Conan trénuje s Wonder WomanCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:253
Počet zobrazení:17 261

Conan vydal nový segment, ve kterém se rozhodl podstoupit náročný výcvik a stát se novou Wonder Woman. Navštívil tedy tu stávající v podobě nesmírně sympatické krásky Gal Gadot a od ní a jejího osobního trenéra Rudy z České republiky se naučil pár užitečných tipů a triků...

Pokud jste fanoušky DC Comics, podívejte se na stránky Justice League, kde píší naši kolegové z Edna.cz o novinkách z tohoto světa.

Přepis titulků

Jsem štěstím bez sebe. Stojím totiž ve zvukovém studiu Warner Bros. A vedle mě stojí překrásná Wonder Woman Gal Gadot. - Ahoj. - Rád tě vidím. Já tebe taky. Když jsem tě po telefonu lákal na schůzku ve skladišti, divil jsem se, žes kývla. - Moc se těším na tvůj nový film.

- To mě těší. Nejvíc mi vrtá hlavou, jak se z tebe najednou stala Wonder Woman. Šest měsíců před natáčením jsem musela chodit do posilovny a učit se bojová umění. Takže ses stala Wonder Woman za šest měsíců. - Jo. - Nechci tě nijak urazit, ale já na to mám asi 35 minut. Za 35 minut se ze mě musí stát Wonder Woman. - Víš, že se umím prát.

- Trénovala jsi v izraelské armádě. Jo, tam to všechno začalo. Já byl tři měsíce u dívčích skautek. Nejdřív si odložím bundu, jsi na ten pohled připravena? Teď prosím upřímně zhodnoť mé tělo. Klidně buď zlá. Popiš mi všechny mé slabé a silné stránky. Máš hodně slabé nohy. - Co se ti na nich nelíbí? - Muži mívají silnější stehna. - Ale na tom můžeme zapracovat.

- Podle tebe nemám postavu muže? - To ne. - Počkej, až uvidíš, co všechno tohle tělo dokáže. - Obzvlášť tyhle dvě nohy. - Ale víš, že... - Čemu se směješ? - Mám tu trenéra. - Tak ho zavolej. - Rudo! - Tohle je tvůj trenér jménem... - Ruda. - Ruda. A odkud jsi? - Z České republiky. Z Česka. Podle ní mám slabé nohy.

Tvůj názor? Souhlasím s ní. - Ale uvidíme... - To od vás není hezký. Jste fakt drzý. Počkejte, až vám ukážu, co dokážu. Mám sice dlouhé nohy, ale... v souboji bych je využil jako přednost. Ty si myslíš, že mě tou rukou zastavíš? Rudo, Rudo...

Já mám času dost, Rudo. Já taky vydržím. Zkusíme nějaké kopy? Kopy? Jo, klidně. A zpátky na zem. - Dobře. - To je ono. Přesně tak. Takže ohnout koleno... - a kopnout. - Dost dobrý. - Rudo, co když se opřu?

- Do toho. Ohnu koleno a kopnu. A co radši tohle? To je ono. Tohle vás naučí v izraelské armádě hned první den. Kdyby se náhodou rozpoutala válka a vy byste museli... Ty jo, to je hustý! Ne, jde ti to skvěle. Dej mu, dej mu!

Co ty na to, Rudo? Tohle tě nenapadlo, viď? - Pouliční bitka. - Takhle to řešíme v Bostonu. - Rudo, co tam máš dál? - Meč. Jak se mám bránit proti tvým výpadům? - Vykryješ je. - Rudo, jak to mám udělat? Můžeš vykrývat a útočit naráz. - Počkat, co to máš za meč? - Je malinký. Ukaž...

Jo, to by sedělo... - Raz, dva, tři... - Dobře. - Raz, pomalu, dva, tři. - Raz, dva, tři. Paráda! Vypadáš drsně. Kamera zabírá můj pohled, který říká: "To těžko, Wonder Woman. Zapomeň!" A mezitím, co nedávám pozor... Rudo, vím, že jsem tu chvilku, ale dá se u mě už teď mluvit o velkém pokroku?

Ne. Konečně se začínám pořádně vžívat do postavy. - Co myslíš? - Určitě lepší. Musím říct, že si přijdu mocný a zároveň hezký. - Je to tak. - Jo. - Používáš někdy tohle? - Jo, k odrážení. - Dobře.

- Můžeš jimi odrážet střely... - Přesně tak. - V postprodukci určitě zvládnou dodělat střely. Jde ti to skvěle. Pak jednu chytím... a takhle ji vyplivnu. Dobrý. A fakt to tam dodělají? Musej mě poslouchat na slovo. Můj rychlý trénink je u konce. Teď uvidíte, že muž je vždy silnější než žena.

Musím uznat, že nemám dobrý pocit z toho, jak v tomhle segmentu vypadám. - Škoda. - Vážně? Teď jsi měla říct: "Ne, vypadáš skvěle." Sakra. Vypadáš skvěle. Ne, pozdě. Pokud máš ještě čas, rád bych se na chvíli vzdálil a pak přišel zpátky - a pokusil se tě ohromit svým vzhledem. - Dobře. Můžeš.

- Co ty na to? - Páni! Máš mnohem silnější nohy. To si fakt ze všeho nejdřív všimneš silnějších nohou? Ty vlasy jsou opravdové? To je na mě to nejopravdovější. Myslíš, že bych se mohl v příštím filmu s Wonder Woman stát předmětem jejího zájmu? Můžeme to sestříhat tak, abys kývla.

- Dobře. - Klidně to střihnem. Dobře, tak to střihněte. ...že bych se mohl v příštím filmu s Wonder Woman stát předmětem jejího zájmu? Ano, ano, ano. Myslel jsem... - že to oceníš. - Je to vážně moc... moc... Je to jiné.

Ještě jsme se nedostali k jízdě na koni. Wonder Woman ji ovládá skvěle. - My jsme sem nemohli přivést koně. - Chápu. Ale máme tady adekvátní náhradu. Nic lepšího nebylo. Vypadá to, jako by mě jízda na mechanickém býkovi vzrušovala. - Tak jo. - Už to začíná... Pomalu.

Není to... Přijde mi, že mele z posledního. Asi má žloutenku. Takže... Wonder Woman... zamíří do kin 2. června... Ten film bude vypadat nějak takhle. Wonder Woman, jedu ti na pomoc!

Gal... jsi překrásná žena... a... obávám se... že mě nevidíš v tom nejlepším světle. Vím, že tě přitahuji... ale bohužel jsme oba zadaní. Gal Gadot.

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

5:32 na mně 6. pád.
Po opravení prosím smazat

10

Odpovědět

Snaha o multikulti-gender obohacení lidstva pokračuje. Jak řeckou amazonku, která zachraňuje Ameriku, může hrát Gal? To už mohli rovnou natočit novýho Asterixe.

734

Odpovědět

Ajéje, tady někdo zjistil, že je to Izraelka a židovského původu. (to už hraničí s antisemitismem)

154

Odpovědět

+RebellczTak ten Gal se považuje za Izraelku? Jaká zvrácenost?!

310

Odpovědět

No jo, jak mohli fiktivní komiksovou postavu založenou na mytologii obsadit bílou ženskou. Opravdu nepředstavitelné. :) I když 94% na Rotten Tomatoes je přinejmenším prapodivné. :)

00

Odpovědět

Chtěl bych zažít wonder blow-job :D

264

Odpovědět

Ruda byl z přítomnosti kamer a Conana zřejmě trochu nesvůj :)

202

Odpovědět

Ruda řekne že je s České republiky, tak respektujte jeho přání(nebo použitý slovní tvar) a nepřekládejte to jako z Česka.

1121

Odpovědět

V titulcích je, cituji:
30
00:01:31,652 --> 00:01:34,421
- Ruda. A odkud jsi?
- Z České republiky.

31
00:01:34,451 --> 00:01:35,392
Z Česka.

Ten druhý titulek je vidět jen asi necelou vteřinu a Conan pouze opakuje, takže jsem zvolil kratší tvar, protože zde na webu na rozdíl od některých amatérských titulků dodržujeme přísné titulkářské zásady a snažíme se držet rychlost titulků pod určitou hodnotou znaků za sekundu. Myslím, že to nic zásadního nemění.

481

Odpovědět

celkovo ksicht nič extra... ale ten úsmev má neskutočný... vôbec by som sa nečudoval, keby ju vybrali len preto... by som si dal aj krokodíla, keby mi ho predá táto židovička

443

Odpovědět

Není tu nějaký ban na slováky?

9124

Odpovědět

+DinoCopJa skor poprosim ban na blbcov (vratanie tych co ti toto lajkli), ktori vsetko zovseobecnuju. Co ma prosim ta jeho "slovakovstvo" spolocne s tym, ze je to uplny blbec? Skor to vela hovori o tom aky si ty obmedzenec. Aha zabudol som, ak by odtial zmizli slovaci tak uz tu razom nebude ziaden troll ani blbec.

3417

Odpovědět

+FoxholeVidíš, a ty si mi zrovna nevadil. Ale taky se hned ze všeho posereš....

185

Odpovědět

+DinoCopAha pardon, nabuduce necham tvoje priblble komentare bez odozvy.

41

Odpovědět

+DinoCopsi, inpuele "security breach" el admin team pul repoerto

32

Odpovědět

Skoro vobec som sa nepozeral na Conana a cely cas som si vsimal Gal, ten usmev je uzasny :D

330

Odpovědět

Viděl jsem to na YT a první, co mě užaslo byl RUDA!!!! Z ČR!!!! Fucking Ruda z ČR cvičí Wonder Women!!!!

893

Odpovědět

Tak ona má taky příbuzný z ČR.

120

Odpovědět

+AlennHustý

50

Odpovědět

Asi jsem se zamiloval ♥

291

Odpovědět

Jojo, Ruda byl kus. :D

1020

Odpovědět

Gal Gadot má úplně úžasný úsměv...

510

Odpovědět

A (hlavně) zadek...

671

Odpovědět

Jak psal kdosi na YouTube, směje se i očima... a navíc hrozně roztomile. :-)

182

Odpovědět

+BugHer0Kdo má čas se jí podívat do očí? :D

111