Conan a Dave Franco randí pomocí TinderuCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 118
Počet zobrazení:26 760

Tinder je mobilní aplikace, která vám najde ve vaší blízkosti partnera na jednu noc. Zní to jako dokonalá pomůcka pro uspokojení Conanových choutek. Podaří se mu ale někoho sbalit, když je poblíž o dvacet let mladší Dave Franco?

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Už měsíce poslouchám svoje mladší zaměstnance, jak básní o Tinderu. Sociální síti, na které můžete najít neznámé lidi ze svého okolí. Jsou ve vaší blízkosti, můžete se s nimi sejít a možná i vyspat. Já jsem od přírody úchylák, takže mě to hodně zajímá. Nechci do toho ale jít sám, takže jsem si přizval na pomoc mladého hollywoodského sexy hřebce, pana Davea Franca.

Ahoj, Dave. - Ahoj. - Díky za pomoc. Prozkoumáme tedy Tinder společně. - Jsi v pohodě? Přijdeš mi nervózní. - Jsem trochu nervózní. - Z čeho? - Bude to takový divný. - Divný to rozhodně nebude. Ne. Společně... Asi máš zapnutou kameru a vyfotil sis rozkrok. Nekecám.

Měls zapnutou kameru a vyfotil sis rozkrok. - Dave, půjdeme na Tinder... - Dobře. Začneme ale vytvořením profilu. Já navrhuju, jelikož jsme slavní a očividně po nás touží, že bychom měli použít falešná jména. - To by šlo. - Fotky by ale měly být naše. - Fajn.

- Až pak ty ženy nebo muži, které potkáme... Tak to totiž bude, až přejdeme na Grindr. Po půl hodině pití. Abysme si to objasnili, ty neznáš Tinder, ale Grindr jo. Grindr znám skrz naskrz. Když mě nevidíš v televizi, jsem na Grindru. - Dobře. - Pojďme na ty profily. Mám udělat tu typickou pózu, při který nevím, že mě fotíš, ale bavím se?

Spíš to vypadá, že masturbuješ. Vážně? To je fuk. Necháme ji. Já tě slušně nafotil, teď vyfoť ty mě. Ženský mají rády chlapy, kteří mají napilno, jasný? Vymyslím si jméno. Budu "Chip Whitley". - To je slušný. - Pamatuješ si to? - Chip Whitley.

- Až na to totiž vlítnem... a bude to vypadat, že zaskórujem, nechci, abys mě otravoval se jmény. - Dobře, dobře. - Jak se jmenuju? - Chip Whitley. - A co tvoje jméno? - Jengus... - Jengus? Kdo se jmenuje Jengus? Jengus Roundstone? Ty chceš být "Jengus Roundstone"? Budu trochu lhát o svým věku.

Do toho. Dochází vám, že teď děláme něco, co ještě nikdo nedělal? Lžeme na internetu. "Je mi 42 let." A napíšu: "Lidi tvrdí, že vypadám jako Conan O'Brien." "Nosím Crocsy, protože se mi líbí jejich vzhled, ne jejich pohodlnost. A vypadám jako druhořadej Dave Franco. P.S.: Dave Franco je debil." - Pěkně!

- Docela dobrý. - To je fantastický! - Docela dobrý. "Mám rád Chai Latté." To by mohlo u žen zabodovat, co? "Mám rád Chai Latté a..." Sprchování. Moc ti děkuju za pomoc. "Mám rád Chai Latté a sprchování." - Skvělý. - První tu mám Nik. Co se týče Nik, tak nechce RZŠ.

- RZŠ je? - Rovnou zašuk*t. Pardon... Takhle mluvíš doma? - Takhle mluvíš doma? - Zeptal ses! O Robin nemám zájem. Paulette taky nechci. Nejdřív budu trochu vybíravý. Já od teď všechno potvrzuju. Já si potvrdím Lizu.

Tak se jmenuje moje žena. Myslím, že je hezké potvrdit si na Tinderu někoho, kdo se jmenuje jako matka mých dětí. Koho vůbec hledáš? No, koho oba hledáme? Hledám jedinečnou ženu, která mi na nějakých 20 minut změní život. - Proč nemáme stejný ženský? - Padesátiletý nemám. Vyměníme si to. Gloria je...

Shoda! - Ty a Gloria! - Kdo je Gloria? Měl jsi můj mobil nějakých 15 sekund! Není zač. Gloria, 74 let. - 74?! - Jako... Je to jen číslo. Co bych měl takové Glorii napsat...

Je jí 74, takže je asi vhodné mluvit zastarale. "Dobrý den vinšuji, Glorie. Jste mi dnes svěží jako ranní rosa." Ta 74letá žena se mi zatím neozvala, i když jsem souhlasil se schůzkou. Mám napsat, že jsem osamělý? "Jsem tak..." Chtěl jsem opravit "Jsem tak..." a ono se to změnilo na "Obama". Jako by to posílal prezident Obama. Podívej, napsala mi Gloria.

Píše: "Hlavu vzhůru." Říkám, že jsem osamělý. a ona na to: "Hlavu vzhůru." - Utěšuje mě... - To není zlý. - ...74letá žena! - To není zlý. Co kdybyste mě rozveselila osobně? Shoda! Ano! Ukaž. Ano!

Tammy se mi líbí. Začni na tom pracovat. Nezklam nás. Gloria! - Gloria souhlasí? - No tak, Glorie... Gloria! Mě Gloria odmítla, a tebe bere. Ať sem jde Sona. To je moje asistentka. Vy pokračujte. Já napíšu Glorii...

způsobem, kterému porozumí. "Nejdražší Glorie... snažil jsem se tě kontaktovat na Tinderu, avšak bez úspěchu. Teď to... zkouším pěkně po staru." Shoda! Jak je naštvanej. Aktuálně se tu vyskytují určité rozdíly v tom, jak jsme kdo úspěšný.

Dave má... Kolik máš zatím shod? - Možná devět? - Devět. Víš, kolik já? Jednu. - Gloria je... - Je jí přes sedmdesát a okamžitě se na mě vybodla. Víte, jakou má tahle aplikace nevýhodu? Chtěl bych zjistit adresy těch žen, i když by to nepovolily, a pak za nimi jít a donutit je, abysme se jim líbili.

Courtney je hezká. Žije jedenáct kilometrů odsud. - Tohle je ta pravá. - Tahle je fajn. Skvěle, posláno. Napsal jsem: "Ahoj, tady Dave Franco. Natáčím s Conanem O'Brienem skeč. Chtěla by ses sejít?" Odepsala: "To je suprová balící hláška. lol." - Dobře. Courtney souhlasí. - Souhlasí? Máš adresu? Ano.

Dobře. Druhá fáze. Tohle je naše Tinder dodávka. Co na ni říkáš? Myslím, že je velice svůdná. Dává vědět, že jsme na lovu. Plížíme se. - Řekněme, že mi to klapne. - Jasně. Ty bys mě sledoval...

Takhle to dělám. Jsem jako brouk, co uvízl na zádech. Přesně tak. - Courtney bude tuhle dodávku zbožňovat. - Možná bysme se měli zbavit té kobercovky. Tohle vypadá blbě. - Už jedem, Courtney! - Courtney! Courtney! Chip Whitley a Jengus Roundstone už si pro tebe jedou! - Ahoj.

Jak je? - Pojďte se s náma napít. Bohužel máme schůzku s holkou, kterou jsme našli na Tinderu. - Opravdu? - Jo, je to vážně sexy. Měli bysme dát té dodávce přezdívku. Navrhuju "Hnědý blesk". Hnědý blesk. Hnědý blesk zní jako... příznak poruchy zažívacího traktu. Přesně.

- Další kobercovka. - Já nevím, ale... Teď ti řeknu, jak to bylo. Tou kobercovkou připevnili kamery. Neměla tu zůstat. Pak se jí zbavíme. Kéž bych mohl říct, že jsem viděl kobercovku alespoň na jedné kameře. To je poprvé... v životě, co si připadám jako vrah na lovu. Není to příjemný pocit. Zrovna jsem se tě chtěl zeptat, jestli se ti ten pocit nelíbí.

Ano. Vlastně ne. Částečně si přijdu... jako ve své druhé kůži. Přijde mi to přirozené. Tady je. Ahoj. Courtney! - Jak se máš? Sluší ti to. - Děkuji. Koukni se na sebe.

Rád tě poznávám. Jsem Conan. - Ahoj, jsem Dave. - Ráda tě poznávám. Tohle je Dave. Ahoj. Chcete jít na dvorek nebo... Snažím se... Dobře. Jen tak v rychlosti... Moc hezké. - Páni, moc pěkný dům. - Děkuji, je bratrův. Ty jsi mu odpověděla.

Co tě na něm zaujalo? Jen si to ujasněme. Ty sis myslela, že jsem Jengus Roundstone, - kterému je 38 let. - Přesně. Drsný jméno. - Líbí se ti? - Počkat... Tobě se to jméno líbí? A co moje jméno Chip Whitley? - Chip Whitley? - Nic moc. Takový šmírácký.

Chtěl jsem dát na začátek Jenguse písmeno D. "D se nevyslovuje." Proč si ho všichni oblíbili? Všichni ho mají rádi! Počkejte chvilku. Ty jsi právě řekl, že je od přírody frajer. - Co je špatnýho... - Jsi vysokej a šaškuješ. Já nejsem... Mluv za sebe! Já nešaškuju!

Snažím se dosáhnout stylu Clinta Eastwooda... - Jen se koukněte. - To by šlo. - Pomaleji. - Zpomal, zlato. - Pohybuju se teď v devíti směrech. Courtney, teď upřímně. Zírej na tohle. Teď to otevřel ještě docela rychle. Koukej na to. Courtney, posaď se dovnitř. Ještě... Tý kobercovky si nevšímej. Ne, ne, ne.

Tohle je... Tímhle se lepily kamery. Dáte si někdo... šampaňské? Co na to říkáš? S tebou se seznamuju zatím nejlíp. - Jak se jmenuješ? - Marcus. Marcusi... Nechceš zajít do kina?

- Platíš? - Jo. Zůstal mi Marcus. Marcus je se mnou... ty máš Courtney. To by šlo. V tomhle spočívá síla internetu. Dokáže přivést partu lidí, kteří se ještě před hodinou neznali, v noci na ulici před úchylnou dodávku, kde se budou až příliš dlouho držet a potom se už nikdy v životě neuvidí.

Mám vás rád, lidi. Moc děkuju, Daveovi Francovi. Skvělej kluk. Taky děkuji Courtney. Další scénky z této noci najdete na teamcoco.com. Máme pro vás dnes skvělou show. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

D IS SILENT, takže to má být DJENGUS a ne Jengus k***a himlhergot kurvafix rumcajzelement.

2511

Odpovědět

Nechcem znieť ako rasista, cítil by som sa rovnako aj pri bielych, ale dosť by som asi ostal v šoku keby si dohodnem rande vojdem dnu a tam traja chlapi by na mňa čakali. :D

781

Odpovědět

..s letlampou :D

711

Odpovědět

Po první kobercovce mi to přišlo hrozně vtipné, ale když v autě našly další dvě, tak musím s lítostí říct, že poprvé jsem se přesvědčil, že to opravdu mají podle scénáře, aby to bylo vtipnější...
Prominte, ale v takovéhle náhody už fakt nevěřím. :) Tohle musí vidět i blázen, že to je lehce přiscénářované, aby to bylo vtipnější...

542

Odpovědět

Najbližšia je odomňa len 150km :D v pohode :D :D

280

Odpovědět

Je to až moc idylické, než aby to bylo z reálného světa (nebylo předem sehrané). Všechny fotky těch zaručeně reálných žen, u nichž se neřeší "soukromí" a ukazují se v plné kráse i s věkem (ačkoliv se zrovna v USA rozmazává ksicht každého druhého chodce, který projde záběrem, už jen ze strachu ze žaloby), vypadají jak vyfocené jedním fotografem (ani stopa po tradičních selfie shitech). Na schůzku odpoví zrovna žhavá černá buchta a komická 70 letá bába, u které je největší prostor pro vtipy. Černá žhavá buchta navíc ihned bez přemýšlení dodá adresu bydliště evidentnímu fake profilu plných fotek známých osobností (ani chvilka pochyb), na kterém se shodou okolností spolu s ní nachází i tři vysmátí černoši, kteří Conanovi notují v jeho herecké roli v této scénce, namísto naprosto konsternovaných vykulených "normálních týpků", kterým přijela domů televizní a filmová hvězda spolu s celým štábem. Vtipná scénka to bezesporu je, taky dobře promyšlená (lepící pásky všude po dodávce) reálná ale ani trochu. Tedy, je to hlavně dobře promyšlená skrytá reklama na tu sociální síť. Conan dělá hodně vtipné autentické scénky, dělá ale taky hodně podobných scének se scénářem, které vydává za autentické taky. Děkuji za mínusy...

5748

Odpovědět

Nechci Ti kazit iluze Zecku, mas spravny nazor, sedi na klasickou povahu Cecha prdiciho do gauce doma u televize, ktery v USA jeste nebyl. Abych rekl pravdu, mel jsem uplne stejny nazor cca do roku 2011. Od te doby ale vim, ze pravda je proste jina. Oni tady proste uvazuji jinak. Nejsou to cesi, nejsou zapskli a neopiraji se furt o historii. Zavidi asi jako kazdy jiny, ale pritom uplne jinak. Oni se opravdu smeji a kdyz jsou osloveni, velice radi pomohou. A i kdyby zrovna pomoct nechteli, tak se stejne neotoci zady a udelaji, co budou moci. Problem je v tom, ze je to uplne jina kultura a beznemu Cechovi (tedy i me) to nejakou dobu trva, nez pochopi, co se v tech jejich palicich honi. Byl jsem prave na nataceni Conana 21.7. v LA, kde naprosto profesionalni Conan pohotove reagoval na vsechny mozne situace svym absurdnim ale presto originalnim humorem. Podle me je ten clovek naprosto szity se svou praci a umi delat show. A to je take cilem kazdeho jeho klipu. On nedela neco, co ma byt realne a pouzitelne v zivote. Je to proste show. Nevim, co jsi myslel tim zvastem o shitackych selfies... Zkus se prihlasit na Tinder a zjistis, ze ty fotky mohou byt klidne autenticke. Vidis?

Suma sumarum, nesouhlasim s tvym negativistickym pohledem na tuto nepochopitelnou kulturu, protoze jsem sam tvrdil totez par let zpatky a az nyni mohu potvrdit, ze to je jinak... Doporucuju si tu zajet a uvidis sam.

9718

Odpovědět

+Zrzovousnechapu co ma spolecnyho to ze americani jsou fajn lidi s tim, ze tohle bylo nahrany

2233

Odpovědět

+Zrzovousje fakt, ze kdyz jsem byl v NY a jel jsem vlakem, nemel jsem u sebe zrovna dost dolaru na listek, nejaka pani predemnou to slysela a podavala mi 8 DOLACU! coz je u nas cca 2 stovky, ze mi to zaplati.. A dodala stastne a vesele.. nevzal jsem si to, dostal sem jakoby pokutu, kterou jsem zaplatil v cilove stanici.. Jde o to, ze oni vazne reagujou na svoje okoli, neni jim vse u p**e, jsou uplne jina mentalita nez my, i kdyz to je stejna rasa.. Jasne, ve spouste vecech jsou totalni mentalove, ale ve spouste jsou lepsi nez my..

00

Odpovědět

Jako jo, vnímám tu scénku reálněji než ty, ale beru.... ale celá ta dodávka byla promyšlená dopředu. Tuna pásky je tam záměrně daná, aby vyvolala dojem únosu, nebrala bych to jako známku toho, že je to všechno předem sehraný, prostě je to jen super vtípek jako celá kýčovitá dodávka. A ta stránka je to něco jako veřejnej facebook, tak asi si tam nebudou dávat fotky s rozmazanym obličejem, ne? :D Když si tam ty fotky dávaj lidi samy... Nevíš, jak dlouho si s kym psali, přece tam nedali všechno a asi sis povšimnul, že během cesty na ně kdosi volal z auta, at s nima jdou pařit. Podle mě jsou lidi v L.A. už docela zvyklí na Conana a jeho akce, vzhledem k tomu, že je pořádá dost často....

101

Odpovědět

+TerriRichardsonCela Kalifornie je plna prilezitosti, jak se bavit. Potkat celebritu v LA neni zase takovy problem a i kdyby to nebyla celebrita, tak se s Vami lidi bavi uplne jinak, nez v cesku. Potkal jsem prodavacku z jednoho supermarketu v zabavnim parku a kdyz jsem se ji potom pripomel, od te doby na me vzdycky z dalky hlasite krici: "How are you today buddy?". A ostatni zakaznici se ani neotaceji, proste tohle je tu normalni. Jina mentalita, kdo nepotkal, nepochopi. Conan je profik, drzi se zakladni kostry scenare, co dostal od studia, ale ten hlavni humor je naprosto improvizovany. Nutno podotknout, ze hlavni kostra byla: zaloz ucet na Tinderu s Davem, vezmete nami pripravenou dodavku a jedte k prvni zenske, ktera vas prijme. Tady je to proste normalni.

@prasopes: Nepsal o americkych lidech, ale celkove o kulture a mentalite, cimz jsem reagoval na Tobe skrytou druhou podstatu Zeckova prispevku. Treba to po nekolikaterem precteni pochopis.

93

Odpovědět

Čím dele to sleduji, tím víc mi vrtají hlavou ty zvuky co Dave vydává při vymýšlení jména. Myslím, že to jsou ranné příznaky mozkové obrny :D

244

Odpovědět

Conanovy výjezdy vždycky pobaví :)

671

Odpovědět

To jsou frajeři :D Miluju takový videa!

661

Odpovědět

Z p****e jsem si tu aplikaci nainstaloval a ted mi pisou nejake Polky! :D thanks Conan

1761

Odpovědět

No tak v realite bych cekal, ze dotycneho oberou, a slecna si takto privydelava nabidkou "spolecnosti"...

806

Odpovědět

Tyhle jeho videa já žeru! :D

791

Odpovědět

Conan prostě borec :))))))

512

Odpovědět

Jsem si říkala, že borec má podobnej zkouřenej úsměv jak James Franco. A on je to jeho bracha :)

1255

Odpovědět

Říkal jsem si odkud ho znám. Pak jsem zjistil, že jeho brácha hrál ve Spidermanovi. To mě odrovnalo. Jsou si podobní jako by byli dvojčata :D

4511

Odpovědět

conan se mi zdá obvykle na videíchčesky přeceňovanej, ale tohle video mě vážně pobavilo, jako některý lepší od craiga

4614

Odpovědět

...Courtney si pozvala domů 2 týpky a přitom tam má bráchu a další 2 bouchače? No nevím, nevím, přijít k ní na "funky time" a vidět tam tolik černých bratří :-)

2473

Další