Conan a PewDiePie hrají Far Cry PrimalCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:578
Počet zobrazení:8 944

Než mi začnete nadávat za to, že jsem přeložil další video s PewDiePiem, musím na svou obranu říct, že ho také nemám v lásce a nejnovějšího Clueless Gamera jsem překládal jen proto, že jste o něj na Facebooku prosili. Osobně dávám přednost klasickým dílům s Aaronem, který je jako Conanův parťák mnohem vhodnější. Nicméně ani hraní nejnovějšího FarCry s PewDiePiem není nudné. "Videoherní megastar" toho ve videu moc nenamluví a Conan to svým vtipem přeci jen zachraňuje, takže s chutí do toho. :-)

Přepis titulků

Ahoj, dnes tu se mnou je videoherní megastar jménem PewDiePie. Můžete ho vidět ve zbrusu novém pořadu Scare PewDiePie na YouTube Red. Určitě doporučuju. Společně si zahrajeme hru Far Cry Primal. Většina her se odehrává v temné budoucnosti. Tahle se odehrává spíš hodně dávno v minulosti. Teď je rok 2016. Ajaj, už se vracíme v čase. Touhle rychlostí tu budem sedět dva dny.

Snad kopnou do vrtule. Zrovna se narodil Larry King. Kdybys věděl, o kom mluvím, určitě by ses válel smíchy. - Vím. - Dobře. - 10 000 př. n. l. Jde se na věc. - Bože můj! "Wenja. Naše krev - náš lid." Takhle vypadala tehdy televize. Dávaj Přátele.

Ty bláho, spí se svou oblíbenou sexuální hračkou. Dívej na něj. Chtělo by to trochu hydratačního krému. Dívej, jak se mu loupe kůže. - Pěkný kopí. - To teda jo. Málem jsi ho narval kámošovi do zadku. Já myslel, že o to v tý hře jde. Takhle vypadala předehra v roce 10 000 př. n. l. Bože můj.

Dobře. Jo. Bože, to ne... - Bodnuls ho do zadku! - Otočil se! - PewDiePie, co blbneš? - Napadám ho. Spíš ho przníš. - Máš ho zabít. - Kam mám mířit? Do srdce, do srdce. Píchání do zadku ho nesundá. Jo! Bože můj!

Počkat. Myslím, že spolu něco měli. - Sejmi ho! - Nemůžu nic dělat! - Co děláš? - Mačkám knoflíky. Ne, toho jsem měl rád. Ideální chvíle říct: "Hele, mušlovej náhrdelník už mám. Nech si ho." Takhle se odmítaj dárky. "Mě na šperky moc neužije, ale díky." Teď se nacházíme na ledovci a při útoku ti může pomáhat zvíře.

- Tady máš nabídku. - Ty všechny jsem si ochočil? - Jezevec! Ber ho! - Kde je? - Nalevo. - Nevidím ho. - Tamhle! - Nádhernej jezevec. - To je ňunínek! - Takže mám jezevce? - Jo, a někdo na tebe útočí. - Odkud? - Zleva. Sakra, teď tě uviděj. - Drž LT. - Pošli na ně jezevce! - Co blbneš?

- Nevím. Mačkám všechno možný! Něco na mě útočí, ale já nikoho nevidím! PewDiePie! - Omlouvám se. - Za všechno můžeš ty! To nebe už mě štve! - Míříš do vzduchu. - Ten zatracenej jezevec mě nevaroval. Jo! Počkat, jen ho kousnul do paty. - Nic mu neudělal.

- Až teď. Ty vole! To už by šlo. Jak tu zbraň hodím? Kruci, jseš otrávenej. Drž LT. Správně. Jo! Jo! Začali jsme... To byla hrůza. Chtěli jsme si... Pak to vypadalo na plácnutí, ale nevyšlo to.

Nejradši bych to vymazal z paměti. Rozhlíží se po okolí. Jen tak dál, jezevče! - Je fakt boží. - Dáme mu jméno. Jaký by se k němu hodilo? PewDiePie, ty jich znáš hodně. - Vymysli nějaký švédský. - Bengt. - Bengt? - Jo. To má fakt říz. Bengt. Zní to jako baterie, když ji hodíte do záchodu.

Bengt! - Jo! - Do toho! Je to můj hrdina. Žeru ho. Dívejte na něj! Dívejte, co dělá! Normálně tomu chlápkovi znásilnil obličej. Náš jezevec je úchyl. No jo, tu máš. Dej si jeho penis.

Pošmákni si, úchyle. Ty jeden úchylnej odpornej jezevče. Asi slyšeli, co udělal, a radši se zdekovali. Teď musíš zaútočit na tábor. - Měl bys zkusit sovu. - Jak? - Pořádně je vybombarduj. - Právě jsem vypustil bílou sovu. - A letíš s ní do skály. - Ne, zatáčím... Neumím to, ale snažím se.

- Vidíš? Teď můžeš vybrat něco z nabídky. - Jdu bombardovat! - Zase letíš do skály! - Ne, bacha! - Vám se to řekne... - Bože! - Sova jsem poprvý v životě! - No vidíš. Pěkně! A jezevec tradičně przní mrtvolu. Je fakt nemožnej. Před deseti minutama jsi večeřel.

PewDiePie se teď pokusí osedlat si mamuta. - Tak jo, jdu na to. - Jo. PewDiePie už sedí na mamutovi. Takže stačí vyskočit na divoký zvíře a hned tě poslouchá na slovo? Víš, co to je? Prehistorickej Uber. Na tom se teď vezeš. Jdu skolit toho většího. Nelíbí se mi. Nejseš náhodou v něm?

- Bože můj! - Co se to děje? Jako kdyby sis to rozdával s Edem Asnerem. Neskutečný. Co se stalo? - Tys ho sundal? - Jo! - Už spinká. - Dívá se na tebe a říká si: "Ty hovado." Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (52)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chápu všechny názory. Jen nechápu uživatele "R3di". Zase se snaží být vtipný :/

03

Odpovědět

prosim vás, kdo je ten pán co nemluví?

40

Odpovědět

No upřímně PewDiepie je ještě v "pohodě", ale jeho přítelkyně to je už solidní náser obzvlášť pokud jsou spolu v jednom videu. Viz. https://www.youtube.com/watch?v=t1PJ60mrHQc

Pokud
tohle někomu přijde normální, tak doporučuju aspoň měsíční pobyt v lázních Bohnice.

1313

Odpovědět

Ona mluvi jak osmilete dite :D

110

Odpovědět

Tož babu má pěknou... ale v posteli by asi byl lepší polštář přes hlavu nebo špunty do uší :)

82

Odpovědět

+R3dity drž radši hubu,pitomče.

04

Odpovědět

+R3diNevíš jaké jméno má další R3diho fake účet? R3di 2 ? :)

00

Odpovědět

Mám ošklivé podezření, že si z toho chlapec udělal živnost. Bohužel, ne každému je dáno aby byl vtipný a když začne dělat humor jen pro prachy, tak je to poznat :(

62

Odpovědět

Dobrý díl, nicméně Aaron je tam opravdu třeba. Conan a PewDiePie zaujímají oba stejnou roli - baviče a dohromady jim to moc nejde (PDP je skoro pořád zticha). S Aaronem je to podle mého názoru vtipnější z toho důvodu, že jeho role znalce a gamera, který "bere hru vážně" umocňuje a nahrává na fóry co hází Conan.

992

Odpovědět

Aky bol prinos ze tam bol Pew? Kludne tam mohol byt Aaron a bolo by to vtipnejsie. Tamten tam len tak sedel a rehotal sa.

655

Odpovědět

Pokud ho někdo nesleduje tak OK, já taky nejsem nějaký jeho extra fanoušek... ale tu retardovanou fanatickou nenávist některých lidí fakt nechápu... co vám pew vlastně provedl? Lidem co ho sledujou dělá radost, dává obrovký prachy na charitu, neďělá svým mladším divákům nějaký extra špatný vzor, holky na něj letí, prachy vidělal poctivě... já mu to rozhodně přeju a i když jsem viděl asi tak 15 jeho videi celkem a mám radši jiné youtubery, rozhodně nevidím nějaký důvod k nenávisti... a to jsem jinak dost nenávistnej člověk...

5210

Odpovědět

Já myslím, že tady nejde o nenávist, závist, nepřejícnost. Prostě dost lidem nepřijde jeho humor vtipnej, spíš hodně jednoduchej a zvláštní, a proto (stejně jako já) nechápou, že má takovej úspěch. Samozřejmě uznávám, že je úspěšnej a že si ty prachy vydělává, protože je zřejmě něčím originální a jinej než ostatní. Jen u nějakých lidí ten úspěch chápu víc než u jiných.

527

Odpovědět

+BugHer0Někteří lidi mu píšou že je zm*d a má chcípnout, nevím jak vám, ale mě to jako nenávist teda přijde...

60

Odpovědět

+BugHer0Podle mě ani tak není nečím originální nebo jiný. Ale byl prostě ve své době jeden z prvních. Dělá to už několik let a proto má tolik odběrů a proto je korunován "králem" youtube. Každopádně na internetu se najde spousta jiných, lepších a milionkrát vtipnějších youtuberů než je on, co mají odběry třeba i "jen" 30 tisíc. Problém je v tom, že to nedělají tak dlouho a že youtube je už přeplněné a je tudíž těžší se prosadit :D

80

Odpovědět

Pewdiepie je skvělej a moc vtipnej youtuber a doufám, že jeho tvorba zde bude primárně překládána. Mohl bych také doporučit pár minecraft letsplayerů jestli by byl zájem.

11232

Odpovědět

Dámy a pánové - sarkasmus ve své nejčistější formě

1554

Odpovědět

Super! To jsem si vždy přál. Bez pewdiehnussliza sem prostě nepáchnu.

166

Odpovědět

Kdyby někoho zajímalo jaký je Zlopán blbeček a pokrytec lol viz http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/kickthepj-herni-zlozvyky

"Zlopán 23:38 - 22.1.2014 Odpovědět

Gogo je z**d, ale pewds je v poho :) Jestli ho sleduješ od začátků, tak musíš vědět, že každej jeho ksicht či hláška je dlouhodobě zakořeněná"

Neříkám, že člověk nemůže změnit svůj názor, ale příjde mi dost úsměvný, pokud ho dva roky zpátky chválí a dává najevo, že ho sleduju od začátku a najednou tu postuje ironický komentář, kterým v podstatě chce říct, že to je úplná spodina že by se na to nikdy ani nekoukl. Haha.

14

Odpovědět

+Hahahahahaahahty jsi moula :)

30

Odpovědět

90% lidí tady nadává na někoho, kdo si osedlal youtube a vydělal si víc, než vy kdy uvidíte na daňovém přiznání. Tohle není fotbal či jiný sport kde podobně nadávate na hráče, ten chalan robí co ho baví, je to ve směs introvert který po boku jiných lidí vypada nejistě, to dost hovori o jeho osobnosti a skromnosti, většina z Vás by s jeho balíkem peněz skončila předávkovaná pod mostem.

2625

Odpovědět

To víš že jo, hoď sem hnedka to nejlepší přirovnání vůbec. Všichni máme depky z toho, že on má víc peněz než kdy já budu mít za celej život. Stejně tak nesmím kritizovat profi sportovce, protože on je lepší jak já žeo. Pewdipie nebudu ani komentovat, nemám ho rád, nedívám se na jeho videa, jen jsem si šel pročít komentáře a komentáře jako jsou tvoje, jsou pro mě největší cancer. čuski

2110

Odpovědět

Co je to za argument? Prostě se spoustě lidí nelíbí, protože jim přijde nudnej a jen se pozastavují právě nad tím, jak je možné, že někdo takový si osedlal youtube, jak píšeš. Jestli je introvert nebo skromnej, to s tím nemá co dělat.

282

Odpovědět

Bojí se reálného světa, protože před obrazovkou ze sebe dělá vola, kde mu to možná vydělává, ale v reálu se mu možná tak akorát všichni smějí... Vlastně je mi ho docela líto, protože nemá normální život bez masky. Taková ukázková oběť digitální narcismu.

59

Odpovědět

Mne se treba nelibi, protoze se chova jak retardovanej k***t. Tobe se naopak libi, protoze jses taky retardovanej k***t.

135

Odpovědět

Na tomhle videu je krásně vidět ,že Conan je prostě od přírody vtipný.
Zatímco Pewdiepie pouze řve co se děje na obrazovce. Přesto proti němu vlastně nic nemám a přeju mu to.
Super video 10/10

363

Odpovědět

Kdy lidé konečně pochopí že jejich nenávist k Pewdimu nikoho nezajímá :)
Běžte raději dělat něco produktivního a nebrečte. ;)

1118

Odpovědět

Kdy lidé konečně pochopí že jejich laska k Pewdimu nikoho nezajímá :)Běžte raději dělat něco produktivního a necumte na retardovanyho nevtipnyho kokota.

227

Odpovědět

Tak malé hodnocení? Vždyť Conan totálně válel :D

404

Odpovědět

Je zajímavý, že přestože PewDiePie nic moc neříká tak ho všichni zřejmě sledovali mnohem víc než Conana :D

128

Odpovědět

Zase se projevila tuna závistivců :D Tak už nebrečte, že na youtubu máte 2 suby a utíkejte za maminkou :D

749

Odpovědět

Tyhle reakce u jeho videí nikdy nechápu. To nemůžu říct, že mě někdo nebaví nebo mi dokonce přijde trapnej? Hned to musí být závist, protože má úspěšnou kariéru a na YouTube vydělává miliony? :-D

692

Odpovědět

+BugHer0on zaraba miliony? :O

90

Odpovědět

+BugHer0Neberu ti tvůj názor, pokud se vyjádříš tak jak jsi napsal "přijde mi trapnej"/"nebaví mě" etc. Ale když tady někdo napíše "ten švédskej smrad" aj. tak to není názor, ale typická závist lidí co pouze sedí za PC. Neříkám, že je můj oblíbenec, nebo že se má líbit všem. Zkrátka jde se vyjádřit i slušně. A tohle není pouze u tohodle videa ;)

23

Odpovědět

Zhruba 4 mil. dolarů ročně :)

40

Odpovědět

Tak tady hodnotim opravdu jen za Conana. A opět dodávám.. nechápu jak ten chlápek může mít přes 40 mega odběrů.. :D

414

Odpovědět

Pár postřehů:
PewDiePie vypadá ve světě dospělých s opravdovým moderátorem trochu bezradně...
Hra vypadá velmi zajímavě - úplně z těch ukázek neumím rozpoznat, jak moc je to hratelné, ale nápad je to určitě osvěžující.
"ňunínek" "nejraděi bych to vymazal z paměti" - fantastický překlad

432

Odpovědět

* nejradši

21

Odpovědět

Tak uz chapu proc ma pritelkyni s hlasem male holcicky :p

00
Další