Conan a Abraham LincolnCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:378
Počet zobrazení:7 059

Na dnešek jsem si pro vás připravil překlad jednoho staršího videa z roku 2012, ve kterém se Conan vydal do městečka Springfiled v americkém státě Illinois, kde strávil většinu života prezident Abraham Lincoln. Conan navštívil místní muzeum, obchod se suvenýry a na závěr vyzpovídal několik imitátorů, kteří se i dávno po jeho smrti za Lincolna vydávají.

 

Přepis titulků

Nevím, jestli to o mně víte, ale strašně mě fascinuje Abraham Lincoln. Jako malý jsem o jeho životě přečetl, co se dalo. A Illinois je jeho domovem. Lincoln... Lincoln strávil většinu života ve Springfieldu v Illinois, takže jsem tam před pár dny zaletěl, abych se podíval na několik jemu věnovaných památek. Vzal jsem s sebou štáb a takhle to dopadlo.

Ahoj, právě stojíme před Prezidentským muzeem Abrahama Lincolna, které se nachází v illinoiském Springfieldu. Za mnou můžete vidět v životní velikosti Abrahama Lincolna a jeho rodinu, děti a manželku. A za nimi si za bílého dne drze postává... John Wilkes Booth. Typickej úchylák. Nevím, proč ho nechytili.

Stojí kousek od nich. Teď jsem v obchodu se suvenýry. Mají tu parádní kousky. Třeba tohle tričko s potiskem... pohodáře Lincolna. Pak tu mají... nerda Lincolna. Panák věnovaný prohlášení o emancipaci. Jeden z nejlepších legislativních výtvorů v historii lidstva, ze kterého můžete chlastat tequilu.

S touhle kšiltovkou si na tuty vrznete. Je na ní nápis: "Zbožňuji dějepis." Tady je Lincoln na LSD. Vrátil se z jednoho totálně nářezovýho koncertu, postavil se před zrcadlo a uviděl tohle. Lincolnova poslední noc. Nejspíš porno.

Popravdě už jsem si ho pustil a je to naprostá paráda. Hodně nemravný. Konečně jsme našli nejhorší umělý vousy na světě. Dívejte. Takhle je nosí John Travolta. Nyní stojím před starým státním sídlem, ve kterém Lincoln vystával frontu, když chtěl prodloužit platnost řidičáku. Když už dorazíte do Illinois, musíte se setkat nejen s jedním, ale hned s několika Lincolny.

- Pane prezidente. - Dobrý den. - Pane prezidente. - Děkuji. Pane prezidente. A pane prezidente. Nehrajete ve volném čase náhodou i Lyndona Johnsona? Nikoliv. - Moje chyba. Jste právník Lincoln. - Ano. - Dobře. - Bytostně nesnáším, když se mě někdo ptá, proč nemám vousy.

Hned se naštvete. "Já jsem právník Lincoln. Kolikrát to mám opakovat?" "Mami, proč na mě křičí?" "Odveďte si to děcko, já jsem právník Lincoln!" Nemáte někdy chuť navléct se do kostýmu Lincolna, jako to dělají superhrdinové? Přihlížíte bezpráví, a najednou chcete vytáhnout kostým z kufru a říct: "Klídek, hoši." Jednou jsem byl v pokušení, když jsem jel vystupovat do Iowy. V autobuse došlo k potyčce mezi dvěma cestujícími.

Jeden pán si stěžoval, že ten druhý použil rasistickou nadávku. Naštěstí řidič nakonec zastavil a řekl jim, že jestli nepřestanou, na místě je vysadí. Takže vy jste byl coby Lincoln v autobuse svědkem rasových neshod, a nehnul jste prstem. Řidič to vyřešil dřív, než jsem mohl... Promiňte, ale tuhle příhodu už radši nevyprávějte, Abe. Je příšerná.

"Nerad se vměšuji." "Tyhle problémy se nakonec vždycky vyřeší samy." "Není tu nějaká žena, která by je srovnala do latě?" Rád bych vám nyní představil Mary Todd Lincolnovou. Mary, mohla byste sem přijít? Moc mě těší. Dobrý den. Mary, máme tu čtyři nápadníky, takže... Vždycky jsem se chtěla provdat za prezidenta. - Byl to můj cíl.

- Aha. Teď jste sama sebou, nebo hrajete? Mám strach. - Jsem Mary Lincolnová. - Dobře. - Aspoň prozatím. Chápu. Asi to nevidíte, ale nohou usilovně dupu na poplašné tlačítko. Policie už je na cestě. Steven Spielberg natáčí nový film. Jde o velmi očekávaný snímek o životě Abrahama Lincolna, kterého v něm ztvární Daniel Day-Lewis.

Přijde mi, že vás ta zpráva rozčilila. Nevadí mi to, ale mrzí mě, že si nevybral mě. Daniel Day-Lewis k tomu přišel jak slepej k houslím! Já Stevena znám. Teda, vím, kde bydlí a ta zeď mě nezastaví... Nechcete Stevenu Spielbergovi něco vzkázat? Pane Spielbergu, podívejte se na můj web lancepresentsabe.com. To snad ne! Web?

"Před mnoha a mnoha lety mi spadl web." "Na celých 26 hodin!" Pánové, snad vám nebude vadit, že jsem si přivedl svou vlastní Mary Todd Lincolnovou. Mary, můžeš sem k nám? Mary... Pánové, tak co říkáte na mou verzi? Ty ztvárňuješ Mary Lincolnovou v době, kdy byla na obálce časopisu Maxim?

Přesně. Když fotila pro Maxim. Od pasu dolů je nějak spoře oděná. Hele, nesahat. Nesahat! Dívejte! Dívejte se na něj. Nasadil si šmírácký brejličky. Nějak se vám zamlžily. Tohle by s Abem udělal pohled na spoře oděnou Mary? REŽIE: STEVEN SPIELBERG Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Můžu se zeptat, kdy bude nový díl? Díky :))

00

Odpovědět

Conan je slabej jako vždy..odpad

010

Odpovědět

Cassie Keller :D

60

Odpovědět

Zdravim, zadne video mne zde nejede - stale jen nacita nacita a nic - mam tento problem jen ja nebo je mate take? souvisi to nejak s verzi firefoxu nebo nejakou aktualizaci?

v addone mam java development toolkit 8.0.5 cervene oramovan - neni toto problem?

jak to vyresim?

Dekuju za rady

34

Odpovědět

http://java.com/en/download/installed8.jsp tady si posichruj aktuální Javu, i kdyby to problém nebyl, tak aktualizace nejsou zrovna na škodu. Pak samozřejmě zjisti jestli máš aktuální firefox, normálně si to napiš do googlu a vyjede ti obrázkový návod jak to zjistit a aktualizovat. Když ani to ne, tak zkus chrome:D

01

Odpovědět

+yayabananadik i tobe - prave ze mam nejposlednejsi verzi vseho a proto jsem zde psal... ;) (proto mne celkem prekvapuje ze FF zakazal nejaky javatoolkit i kdyz neni novejsi verze... i kdyz vlastne mne to neprekvapuje.. :))

10

Odpovědět

Mám stejnej problém.

Funguje vymazání mezipaměti (Historie -> Vymazat nedávnou historii -> Vše -> rozkliknout Podrobnosti -> zaškrnout jen Mezipaměť), ale musel jsem ten postup teď opakovat po dalším videu. :-/

21

Odpovědět

+jedySuper dik - mazani "kese" faka...

a samozrejme take dekuji borcum co poradi palcem dolu - tato napoveda je opravdu skvela a nevim co bych si bez ni pocal...

54

Odpovědět

+jedytaky jsem ti tam jeden přihodil :)

20

Odpovědět

Dělá to nový firefox, už i předchozí verze měly problém s jw playerem, nějak to souviselo tuším s javou. Vymazat mezipaměť pomůže, ale jen na jedno video (aspoň mně).
No ale vzhledem k tomu, že já už si javu do kompu cpát nechci, tak videacesky už jen leda přes chrome a nebo čekat, jestli další verze nebude tenhle problém řešit

10

Odpovědět

Ve chvíli, kdy se ukázala paní Lincolnová v podvazkách, už jsem si titulků ani nevšímal.

771

Odpovědět

však dál to už přeložené není

41

Odpovědět

Trochu jsem od toho čekal něco víc. Tohle se vcelku dobře rozjelo a pak nic.... :/

169

Odpovědět

Jak to bylo s Abem doopravdy...
http://files.explosm.net/comics/Kris/lincoln.png

581

Odpovědět

3:58 máte chybu, říká tam, že má čtyři nápadníky, v titulkách máte pouze tři

64

Odpovědět

Máš pravdu. Opraveno, díky. ;-)

93