Conan pomáhá Jordanovi najít bydleníThe Tonight Show with Conan O'Brien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:416
Počet zobrazení:11 553

Před dvěma týdny jsme tu měli přeložené jedno starší video, ve kterém Conan Jordanovi radil, jaký byt by si měl najít v Los Angeles. Dnes navážeme samotným obcházením možných bytů. Za doprovodu realitní makléřky se s Conanem a Jordanem vydáme do ulic L.A. a uvidíme, jestli si Jordan něco vybere.

Přepis titulků

Judy Feder, děkuji, že jste si na nás udělala čas. Jste realitní makléřka a Jordanovi dnes ukážete nějaké nemovitosti. Jordane, mohl bys Judy říct, co vlastně sháníš? Nejsem jako všichni ostatní. Sháním byt, který bude reflektovat mou osobnost a duchovnost. Jsem v L.A. chvilku a chci se tu cítit jako doma. Takže bych to viděl na 2+1 o rozloze 160 metrů čtverečních se záchodem.

To bude bohatě stačit. - Může si Jordan sednout? - Určitě. Udělejte si pohodlí. Jsem čistý. - Velmi čistý. - Dobře. - Takhle normálně sedíš na gauči? - Ano. S tím budem muset něco udělat. Zatím tu necítím energii, po které toužím. A po jaké energii toužíš? Po energii, z které vycítím, že jsem na správném místě.

Můžu ti dát ránu taserem do krku. Když chceš cítit energii. Co ty na to? - Tyhle sošky vypadají jako z Matrixu. - Ano, ano. To je dobré znamení. Jordane, ty Matrix zbožňuješ, viď? Celá tvá osobnost je vytvořena na základě tohohle chlápka z Matrixu. Určitě je dobrým znamením, že ho tu mají. Jordane, sáhni si na tuhle část.

Pořádně si ji osahej. Líbí? Je hrubá a surová, klenutá a dramatická, zešikmená a plná... Nemusíš furt vytvářet sáhodlouhý seznamy. Už je to ohraný. "Je to smetanový a kukuřičný, je v tom sýr a pažitka. Je to cibule, ale zároveň řepa." Vždycky když otevřeš pusu, je to jen: "Badaba daba, daba daba, daba daba daba daba daba da."

Magor. Magor. Magor. - Ta podlaha musí dobře odvádět vodu. - Ano, navíc je skvěle omyvatelná. To je skvělý. Jordane, klidně tu můžeš někoho zabít, jeho tělo rozsekat na kousky a pak to jen umyješ hadicí. Takže... A když si zavřeš dveře do garáže, nikdo neuslyší řev tvé oběti. Judy, z tamhle toho pána jsem nějak nesvůj.

- Ano, chápu. - Dřív tomuhle městu šéfoval. Je to Jack Paramount. Zakladatel Paramount Pictures. A teď tu pobíhá ve spoďárech a opírá se o značky. Jordane, zkus si sednout na záchod, občas to pomůže... Člověk pak ví... Ty sedíš na záchodě s nohama přes sebe? Je to pohodlné. Dobře.

Protože takhle... asi moc nepochodíš. Ten záchod navrhoval Giovanni Versace. Tohle se mi tady líbí snad nejvíc. Mají tu tajnou skříň. Není to fajn? Je parádně kamuflovaná. - Líbí se mi věci, co jsou jiné. - Jo. Je to super. Můžeš si do té skříně... kdykoliv vlézt a vynést z ní svýho teplýho kostlivce.

Je to na tobě, ale vždycky jsi čekal na tu správnou chvíli. Tohle je fajn. Rozumím ti. O tom pochybuju. Myslím, že mi nerozumí. - Je to tu moc hezký. - Konečně se můžeme bavit. Jordane, jaké jsou tvé první dojmy? Co si o tomhle domě myslíš? Zatím se mi tu vše líbí.

Vidím krásný bazén. Je to tu rozhodně cool a hip, sexy a vášnivé. - Ano. - Přesně to sháním. Tohle je pěkný. Podívej. Mají tu... řečnickej pult. Můžeš si za něj stoupnout. Jordan se tu takhle hezky postaví a až si sežene první kamarády, může jim přednášet o svých osobních potřebách a pochybných preferencích. Nevadí ti tu tahle rostlina, Jordane? Zkus místo očí používat svou představivost.

Vidím reproduktory, sedím tu, je teplý večer... Mít balonek s kyselinou hodím ti ho do ksichtu, rozleptám ti obličej a sleduju tvou holou lebku. Chápu, že potřebuješ z toho bytu něco cítit, ale nesmíme zapomínat na praktické dotazy, že ano, Judy? Topí se plynem, nebo elektrikou? Jsou tu v okolí dobré školy, abych mohl jít očumovat děti na hřiště? Předstírej, že za sebou máš náročný den.

Vyděsil jsi víc lidí než obvykle. Všichni z tebe nemůžou. Vracíš se domů zase sám. K večeři si přihřeješ jarní závitek. Přemýšlíš, proč jsi takový, jaký jsi. A pak jdeš spát. Zkus se natáhnout a uvidíme, jestli se ti tady zalíbí. Zaujalo tě na tomhle pokoji něco? Líbí se mi, že je každý pokoj propojen s venkovním světem. - To mi naprosto vyhovuje.

- Chceš říct, že tu jsou okna. Konečně jsem pochopil, co to mele. Říká se tomu okno. Líbí se mi ta dynamika a kontrast. Vidíš ten kontrast světlé a tmavé? Dokonce i strop je kontrastní. Máš pravdu. Je tu světlo a tma. Měkko a tvrdo. Chytrák a blb. Je tu prostě veškerý kontext a kontrast.

Nelíbí se mi, že se ty šuplíky tak ztěžka otvírají. I když chápu, že jde o starší dům a někdo to považuje za roztomilé. Mně se to nelíbí. Ty neznáš šmirgl papír? Stačí pět minut času, šmirgl, WD-40 a ty... šuplata vyjedou stejně jako ty, až uvidíš po ulici jít hezkýho chlapa. Nemám zájem o fyzickou práci.

- Jordane, viděls ty nože? - Ano. - Viděls je? - Jo, jsou to Henckely. Drž se. Takže to není pro vás? Přijde mi, že ten dům nesouzní s mou energií. Musí být vzrušující a sexy. Já vám ho najdu. - To bych rád.

- To zvládneme. Magor. Magor. Magor. Dámy a pánové, Jordan Schlansky! Proč je tak divnej? Dobrá. To sem nemůžeš vejít normálně? Jednou ho zabiju! Dáme si přestávku.

Za chvíli budeme zpátky. Těšte se na Rainna Wilsona ze seriálu The Office. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"I´m clean!" - Jordan Schlansky

00

Odpovědět

Nemá někdo stejnej problím s tím že se mu furt ukazuje lišta dole jako kdybych furt hejbal s myší? I když zamknu touchpad a odpojim myš furt to vyskakuje, YT a všechny ostatní weby kde pouštim video mi to nedělaj, jenom tady

116

Odpovědět

5:56 - Jordan vypadá jako kdyby zrovna udělal státní převrat v Itálii :D

230

Odpovědět

"jarní rolka" je u nás víc známá jako "jarní závitek", ale to bych byl velkej hnidopich. V tomhle videu víc věřim Conanovi, že ho chce zabít, než že je Jordan opravdu takhle jetej :D

100

Odpovědět

Máš pravdu. Nějak mi to vypadlo. Opraveno.

30

Odpovědět

Jordan už příliš přehrává.

827

Odpovědět

Tohle je superstaré video.

331

Odpovědět

Určitě zde nebudeme zavádět vyskakovací reklamy jako na CSFD je to odporné - Nové vedení 2015

Dnes si pustím video a vyskočí na mě reklama přes celou obrazovku... GG

256

Odpovědět

Adblock ?

168

Odpovědět

+Pogchampadblock jsem vypnul když chtěli žít z pár malých banerů, když dali reklamu do videa riskovali že ho zase zapnu, ale od té doby jsem tam žádnou neměl tak snad si to rozmyslely. CSFD bez adblocku skoro nelze používat, když ho spustím na mobilu v pc zobrazení mám problém se někam dostat skrze reklamy.

250

Odpovědět

Já mam adblock na videacesky vypnutý a krom jednoho baneru na levo vedle videa nic nemám. Na hlavní stránce mám krom toho ještě jeden baner nahoře nad videi a zatím na mě nic nevyskočilo, takže já sem spokojen.

110

Odpovědět

Ahoj,
nevím o tom, že by se tady měla zobrazovat vyskakovací reklama a ani žádnou nemáme nikde domluvenou. Občas se stane, že když necháš myš na reklamním banneru tak vyskočí větší nabídka.

40

Odpovědět

Jordana by měli pouštět do studia jen na vodíku s náhubkem na puse, aby náhodou někoho nezakousnul. Má takovej divnej pohled..

716

Odpovědět

Sakra, viděl jsem všechny videa s Jordanem na tomto webu a stejně nevím jestli to hraje nebo je prostě takovej weirdooo .... :D

811

Odpovědět

Rozhodně v něm dost toho "weirda" je, jinak by s tím nezačali, ale v těhle skečích to určitě přiživuje. Myslím, že hodně přirozený Jordan je třeba tady:
http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/poznejte-jordana-schlanskyho

Někde u jiných videí byl odkaz na dotazy k němu na Redditu, kde psal nějaký bývalý stážista, že Jordan se určitě choval trochu elitářsky, ale zároveň byl k ostatním vždycky milý… spravovali spolu rádio v jedné kanceláři a Jordan mu řekl, že pokud náhodou zvažuje kariéru producenta, tak ať si zvyká, protože přesně to bude celé dny dělat.

211

Odpovědět

+LynxTakže v podstatě ve videích dohání svoje chování a povahu do extrému.

200

Odpovědět

Nemůžu si pomoct, ale čím déle to sleduju, působí na mě Jordan jako příjemný zajímavý člověk a Conan jako z**d :D

1256

Odpovědět

Jóóóóóó, konečně pořádný video - děkujůůůůůůůů :D

263