Conan a Conor McGregor hrají UFC 2CONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:564
Počet zobrazení:13 693

Je tu další vydání Clueless Gamera a s Conanem si tentokrát zahraje elitní bojovník Conor McGregor, kterého budou jistě dobře znát všichni fanoušci drsných bojových sportů. Testovat se bude hra UFC 2 od EA Sports, ve které uvidíte i Conanovo videoherní alter ego. Příjemnou zábavu!

Přepis titulků

Hlásím se vám s dalším vydáním Bezradného pařana. Dneska to bude velký. Nemůžu se dočkat. Zahraju si totiž UFC 2 se šampionem v pérové váze Conorem McGregorem. - Je mi ctí. - To teda. - Že jo? - Conane, mám tě rád, ale dostaneš nakládačku. - Jo, vážně? - Žádný kamarádíčkování. Jednou z tvých předností je to, jak protivníka před zápasem sjedeš pohledem. Vidíš člověku až do duše.

Můžeš hodit tady do kamery svůj pověstný pohled? Bože můj, to je něco. Jseš fakt dobrej. A teď já. Tak jdem na to. Na týhle hře je skvělý to, že ty budeš samozřejmě hrát sám za sebe, - ale já můžu prý výjimečně hrát taky za sebe. - Jo. Ještě jsem se neviděl, ale jsem vážně zvědavej. To jseš ty a...

- Máš stejný hodnocení. - Jo. - Dívej, jak jsem nabušenej. - Vidím slabší partie. - Jaký slabší partie? - Musíš zamakat na břichu. - Počkej, až tě tam nakopnu. - Leda ve snu! Vidíš ten můj zabijáckej pohled? Vypadám, jako bych měl zaražený prdy. Tlačím a nejde to ven. A nyní zápas UFC z kategorie lehké váhy. - Takhle to fakt vypadá?

- Jo. Ještě trochu hydratačního krému a jdem na to. Necítím strach. Můžeme. Trochu si couvnu. Couvám. Nechci bejt tím, kdo to jako první schytá. Nemáš se čeho bát. Hej, klídek! - A už leží! Už leží! - Co to? Hej, hej!

Co to sakra mělo bejt? To je blbost. - Snesu mnohem víc ran. - Chytil mě rapl. Snesu toho mnohem víc, jsem ženatej už 14 let. Počkej, podívej se na to. Dívej se. Au, vidíš ty kosti? Zlomils mi vaz! K tomuhle bych měl námitku. Proč jsi nepřestal? Proč? Proč do mě bušíš jak šílenej? Ty zmetku!

- Počkej, až ti předvedu můj grappling. - O ten se snaží každej. - Co musím zmáčknout? - L2 a k tomu R3. To je jedno. Chci si nechat poradit, ale podle Conora to nemá smysl. - Tentokrát se budu držet dál. - Ne, pojď ke mně. Ne, nechci. Vypadni. Padej ode mě! Z jaký části Irska vlastně pocházíš? Já mám předky z Waterfordu.

Můj praprapraděda byl chiropraktik. Stavěli jsme kamenné zdi, než se... Sakra, něco ti říkám! Počkaaaaat... Trošku to štíplo, co? Počkej chvilku. - Ty šílenče! - Je mi líto. - Nedá mi to. - Přestaň! - Je konec.

- Ne, není! Proč tě zastavili? To byl můj trik! Dívej, jak machruje. Dívej na mě. Takhle vypadám po třech pivech. Já vypadám! Panebože. Panebože, to je paráda. Teď jen kopu do vzduchu. Doufám, že ti to nahání strach. Mačkám každej knoflík, co jde zmáčknout. Ty jo!

Jo! Jak jsem to udělal? To bylo dobrý. Jak se ti to líbilo, co? Proč jsem machroval? Teď jen kopu ze země. Ne! Ne! Ne! Ne! - Ne! - Musím říct, že už sis vedl dobře. Bože můj! - Už rozhazuju prachy. - No jo, parádní gesto. Dívejte na mě.

Takhle kroutím hlavou po každé epizodě. "Sakra, málem to vyšlo." Zajímalo by mě, co bys dělal, kdybych k tobě někde v baru přišel a tys mě neznal. Jdu k tobě a říkám nějaký šerednosti, jasný? Říkám hnusný věci. Conor tohle, Conor tamto. A mám v sobě už pár kousků. - V tom případě bych tě nikdy nenechal přijít tak blízko. - Vážně? - Už bys dávno leštil podlahu. - Ale teď jsem v dosahu. Řekni divákům, co ti na mně nahání strach.

Vůbec nic. Ale kdyby ses ožral, už bych tě dávno složil. Takhle se na tebe řítím. - Nejdřív bych ti odrovnal koleno. - Dobře, jdu na zem. Pak bych dostal nášup. A na nohách bys měl tyhle bačkory? I v bačkorách bych ti upravil fasádu. Jenže já bych pak takhle vyskočil... a takhle bych se napřáhnul.

Co s tím zmůžeš? Kam se sakra poděl? Dobrá. Přesvědčil jsi mě, že bych nejspíš prohrál. Jednou v životě jsem se doopravdy porval... a dostal jsem pořádně do těla. Bylo to kdysi dávno. Vůbec se mi to nelíbilo. Tohle bylo skvělý. - Moc jsem si to užil. - Díky za pozvání. Hra UFC 2 vychází 15. března. Rozhodně stojí za to. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Conor Mrgregor toho dokázal hodně, je to borec. Dostal se do UFC, kde dosáhl titulu, probojoval cestu, kterou by tolik lidí hned vzdala.
Nevím, proč se srovnává Nate Diaz a Conor Mrgregor, že z té UFC show 5. března, kde
byl hlavním tahákem zápasu právě Conor a Nate.. že Nate Diaz porazil Conora, se štěstím. Podívejte se na ten zápas celý, věřím tomu, že kdyby byl odvetní zápas, tak by
Conor Mrgregor sundal Nate Diaze jak nic. !!! :-)
Jinak hra je super, UFC forever !!!

a Držím palce Viktorovi Peštovi :))

51

Odpovědět

To jsem nevěděl, že si váží i penisy :D

75

Odpovědět

Trochu som dúfal, že Conan sa odviaže a pri svojom írskom krajanovi tiež povie niečo s akcentom alebo v írštine... :D

190

Odpovědět

Co se stane když dá EA na obal hry dva šampiony?

140

Odpovědět

:-D :-D Ale jinak... Conor je pořád šampion ;-)

50

Odpovědět

Tak Ronda v době vydání hry šampion už dávno nebyla. :D

90

Odpovědět

Jeho poslední zápas sem viděl a byla to hrozná nuda :D
Tato hra ovšem může být dost parádní :)

212

Odpovědět

Borce jsem neznal, protože MMA nesleduji, ale je to fakt sympaťák. Rozhodně větší, než ten Skandinávec z minula.

415

Odpovědět

Hlavně že ten "nejlepší" McGregor dostal nedávno na p**u od nějakýho noname blbečka

1268

Odpovědět

Nate Diaz je noname ? :D

445

Odpovědět

V porovnání s Diazem je noname blbeček spíš Conor tlačenka McGregor...no ale chápu, trollit se musí.

512

Odpovědět

+PatriotPřed oním "osudným" zápasem měl Conor sérii tuším 15-ti vítězství v řadě, všechny KO/TKO nebo submission, takže své kvality rozhodně má, je ale pravda že je zadobře s Whitem, což muj jistě pomáhá.

52

Odpovědět

+PatriotZ té Conorovy vítězné série bylo ale "jen" 7 zápasů v UFC, přičemž v 5 z nich měl stylově lehké soupeře a ten šestý byl Mendes, který bral zápas jako náhradník na poslední chvíli (i tak Conorovi zatopil víc než kdo jinej). Jo a taky nevyhrál vše před limitem, s Hollowayem šel na body.
Diaz je v UFC skoro 10 let, má tam hodně přes 20 zápasů a celou dobu se tříská s nejlepšími, aniž by mu někdo umetal cestičku. Jo a mimochodem: veterán Diaz bral za zápas před Conorem 90 tis. dolarů (včetně 50 tis. bonusu za nejlepší zápas turnaje), kdežto Conor bral za zápas před Diazem několik melounů.

01

Odpovědět

Conor je borec. :D Champ!!

251

Odpovědět

Ať hraje Conan cokoliv, jsou jisté dvě věci. Že to nebude umět a bude to sranda! :D

544

Odpovědět

sympaťák ;)

653

Odpovědět

pérová váha prosím neeee :D

5018

Odpovědět

To je rozdělení podle váhy péra, neznáš?:-D

Já třeba jsem "bílej černoch"....:-D

1125

Odpovědět

Hele, sám na tyhle zápasy vůbec nečučím, ale nechtěl jsem dát klasicky lehká a co jsem koukal na netu, přišlo mi to celkem dost používaný, ale ok, radši dám lehkou, abych svou neznalostí nikoho nepohoršil. :-D

122

Odpovědět

+BugHer0Pérová váha je správně, nechej to tak. ;)

510

Odpovědět

+BugHer0Co třeba tak prostě jen "muší váha." Řekl bychm že je to vcelku zažitý výraz.

219

Odpovědět

+BugHer0Crazywulf: flyweight neboli muší váha je úplně jiná kategorie, kde je strop 56,7kg. Conor zápasí ve featherweight neboli pérové váze (tudíž je původní verze správně) se stropem na 66kg. Laicky řečeno: míchat tyhle dvě kategorie dohromady je asi jako dát na jeden závodní okruh formuli a monster truck. Takže tě musím požádat, abys nemudroval o věcech, kterým nerozumíš, neboť z toho hnidopichové jako já dostávají osypky ;) Peace.

222

Odpovědět

pérové je správně....není na tom nic špatně, nechal by to tak. Zápasy jinak sleduju již několik let.

260

Odpovědět

Pérová váha je správně.

180

Odpovědět

Děcko se projevilo. Pérová váha je správně...

174

Odpovědět

+Johnys07OK, vráceno, díky za opravu. :-)

150

Odpovědět

Škoda, že už nedává hodnocení... :( :D Ale jinak zase skvělej díl clueless gamera! :D

713