobrazení:10 009

Jelikož je tu období maturit, rozhodl jsem se přeložit tenhle starší kousek z dílny College Humoru. Všem úspěšným maturantům gratuluji a těm, které to teprve čeká, přeju hodně štěstí. Snad dopadnete po maturitě lépe než hrdinové dnešního videa. ;-)

 

Přepis titulků

Když jsme maturovali, byli jsme jako jeden. Slibovali jsme si, že se uvidíme každej tejden. Vyprávěl jsem o tobě všem novým známým. Říkal jsem jim, jakej jsme byli skvělej tým. Tam, co teď studuješ, se musí jet snad pět let. Rád bych se stavil, ale nemám čím jet. Na výčitky jsem se vykašlal v pár vteřinách. Bylo mi jasný, že se uvidíme na podzim o prázdninách.

Jsme nejlepší kámoši, to bude platit i ve stáru. Nevadí, že ti občas neodepíšu na zprávu. Nemůžu za to, že spolu sotva mluvíme. Mám napilno, teď se moc nepobavíme. Dřív jsme to byli jen my dva, ale teď mám na pokoji parťáka. Jmenuje se Jim a někdy vás oba vezmu na panáka. Je skoro jako ty, ale hraje s kapelou. Máme společný vtípky, který ostatní nepoberou.

Ale jsme fakt kámoši. Jak čas plyne... myslím znovu... na tu věc, co... jsme dělali spolu. Vejška tě změní... milej kluku. Vždycky budem...

kámoši na Facebooku. Prvák skončil a já jsem na léto doma. Potkal jsem tě ve Starbucks, ale byla to pohroma. Stěžoval sis, že se rok pořádně nepilo a snažil ses mě vytáhnout někam na pivo. Je s tebou sice sranda, ale poslechni. Jsme teď úplně jiní, než jsme byli na střední. Dál ti budu přát na zeď k narozkám.

A budu milej na tvou mámu, až ji zas potkám. Hlavně mi už nevolej. Časy se mění... tak to pochop. Mám novou partu. Dej si odchod. Teď se loučím. Měj se, kluku.

Uvidíš mě... jen na Facebooku. Po pár letech jsme se na pohřbu zase viděli, protože umřel náš známej a my domů přijeli. Přijdu k tobě a říkám: "Ahoj." "Prej ses oženil. Jak ti jde boj?" "Žádná sláva, přišel jsem o práci v LA.

Můj život teď není úplně dobrej." "Slyšel jsem, že vám to spolu klape moc. Zato mně by se teď šikla pomoc." Moc mě mrzí... že jsem to zkazil. Ale nerad bych tě... navždy ztratil. Naše přátelství...

bylo v klidu. Pořád můžem bejt... kámoši na LinkedInu. Moc mě mrzí... že jsem to zkazil. Ale nerad bych tě... navždy ztratil. Naše přátelství...

bylo v klidu. Pořád můžem bejt... kámoši na LinkedInu. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (37)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No... něco na tom bude. Asi pět měsíců po střední sem viděl tak 4 lidi z celkových 15ti. :)

240

Odpovědět

Snad takhle nedopadne naše suprová třída!
PS: dneska sem udělal ústní maturitu, YES!!!!:D

264

Odpovědět

Za takovouhle píseň, když vemu jenom melodii at. bych dal tak max. 6*, ale jelikož zpívá o věcech pravdivých, což mě i trochu dojmulo, musel jsem dát 10*

232

Odpovědět

True and Sad

220

Odpovědět

true story=)

200

Odpovědět

no tahle parta děůá super vtipná videa, a tak jsem dlouho uvažoval jesti tohle prubnu

není to zrovna jejich obvyklý šálek

každopádně jsem byl hodně překvapený a musím říct že mě to zasáhlo, páč jsem si něčím prošel (taky super kamarád na střední - byli jsme super trojka - a pak skončila matura - změnil tel. čísto, domluvené akce odpadaly jedna za druhou, a od té doby my dva co pořád jedeme spolu jsme o něm neslyšeli)

240

Odpovědět

nechapem ze to má ledva 8, hodnotenie. Je to pecka, pohoda taka pomalšia a Streeter spieva fakt dobre aj text je dobrý :) ja dávam 10/10 aspon tak si pametam ze som dal :D

200

Odpovědět

College humor maj supr videa, ale tohle je dost gay

1817

Odpovědět

To Kop: díky ti, už jsem to začal hledat :D, vždy když mi něco uvízne v paměti musím to najít :D

180

Odpovědět

To DarkOrochi: Jestli se nepletu, tak original by mel bejt Vitamin C - Graduation.

180

Odpovědět

pěkný :) ... ale teď jsi mi dal brouka do hlavy, přemýšlím od kut je ta hudba, něco mi připomíná :))

180

Odpovědět

a neplatí to jen pro střední .. už při přechodu ze základky sem "ztratil" pár dobrejch kámarádů se kterejma se teď jen tak letmo pozdravíme ná ulici, nebo na nádraží. Bohužel, časy se mění a lidi taky :/

200

Odpovědět

hej a este Streeter je perfektny spevak, respekt :)

190

Odpovědět

genialne, proste genialne, tato pesnicka a text je prvotriedny a je mi z neho az smutno :) no, maturujem az na buduci rok a este s kamaratmi uvidim, snad to nedopadne takto :)

190

Odpovědět

Po střední se vždycky vytrácejí kontakty, můžu potvrdit...ale přátelství je víc než společný hodiny matematiky, hold život jde dál i bez stárých známych.

190

Další