Conan a Bruce Timm vymýšlejí nové superhrdinyCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:159
Počet zobrazení:11 867

Chtěli byste být superhrdinou? Aktérům dnešního videa se to poštěstí. Conan si totiž pronajal karavan a přizval si známého autora komiksů Bruce Timma, který mu kdysi pomáhal vytvořit superhrdinu s názvem Flaming C, aby společně nakreslili superhrdiny na základě obyčejných lidí z ulice.

Přepis titulků

Ahoj. Dnes mám tu čest sedět vedle Bruce Timma, legendárního spisovatele, umělce a animátora z Warner Bros. Na svém kontě má nespočet úspěchů. Velkou měrou přispěl ke vzniku moderní éry DC komiksů. A jeho největším dílem je samozřejmě... hrdina Flaming C. Tehdy jsme improvizovali a ty jsi mi na počkání vytvořil superhrdinu. A tak mě napadlo, že bychom si pronajali karavan, vyrazili do města a vybrali náhodné kolemjdoucí...

Byl bys schopen z nich na počkání udělat komiksové superhrdiny? - To se uvidí. - To máš pravdu. Protože jsme si ten karavan fakt pronajali. Platíš ho ty. Jerry, pojďte dál. Tohle je Bruce Timm. Když nám zodpovíte pár otázek, uděláme z vás superhrdinu.

Hodně štěstí. Nepokousal vás jako malého nějaký radioaktivní pavouk nebo brouk? Pamatuju si, jak mi jednou lezl do ucha. Byla to ploštice. - Ploštice? - Jo, žijí ve kmenech stromů. Víme, že Ant-Man umí ovládat mravence. Jerry by mohl ovládat ploštice. - Mohl byste...

- To by bylo něco. ...říct: "Ploštice, spojte se!" Ploštice by vylezly z kmenů, a až byste jich shromáždil sto tisíc, mohl byste někomu ukrást brambůrku. Teď vaše nemesis... Koho nesnášíte? - Co vás dokáže nakrknout? - Nesnáším blbý lidi. Ale těch je v dnešní době spousta. Přijde mi, že celá naše kultura hrozně hloupne.

Uvědomujete si, v jakém jste pořadu? Zkuste jmenovat věci, které nesnášíte. Nesnáším chřest. - Nemáte rád chřest? - Nesnáším ho. Váš nepřítel se bude jmenovat Chřestoman. Když vás Chřestoman zasáhne paprskem, bude vám dalších 40 minut zapáchat moč. Podívejte na to. Šinete si to městem na originální tříkolce. Kde je ten brouk?

- Čouhá mu z ucha. - Už vidím. Dobrá práce. Napadá tě, jakým hrdinou bys chtěl být? Takovým tím, co každej den... zachraňuje situaci. Chci na červený vždycky přejíždět doprava. Kapitán Červenopravák. Protože pokaždý, když přijedu k semaforu, musím si přejet doprava.

"No tak, jeď! Dělej!" To je skvělej životní příběh. Narodil ses v New Yorku, ale pak ses přestěhoval do Los Angeles, kde jsou všichni hrozně pomalý. Mohl bys mít urychlovací schopnost. Prsten, co by mi odháněl lidi z cesty. - Dusíš v sobě zlost.

- Ne. - Nic se neděje. Vypusť ji. My ti chcem pomoct. - Bude naštvanej? Jo, bude. Bude zlostí bez sebe. Naštvanej superhrdina. - Takovejch je spousta. - To je pravda. Co jméno? - Jak se budeš jmenovat? - Rap Rapid... - Rick Rapid! - Rick Rapid. - Je tu vedro. - A tvoje povolání? - Jo, máme tu vedro.

- To nic. To je jen drobný srdeční infarkt. To bude tvoje hlavní slabina. Budeš se enormně potit. Jaký bys chtěl mít dopravní prostředek? - Batman má batmobil. - Mohl bych mít blackmobil. - A jak by měl vypadat? - Popiš nám svůj blackmobil. Mohlo by to bejt jakoby kolo... Lítající kolo. - Jaké máš koníčky? - Mám rád umění. - Umění.

- Umění zbožňuju. To kolo by mohlo mít místo kol modernistickou malbu. Místo kol. Jo, budeš po měste lítat na Picassovi. Hustý! A přitom jsi zlostí bez sebe. Nějaký nápady? Co kdyby byl takovým tím divným superhrdinou, co nemá tělo, ale jen hlavu a vousy?

- Prostě lítající hlava. - Hlavovous. - Hlavovous. - Hlava bez těla. To zní dobře. Lítající hlava s plnovousem. A víš co? Mohl by být záporák. - To je pravda. - Protože nemáš tělo. A to tě vytáčí natolik, že jsi přeběhl na stranu zla. - Šlo by to? - Negativní jsem na to dost. - Jseš negativní?

- Jo. Mohl by lítat na oblaku negativismu. - Odkud jsi? - Pocházím z Floridy. - Bože můj. - Tam jsou všichni hrozně negativní. Říkal jsi, že ses na Floridě už pokoušel ulovit aligátora. Jak můžeš s tímhle plnovousem chytat aligátora? Jednou se ti do něj zakousne a jseš v háji. Bylo by to pro něj jako jíst špagety. Chytnul by tě a... - slupnul by tě jak malinu.

- A měl bych ho. Jak měl? Byl bys v jeho břiše! "A mám tě, aligátore. Jsem v tvým břichu. - Už mě trávíš." - A pak bych se dostal ven. Jo, v podobě výkalů. S kloboukem. Tak jo... Kolikrát tě dneska už někdo lákal do karavanu? - Odkud jsi?

- Původně z Vegas. - Jsi z Vegas? - Já vím, je to divný. Odtamtud není nikdo. Lidi tam jen jezdí umřít. Taky máš silnou averzi vůči slunci? - Vždycky začnu hořet. - Mám nápad. Tvoje superhrdinka se musí za každou cenu vyhýbat slunci. Můžeš fungovat pouze v noci. Přes den nesmíš vytáhnout paty z domu. To je v Las Vegas docela normální. - Sportuješ?

- Dělám hot jógu. - Při té se musíš potit. - Hodně. - Mohl bych tam jít někdy s tebou? - Samozřejmě. Vážně? I kdybych tě jen zpovzdálí sledoval a aktivně se neúčastnil? A možná bych si tě nahrával. - Šlo by to? - Až na to nahrávání. Zatím je bohužel nahoře bez. Musíme něco vymyslet. - Nahoře bez?

- Jen proto, že nemáme vršek ještě vymyšlenej. - Má naprosto odhalená ňadra. - Tak se na ně nedívej. - Co bys chtěla mít na sobě? - Nezakrývej je. Když už tam jsou, musíme se s tím smířit. - Změňte prosím jejich tvar. - Jdu na to. - Jaký bys chtěla tvar? Asi tak nějak sem. Chceš je mít hezky nahoře? Můžeš si klidně poručit. Jsme v Los Angeles!

Jak se jmenuješ? Říkají mi Doris Mayday. - Mayday? - Jo. - Mayday! To je super! Chrání tě tvá cvičící podložka a máš všechny vintage věcičky. Přivítejte tu prosím zbrusu novou superhrdinku jménem Mayday! Vypadáš skvěle. Jak se máš?

Po krátké pauze se těšte na Curtise 50 Centa Jacksona! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tu Mayday bych ohnul :D

00

Odpovědět

Bože to je hrozný co sem lezou za parazity a píšou slovenský komentáře..... vážně se mi chce blejt :-(

540

Odpovědět

Prisám vačku, tá posledná bola Amy Adams! :-O

93

Odpovědět

Ne, na 100% Velma Dinkley :D.

63

Odpovědět

Beztak by se všemi Flaming C pěkně zatočil..

132

Odpovědět

Rick Rapid bezkonkurenční :D

242