Conan a sbírka rekvizitThe Tonight Show with Conan O'Brien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:268
Počet zobrazení:8 251

A máme tu další archivní kousek. Tentokrát se Conan vydal do skladu filmových rekvizit, aby si zkusil staré telefony, obhlídnul miniaturní pirátské truhly a zazpíval malým želvičkám pod dohledem přísného opičáka. Příští týden se těšte na nové vydání Clueless Gamera věnované Falloutu 4. ;-)

Přepis titulků

Určitě jste si všimli, že v posledních týdnech prozkoumávám tady v areálu Universal Studios všechna zákoutí. Už jsem si byl prohlédnout tramvaj, studio zvukových efektů. Prostě si rozšiřuji obzory. Teď jsem se dozvěděl, že tu máme i obrovský sklad rekvizit. Jeden z největších na světě. Slyšel jsem, že tam mají spoustu skvělých věcí. Tak jsem si řekl, že se tam stavím. Podívejte se, jak to dopadlo. Tady Beverley je vedoucí oddělení rekvizit, je to tak?

- Ano. - Výborně. - Říká se tomu rekvizity? - Ano. Musíte jich tu mít statisíce. Máme tu přes 400 000 položek. - Bože můj. To je jak z jiný planety. - To máte pravdu. Jako by se tu pozvracel Liberace. Šílený. Když se projdeme jednotlivými uličkami, uvidíte plno úžasných věcí.

Tolik telefonů jsem nikdy neviděl. - A v různých barvách. - Dokonce tu máte ty starý. To je prezident Eisenhower? Rád vás slyším. Ano, ano, ano, vše jde jako po másle, prezidente Eisenhowere. Rok 1958 si náramně užívám. Hezký den. Tady jsou evropské telefony. Pronto. Chocolate?

Bene. Honem, rozhořel se tu požár! Ja, vemte šerifa! Ja! To je Ludvík XIV.? Telefony přece ještě nevynalezli. Nemůžeme vám zavolat. Beverley, rád bych vám představil Larryho Kinga. - Larry, to je Beverley.

- Moc mě těší. Rád vás vidím, paničko. Další volající. Dnes přijaly pozvání moderátorky pořadu Sama doma. Tohle je žalostně malá pirátská truhla. Přehnaně sebevědomý voják z druhé světové. Jakmile obsadíme pláž, uděláme si havajskou párty. Dívejte. Ukázka standardního přístroje, který můžete vidět v každém sci-fi filmu. První fáze.

Druhá fáze. Dokončeno. Hustý. "To je Superman! Pojďme ho odkráglovat touhle starou puškou." Pak vystřelí, Superman k němu přilétne, popadne tu pušku a začne ji ohýbat. Proč mu ji prostě nešlohneš? Nestůj tam jak blbec.

Deset minut mu budeš ohýbat pušku. "Ty jo, už mi ji vrátil. Co to má bejt?" "Superman ti ji ohnul." "Proč by to dělal?" "Nevím, trvalo mu to deset minut. A škodolibě se přitom usmíval." Připadám si jak v kůlně sériovýho vraha. Vám to tak nepřipadá? Tenhle chlápek má hned několik problémů.

Potřeboval by trochu opravit fasádu. A taky si asi jen tak nevrzne. Moc toho tam dole nemá, víte? Proč? Proč tam musím mít bouli... místo normálního vybavení? Proč? "Vítejte zpět v pořadu 60 minut."

"Uklidni se, Morley." "Uklidni se sám!" "Musíme se tomu podívat na zoubek!" Bože můj. Pokud se díváte, pane Safere, tak se vám omlouvám. Už byste měl dávno spát. Tady vidím nějakou kytaru. Moc hezká. - Nádherná.

Můžu něco zahrát? - Určitě. Tohle se hodí. Jako malý kluk jsem totiž často zpíval svým čtyřiceti umělohmotným želvičkám. Takhle nějak to vypadalo... Mé malé želvičky z police, zpívám vám, protože jsem sám převelice, převelice. Mé želvičky. Tohle bylo mé dětství v kostce.

- Přijde vám to smutné? - Ano. - Dobře. - Kdybyste aspoň měl větší želvy. Víte, co mě v dětství po nocích strašilo? Měl jsem v pokoji tuhle opici. Tuhle vyčítavou opici. Zpovzdálí se dívala, jak spím. Přesně takovou. Dívejte. "Ty tam! Ty! Co si o sobě myslíš?

Ty úchyle jeden!" - Máte tu i trofeje? - Máme jich spoustu. Tuhle jsem dostal na střední. Zasloužil jsem si ji. Když jsem ji vyhrál, měl jsem z toho velkou radost. - Tu sukni mám pořád doma. - Vážně? - Jo. To byly časy. Mé malé želvičky z police, zpívám vám, protože jsem sám převelice, převelice.

Mé želvičky. Ty úchyle jeden!

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ta scénka s telefonama :-D

11

Odpovědět

tam se dostat, tak mě nikdo neuvidí tak 5-6 let :D

40

Odpovědět

paráda, já díky moc za nový přehrávač

02

Odpovědět

ten novy videoprehravač je hrôza

94

Odpovědět

Proč přesně? Napište, třeba to bude podnětné a zapracujeme to.

32

Odpovědět

+Corwin8Třeba protože nepřehrává :) Dneska jsem si otevřel 5 videí a každý jsem musel několikrát reloadnout, než náhodně začlo přehrávání

50

Odpovědět

Conan vydal cluless gamer na tema Fallout 4 :D měli byste se podívat

50

Odpovědět

01:14 -> Nineteen fifty eight je 1938, ne 1939

012

Odpovědět

Opraveno na 1958, díky za upozornění. :-)

120

Odpovědět

To jsi to teda opravil :D !!

180

Odpovědět

takové obrovské hračkářství, tam by se daly dělat blbosti celé dny :D

250

Odpovědět

ten novy html5 player je super, akurat na to aby sa mi zobrazila spodna lista, je potrebne kliknut mysou, nestaci len pohnut. a kedze kliknutie zastavi/spusti video, je to dost rozptylujuce.
robi to v Opere a IE. v Edge sa lista zobrazi, ked mysou prejdem na vrchnu alebo spodnu hranu obrazovkuy (pri fullscreene). v inych prehliadacoch nemam odskusane.

171

Odpovědět

Víme, děláme na tom. díky :)

70

Odpovědět

Zkoušel jsem video na telefonu (iphone) - nejdou tit.
Teda v náhledu jsou vidět a jdou pomocí ikonky vyp/zap, ale když dám play, tak se přepne do fullscreenu a tit. nikde:-(

00

Odpovědět

+AlexanderAno, tohle je vlastnost iOS, kde ve fullscreenu titulky načítané přes video nejdou. Dá se to obejít a pracujeme na tom. :-)

10

Odpovědět

+Alexanderide to aspon prehravat na telefone? nechodim sem kvoli titlkam, skor pre odporucania zaujimavych videi a na mobile by som si ich vedel vychutnat aj bez titulkov. ale flash verzia tam nefungovala, ak HTML5 verzia fici, tak palec hore.

samozrejme, pre tych co to vyzaduju, rozbehat titulky by bolo super ;)

00

Odpovědět

+AlexanderCorwin8: ok, dik

00

Odpovědět

+AlexanderK-NinetyNine: Ano, jde to všude, jediný problém je na iOS ve fullscreenu, kde (zatím) nejdou titulky.

00

Odpovědět

waw, prave som objavil, ze konecne sa da sipkami posuvat video dopredu/dozadu. dlho ocakavana featura, super :)

00

Odpovědět

Od kdy sou "sound effects" speciální efekty?

Ale jinak ok.

101

Odpovědět

Opraveno - tohle byl můj chvilkový zkrat. Pardon. :-)

150

Odpovědět

když se snaží mluvit italsky do evropského telefonu, na konci neříká "penne", ale "bene" (dobře) :D

300

Odpovědět

Díky, opraveno. Bohužel italštinu neovládám ani natolik, abych byl schopen rozeznat takhle primitivní slůvko a penne mi tam přišly i docela vtipný, tak jsem je tam vlepil. :-D

182

Odpovědět

+BugHer0Jo proto se ti říká BugHer0? Už chápu :-p

23