Conan radí Jordanovi s výběrem bytuThe Tonight Show with Conan O'Brien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:427
Počet zobrazení:11 622

V dnešním archivním kousku se vrátíme zpět do roku 2009, kdy Conan moderoval Tonight Show na televizní stanici NBC. Jelikož přešel z Late Night Show do Tonight Show, musel se s celým svým týmem přestěhovat z New Yorku do Los Angeles a všichni zaměstnanci si museli shánět nové bydlení. V tomto videu se Conan sejde s Jordanem Schlanskym, aby probral jeho "bytové preference" a všichni, kteří Jordana znáte, asi tušíte, že to opět bude zážitek. :-) Příště se podíváme i na následnou prohlídku jednoho z bytů.

Přepis titulků

Z Universal Studios v Hollywoodu vysíláme The Tonight Show Conana O'Briena. Dnes uvidíte Adama Sandlera, Petera Sarsgaarda z nového filmu Sirotek... a jako hudební host vystoupí Kate Voegele. K poslechu hraje The Tonight Show Band a já jsem Andy Richter. Přivítejte zde moderátora Conana O'Briena.

Dobrý. V pořádku. Za pár minut dorazí Adam Sandler, tak si na něj počkejte. Ale teď bych rád mluvil o životech lidí, kteří se podílejí na vzniku naší show. Spousta našich zaměstnanců, včetně mě, žila spoustu let v New Yorku. Ale kvůli tomuhle pořadu jsme se museli přestěhovat do Los Angeles. Nejspíš vás nepřekvapí, že je to pro nás dost velká změna. Někteří lidé ještě stále nenašli byt.

Jsme tu už pár měsíců, ale najít vhodný byt není vůbec snadné. Jedním ze zaměstnanců, kteří si ještě nesehnali byt, je i asistent producenta. V našem pořadu jste ho mohli už několikrát zahlédnout. Jmenuje se Jordan Schlansky a vypadá nějak takhle. Ano. Nevím, proč vypadá na té fotce jako kouzelník. Jen si dával voraz, relaxoval. Kdyby se radši nechal normálně vyfotit.

To je jedno. Rozhodně je zajímavej a trochu jinej. V průběhu let jsem mu dával rady. Natočili jsme spolu spoustu segmentů. A teď jsem se rozhodl dát mu otcovskou radu, když už jsem jeho šéf, a pomoci mu sehnat tady v Los Angeles nový byt. Zeptám se, co chce, a pomůžu mu. A tak jsem si Jordana nechal zavolat do kanceláře, abych to s ním celé probral. Máme to nahrané, tak se podívejte.

Sedím tu s asistentem producenta, Jordanem Schlanskym. Rád tě vidím. Děkuji. Nápodobně. Nedávno ses přestěhoval sem do Los Angeles. Už sis našel nějaký byt, nebo pořád sháníš? A jaký byt když tak sháníš? Sháním byt, který bude reflektovat energii a duchovnost mé osoby i tohoto města.

Takže 1+1, nebo 2+1? Irelevantní. Chceš kuchyňský kout, nebo samostatnou kuchyň? Vaření mě baví a je mou předností. Potřebuji kuchyň, která mi umožní adekvátně vyjádřit mou kreativitu. A jakou má Los Angeles duchovnost? Zatím jsem tu krátce, ale registruji slunce, vzduch a vítr. Jo, v New Yorku totiž vzduch, vítr...

a slunce chybí. Tyhle tři věci jsou všude. Tos sem přiletěl z Pluta? Už jsi vyklopil tyhle kraviny na nějakýho makléře? - Ne. - To je dobře. Protože by ti za to urval hlavu, pak by ti strčil ruku hluboko do krku, vytáhnul by tvoje plíce a svázal by jima všechny tvoje obratle do uzlíčku. - Chceš spíš něco moderního, nebo staromódního?

- Irelevantní. Přestaň to říkat. Působíš hrozně drze. Neříkej furt "irelevantní". To se přece nedělá. Život je souvislým proudem energie. Ať děláš, co děláš, ta energie tě nakonec dostihne a stáhne tě tam... Brzo tě vlastnoručně uškrtím. Chytnu tě pod krkem a zmáčknu. Tvýmu mozku bude chybět vzduch... a do dvou minut zhebneš.

Buď se necháš unášet vlnou, nebo půjdeš proti ní a budeš se trápit. To máš z Karate Kida? Nebo kam chodíš na tyhle moudra? Jsou to moje slova. Chceš dvojitou, nebo obyčejnou garáž? Mám vespu a automobil. Irelevantní. Takže tu máš Vespu, na které jsi jezdil po New Yorku? - Přivezl sis ji s sebou?

- Ano. Ty s ní tady chceš jezdit po dálnici? - Možná. - Nedělej to. Až tě lidi tady v Los Angeles uviděj sedět na tom... malým presovači, někdo tě brzo na místě zastřelí. Pojedeš s helmou na svý rudý Vespě s nálepkou: "Ameriku beru." Budeš si to šinout. Až na tebe někdo zatroubí, otočíš se a řekneš: "Irelevantní."

Jaký auto bys chtěl? Automobil mě velice láká, ale většina výrobců nechápe, co je podstatné. Pouhých přibližně 5 % aut, která potkávám, mě vizuálně zaujme. Chci esteticky působivé auto, které zaskočí ostatní řidiče. - Barva je naprosto klíčová. - Budeš je rozptylovat! Pojedou a... Zab... Zab mě!

Která čtvrť tě láká? Zatím dávám na rady ostatních. - Ale výběr čtvrti je naprosto klíčový. - Jo, jo, jo. Lidé, kteří budou bydlet kolem mě, by měli mít podobné smýšlení. Byl mi doporučen Západní Hollywood... Západní Hollywood? Jo! Jo, tam jdi určitě bydlet. Každej, kdo zná Západní Hollywood, ti jako první řekne, že je to čtvrť homoušů.

Neříkám, že je na tom něco špatnýho. Jen tě varuji, že chceš bydlet ve čtvrti homosexuálů. Rozumím. Kamarádi, s kterýma chodíš nakupovat kožený kalhoty, ti doporučili Západní Hollywood. Nejsem gay. Proč mi to říkáš? Protože je to fakt.

- Kdo se tě na to ptal? - Nikdo. Tak vidíš. Irelevantní. Zkus se projít po Západním Hollywoodu a křičet, že nejseš gay. Vsadím se, že ti do pár vteřin bude na krk dejchat chlap s monstrózním knírem. Postav se. Jordane, říkal jsi mi, že sis začal holit hrudník? Ano. - Kdy sis ho holil naposledy?

- Dnes ráno. Používáš pěnu a až potom se holíš, nebo to bereš nasucho? Pěnu nanáším až posléze. Ano. Kvalitní pěna musí být. Nanášíš ještě něco? Ano. Jak se jmenuje? Dělám si srandu.

Promiň, neměl jsem... Ty kráso, to torpédo tě trefilo přímo do přídi. Bum! Čelní zásah. Vypadá to, že Jordan dostal dneska už podruhé pořádně do těla. Dámy a pánové, Jordan Schlansky. Světový unikát. Dáme si pauzu... Takhle se vážně chová. Dáme si pauzu a pak... Dáme si pauzu a pak už přijde Adam Sandler.

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Když tady na Videacesky.cz dáte na reklamu křížek, kliknete na možnost "přestat zobrazovat tuto reklamu" a potom je tam otázka "Co bylo na této reklamě špatného?", tak dejte poslední možnost :-D :-D

30

Odpovědět

Vadí mi na tom umelina. Conana mám rád aj jeho humor ale tu jednoducho vidím aké je to všetko hrané. Trochu ma to zneistilo. Uznávam ,že je dobrý zabávač humorista ale evidentne si dokáže tie scény zostrihať a spracovať so scenárom tak aby boli zábavné.

59

Odpovědět

Nechtěli byste přeložit toto? :D https://youtu.be/1Za8BtLgKv8

01

Odpovědět


Odpovědět

+StrupDíky ani jsem si nevšiml

10

Odpovědět

Sakra Jordan si barví vlasy :-D
to mi připomíná:
https://www.youtube.com/watch?v=QRulo-PUd3U

:-D:-D

05

Odpovědět

Škoda že tam není jak vybírají byt a co na to Jordan říká.

161

Odpovědět

Odpovědět

Chtěl bych se zeptat adminů a dalších odpovědnejch lidí - pozorujete nějakej odliv návštěvníků, po tom nastolení novýho vedení, redesignu a hlavně spuštění novýho přehrávače, kterej nepřehrává videa?
Já jsem na VČ nebyl už asi měsíc, možná dva měsíce. Dřív jsem tu denně čuměl na videa

255

Odpovědět

Nevsiml jsem si zadne zmeny designu. Zmena je pokud vim planovana, uz asi 3/4 roku....

262

Odpovědět

+RohlajzMyslel jsem ty malý kosmetický změny. Opravdovýho redesignu se asi nedočkáme nikdy

40

Odpovědět

Pokud vím, tak přehrávač se měnil na žádost návštěvníků, aby se videa dala pouštět na mobilech a tabletech. Mně funguje normálně jako každý html5 přehrávač. Jediné malé změny, které kdovíproč lidem hnuly žlučí, jsou smajlíci a nový top10. Na redesignu se pracuje podle připomínek, které zazněly při prvním představení náhledu stránek. Slíbit přesný termín je těžké, ale dělá se na tom. Nové vedení reaguje na všechny dotazy a nechápu lavinu hejtů, která se tu s různou pravidelností spouští. Úbytek videí poslední dobou je způsobený časovou vytížeností překladatelů, což se jednou, dvakrát ročně může stát. Snažíme se alespoň zachovat pravidelné pořady a doufáme, že se brzo vrátíme ke 4 videím denně.

82

Odpovědět

+hAnkoNo kdybych to měl shrnout za sebe - nový přehrávač mi nevadí, videa mi fungují a je fajn mít možnost mrknout i na mobilu. Co mi vadí je více reklam za méně videí, navíc některé reklamy jsou opravdu otravné (např. ta nalevo od videa co se rozbalí asi po 5 vteřinách). Jasně, stačí najet myší jinam, ale ono se moc dobře ví proč je ta reklama právě tam kde je a že většina lidí si právě tam "uklidí" kurzor když nesledují fullscreen.

30

Odpovědět

+hAnkoŽe se změnil přehrávač kvůli mobilním uživatelům je jako odpověď na to, proč nefunguje? Aha.
Normální html5 přehrávače mi taky fungujou, ale tady prostě ne, téměř žádný v Chromu a semtam nějaký ani v IE, kde to má ale zas tu vtipnou fíčuru, že při přepnutí do fullscreenu se video začne přehrávat od začátku. Ale alespoň jsou ty videa všude konzistetní v tom, že jsou vždycky na 100% hlasitost :DDDD

14

Odpovědět

+hAnkoJo a reklamy, fakt boží ;) Najednou mi záložka začne hulákat, tak jí otevřu a nic se na ní neděje, jen prostě přehrává nějakej zvuk, zjevně z reklamy, která ale neni (asi) vidět. Takovýhle reklamy opravdu velice potěší lidi, který si kvůli vám vypli adblock

20

Odpovědět

Ale je vidět jak Jordan svůj poker face postupně zdokonaluje, v tomhle videu je ještě často vidět, že se usmívá, nebo mu dělá dost problém se nesmát :)
Každopádně se s Conanem hledali a vždycky mi zlepší den :D

200

Odpovědět

Zrovna dneska vyšlo další video s Jordanem a zase nezklamal :)

https://www.youtube.com/watch?v=M-O2Cw7YyTM

80

Odpovědět

S tim darkem pro Conana to nejak padlo?

190

Odpovědět

Podle komentářů předtím by zájem byl, ale to by to někdo musel chtít zorganizovat, čehož se nikdo neujal.

130

Odpovědět

Ale jo hej, pousmál se u toho že by měl vykřikovat že je gay! :D

Občas mám tendence se na to taky pokoušet dívat s kamenným xichtem.. ale o se nedá prostě :D :D

362

Odpovědět

No, myslím že měl co dělat, aby nebouchnul smíchy. :D Neuvěřitelný sebeovládání, já bych nebyl schopnej to natočit ani popadesátý.

142

Odpovědět

+MikeMoc by mě zajímalo co si myslel, když při ovacích (na konci videa) vstupoval do studia. Docela viditelně mu cukali koutky ;-)

71

Odpovědět

Ako tam Jordan príde na konci do štúdia, tak sa tvári ako Mussolini.

281

Odpovědět

Odpovědět

no, nevím, kdo je větší magor, jestli kouzelník Jordan nebo pantomimou komentující Conan, ale v tom násilném přechodu k Jordanovu hrudníku bylo vidět, jak je to připravené...

takové lidi jako Jordan znám...místo, aby si opravili střechu, protože jim tam zatéká, tak jezdí meditovat, místo toho, aby si vyhubili vosy na půdě, jdou přijímat ve skupině energii, místo...

625