Conan a Steven Yeun v korejských lázníchCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 251
Počet zobrazení:18 183

Po týdenní pauze je Conan zase zpět a v dnešním videu se vydá s hercem Stevenem Yeunem (The Walking Dead) do pravých korejských lázní. Narazí tam na spoustu nahých mužů, krutého pana Leeho, jednu stydlivou ženu a řadu dalších nástrah. Příjemnou zábavu!

Přepis titulků

Jsem známý tím, že dbám o své zdraví a krásu. Proto jsem se vydal do korejské čtvrti, kde jsou Wi Spa, neboli autentické korejské lázně. A vzal jsem s sebou známého herce Stevena Yeuna. - Pojď sem a neboj se. Jak je? - Dobře. - V pohodě? - Jo, bude to... - Vypadáš vyděšeně. - Byl jsem tu jen jednou. - Živíš se masakrováním zombíků. Bojuješ s nemrtvými, a teď se bojíš lázní?

Člověk tam musí jít nahej. - O tom mě nikdo neinformoval. - Chodí se tam bez oblečení. To bude moje poprvé. Co přesně jste mi to dala? Tady máte tričko pro vstup do smíšeného patra. - Tohle jsou šortky. - Takže tam budou i ženy? Jaká jsou pravidla pro styk s vašimi zákaznicemi? Mohu s nimi mluvit? Můžete se seznamovat, ale v případě sexuálních aktivit budete vyloučen.

- Na jak dlouho? - Doživotně. - Doživotní zákaz. - Je to v provozním řádu? Máte tu 75 000 nařízení v 9 různých jazycích, ale Stevene, vidíš někde tohle? - O sexuálních aktivitách se tu nepíše. - Asi bychom to měli doplnit. Jo, ale příprava nové cedule vám zabere nejmíň 24 hodin. Do té doby... - Dobrej.

- Dobrý den. Stevene, přečteš mi to? Co tu stojí? Únikový východ, je to anglicky. - Tohle je Jonathan, člen personálu místních lázní. - Ano. - Oblečení si odložte do skříňky. - Všechno? - Ano, všechno. - Můžu si nechat rifle? - Ne, nemůžete mít ani rifle. Nikdo tu rifle nenosí, takže byste v nich vypadal divně. Půjdu v riflích na jejich klobásovou párty. To je normální, ne?

To pálí. Extrémně. Pane? Jste nahej. Nahej. Nyní sedíme v sauně... s dvěma dalšími naháči. - Zatím se neznáme.

Zdravím. - Dobrej. - Dobrý den. - Dobrej. Rád vás vidím. Vypadáte nadšeně. Hlavně klídek. Nenechte se rušit. Nebojte. Jasně, jak chcete. - Máte zvláštní mentalitu. - Normálně máme rádi srandu. - Dobrý den.

- Jak se máte? - Dobře. Můžu k vám? Penis. Zeptej se ho, jestli vidí moje svaly. Nedíváte se na mě. Jsem tady. Jsem tady. Jsem tady. Podívejte se! Jsem tady. Proč se na mě nepodíváte? Jak se řekne "dívejte"?

Dobrý? Prsa? Nemám je špatný. Sáhněte si. Šup. Nemačkejte je. Jen zlehka. Vám připadá vtipné, když si dva muži vzájemně ochmatávají prsa? - Ano. - Je to vtipné? - Je to vtipné. - Baví vás to? - Jo, baví. - Rád se díváte? Líbí se vám, jak mě mačká. Tak to uděláme znova. Zmáčkněte mě.

Líbí? Pořádně chyťte. Takhle? Zmáčkněte mě. Začíná mě to vzrušovat. - Co nás čeká teď? - Studená lázeň. - Jak moc? - 16 stupňů Celsia. Ne, ne, ne, ne! Bože můj! Ne!

Ne! Tohle je celkem příjemný. Je to lepší. Nepouštěj mě. Moje stehno, moje stehno. Moje stehno! - Jonathane, co nás čeká teď? - Důkladný tělový peeling. - Sedřete mi celý tělo? - Ano. Ty lehátka se mi moc nezdaj. Neprovádí se na nich normálně pitva delfínů?

Bude to bolet? - Bude. - Stevene? - Bolí to? Bolí to? Jste sadista. Rád lidem ubližujete. Máte rád bolest. Uspokojuje vás. - To je pan Lee. - Pane Lee, pane Lee, děkuji. Sakra. Dobře, tohle pálí. Ne, to jsou jen pihy.

Ty ze mě nesundáte. - Stevene, nesměj se. Fakt to bolí. - Já ti říkal, že je to síla. Bože! Co vám manželka včera provedla? Dívejte, jak se mu tady odlupuje kůže. Tu kůži na sobě mám už od prezidentskýho období Jimmyho Cartera. Teď už mi neublížíte, pane Lee. Mé smysly otupěly. Jdi s tím smíchem do haj*lu, Stevene! Všechno vám řeknu!

Náš oddíl se ukrývá v horách. Na severním úpatí. Nebudou to čekat, pane Lee. Počkat. Co to děláte? Ne, bože můj! Sedřel mi kůži z koulí! Tohle si nechám ujít. Přitlačte! Do toho.

Tlačte, pane Lee, tlačte! - Co teď? - Teď si vyzkoušíte Jimjilbang. - Co je Jimjilbang? - Jimjilbang je sauna. - Sauna? - Ano, pojďte za mnou. Jimjilbang. Támhle se spí. Jimjilbang. 100 stupňů Celsia. Vlezete tam se syrovou pizzou a když vyjdete, můžete se do ní zakousnout, jenže jste mrtvý.

- Jdu to prubnout. - Dobře. Možná tam nějakou dobu zkejsnu. - Jo? - Vzali mi mou kůži, takže bych nejradši navždy usnul. HLINĚNÁ SAUNA Tohle je celkem příjemný. Připadám si...

jako bych ležel... v místnosti plný Nesquiku. - Dobrý den. - Zdravíčko. - Jak se máte? - Jde to. - Líbí se vám tu? - Ano. Poznáváte Conana? - Ani trochu. - Netušíte, kdo jsem? - A viděla jste někdy seriál Živí mrtví? - Ne. - Jaký seriál máte nejradši? - Co sledujete? - Dva a půl chlapa...

- Máte ráda Dva a půl chlapa? - Raymonda má každý rád. - Raymonda má každý rád? Takže vy mi chcete říct, že neznáte mě ani Stevena, a máte ráda seriál, kterej se už dávno nevysílá? - Bavíte se u něj dobře? - Je fajn, ale omrzí. Opakujou vtipy, viďte? "Ó, manželka je na mě naštvaná. Ó, můj bratr je vyšší než já. Co si jen počnu? Co si jen počnu?" Dělá tohle. Lepší imitaci Raye Romana jsem v životě neviděl.

Mohu se k vám přiblížit, nebo si mám držet odstup? Radši se držte dál. - Jsem pak nesvá. - Jste nesvá? - Nevěříte, že byste se udržela, viďte? - Sobě věřím. Nevěřím vám. Ne, fuj! Náš den v lázních Wi Spa je u konce. Díky, byla to sranda.

- Ne, nebyla. - Já si to užil. - Bylo to hrozný. Bolelo mě to a nejspíš kvůli tomu brzo umřu. - Aspoň mám teď hebkou kůži. - Umřu do 48 hodin. Díky za tip. Umírám hlady. Neskočíme na oběd? - Jasně. Nedaleko odsud je jeden skvělej podnik. - Díky. Vzali mi mou kůži, takže bych nejradši navždy usnul. V místních lázních a Jimjilbangu vás zdravě mučí celý den.

Viděl jsem spoustu naháčů a jejich náčiní. Vyválel jsem se v Nesquiku. Ale nejvíc mě poznamenal ďábelský peeling pana Leeho. Vzali mi mou kůži a teď bych nejradši navždy usnul. Jimjilbang! Děkuji Stevenu Yeunovi a všem z Wi Spa. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (62)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jediná příležitost, jak si nechat z hlavy vymazat pohled na nahýho Conana je, když vám jí Negan rozmlátí baseballkou.. :P :D

00

Odpovědět

Já se jen divim, že to těm lidem sakra vůbec nevadí, že je tam natáčejí nahé :D

480

Odpovědět

To bylo úchylný,až to bylo dobrý :D

200

Odpovědět

Když vidím, jak moc ujeté je toto Conanovo video, tak si říkám, že příště byste měli přeložit jeho video, ve kterém zkouší aplikaci Grinder! :-D Aneb video o Tinderu tu již bylo :-)

230

Odpovědět

Conan opět ve formě!

320

Odpovědět

Conan má schopnost polarizovat místní diváckou komunitu. Já žiju na tom pólu, kde zrzkův humor příliš úspěchu nesklízí. Ale tohle video mě pobavilo. Ne kvůli Conanovým průpovídkám, ale spíš kvůli reakcím okolí :-) Fakt se povedlo :-) 8/10

220

Odpovědět

Bude překlad i toho bezradnýho pařana s Mortal Kombat X, co jste dávali na FB?

201

Odpovědět

Dneska jsem si celý den ve škole prozpěvovala ,,Jimjilbaaang"! :D

172

Odpovědět

Super video a super překlad, jenom ve 4:16 "I'm becoming aroused now", neznamená to spíš něco jako "Začínám být vzrušený"?

142

Odpovědět

Máš samozřejmě pravdu, opraveno. ;-)

153

Odpovědět

Prvýkrát som sa zasmial na niečom kde je Conan!

928

Odpovědět

Škoda že nepozvali mě a Jordana, to by teprv něco viděli.

731

Odpovědět

Fňuká nad 100 stupni v sauně a 18 ve vodě, bych chtěl vidět co by dělal v normalní... Tam co chodívám já máme běžně 120 vevnitř a 6 vodu.

348

Odpovědět

Ne každý je zvyklý, že má na sobě radiátor a pak si jde zaplavat do Vltavy :)

1102

Odpovědět

Tam co chodím já, je takový horko, že tam musíš chodit ostříhanej do plešata, protože tam tajou vlasy, a místo vody je tam tekutej dusík.

1484

Odpovědět

+Autoto je nějaká nová obdoba "tvoje máma"? Přidávám se! :D
Tam co chodím já, je takový horko, že když je léto, už nemusíte jezdit na dovolenou do Egypta!

637

Odpovědět

+AutoTak, kam chodím já, je takové teplo, že se veškerá hmota mění v kvark-gluonové plazma a místo vody je tam Boseho-Einsteinův kondenzát...

5314

Odpovědět

+AutoTam co chodim já, je takový teplo, že Justin Bieber řekl : ,,tohle je moc i na mě,, :D

900

Odpovědět

+AutoTam co chodím já je takový teplo, až mi z toho ztloustla máma.

55

Odpovědět

+AutoTam, kam chodím já, je tak málo tepla, že sedím ve svetru.

30

Odpovědět

Napadlo ťa, že to evidentne robil kvôli šou?

160

Odpovědět

...však de už od začátku vidět, že mají jakési slipy v takové písečné barvě (nejvíc např. 2:40)

113

Odpovědět

Nechápu místní fascinaci Conanem. Donutilo mě to k registraci, abych vyjádřil svoje rozhořčení nad tim, že velká skupina lidí neustále dává vysoký hodnocení tomuhle křečovitýmu nucenýmu neoriginálnímu kusu kokota. Sebestřednej, neschopnej improvizace, obklopenej pochlebovačema a přesto milován části místní komunity, kde je nějakej vkus přátele? Ale je pravda že mě to nemůže představovat v zemi, kde se sleduje tv nova a čte blesk jak na běžícím pásu.

30125

Odpovědět

Taky názor. Mě osobně přišel ze začátku jako namyšlenej vůl, ale postupně jsem si ho naprosto zamiloval.

241

Odpovědět

+AlexanderJá to mám bohužel naopak. Nejprve jsem ho "miloval", ale postupem času mi to přijde takové křečovité. Přesto se na něj vždy podívám a raději nehodnotím. Ale prostě dřív jsem se smál jak pominutý a teď se sotva usměju. Je ale fakt, že vždy když tam je Jordan, tak se směju jak blázen :D

370

Odpovědět

Sice mám rád Conana, ale souhlasím s tím, že zde získává moc velká hodnocení. Ale to prakticky všechna videa. Objeví se zde nějaké průměrné video a hned to má hodnocení 9,8.

46

Odpovědět

Já zas nechápu lidi, co mají neustále potřebu ostatní přesvědčovat, že by se jim něco mělo nebo nemělo líbit. Když se lidem Conan líbí, tak jim to nech, ty budeš mít svou pravdu a můžeš se chlubit v hospodě, jaký tady máme stádo a jak nedokážou lidi poznat kvalitu.

Třeba já mám Conanův smysl pro humor rád, ač vím, že toho je v těch skečích hodně nahranýho. Prostě to neřeším, pobavím se nebo se nepobavím a jdu dál. Třeba zrovna tyhle lázně mi přišly slabší, ale lidi o ně měli zájem, tak jsem je přeložil a jsem rád, že se líbí. Nesnažím se tu všem vnucovat svůj názor. Mně zas třeba tolik nesedí rozhovory Craiga Fergusona, ač má mé uznání za to, čím si prošel a jak dokáže bejt spontánní, ty rozhovory, kdy na oko roztrhá papírek s otázkami a pak s každým 10 minut rádoby hrozně uvolněně kecá, aniž bych se z tý konverzace cokoliv dozvěděl nebo se zasmál. Naopak se mi líbí segmenty s Geoffem, který maj skvělej timing. Od toho tu překládáme několik moderátorů a několik jejich segmentů. Třeba Conan má taky spoustu slabýho materiálu, u kterýho byste nadávali, jak je trapnej, ale to má bohužel každej, a proto se sem snažíme vybírat to nejkvalitnější. Pak už je to jen o smyslu pro humor dotyčné osoby.

Jen tím chci říct, že když ti řeknu, že mi chutná pomeranč, bude mi chutnat, i když tu budeš ke každýmu videu psát, že pomeranče jsou zlo a že nechápeš, jak můžou někomu chutnat.

1083

Odpovědět

+BugHer0:D Craig Ferguson je můj jednoznačně nejoblíbenější talkshow moderátor, takže je vidět že sme každej na druhý straně barikády. A vcelku mě u něj sere Geoff :D Z toho uvolněnýho kecání kdy si ve výsledku neřeknou žádný záplavy faktů se toho dozvím víc o charakteru a smyslu pro humor dotyčnýho hosta, než z připravenejch otázek o novym filmu... Ale je dobře že si každej najde svoje, to mě ovšem nezabrání se nahlas podivovat a rozvlekle urážet pokleslej vkus části místních hodnotitelů. Nežiju ovšem v iluzi že ti tvůj imaginární pomeranč přestane chutnat, ani mě o to nejde. Jen mě nejde do hlavy to přehnaný pomlaskování a vychvalování dotyčnýho pihatýho pomeranče až do nebes, když je to jen průměrnej nedozrálej pazdrát z lídlu.

I přes očividný názorový rozdíly chci pochválit tvoji překladatelskou práci, kterou zde odvádíš už pěknou dobu a vyjádřit sympatii k tomu, že obhajuješ svýho oblíbence :))

39

Odpovědět

+BugHer0"pokleslej vkus části místních hodnotitelů"

Miluju tyhle arogantní elitisty!

Prosím, ještě začni urážet populární hudební žánry a začni diskusi na téma Apple vs. Android. Takovýhle nadlidí, kterým ovečky nesahají ani po kotníky, se zkrátka nemůžu nabažit!

40

Odpovědět

Proč na to teda koukáš, idiote? Vyjadřuješ se takhle u všeho, co tě nezajímá? Vnucuješ každýmu svůj názor, jak tě nezajímá co se jemu líbí?

30

Odpovědět

Nejlepší, jak odhodí župany, tak se Steven na setinu sekundy koukne dolů na Conana a Conan udělá vzápětí to samé :D

952

Odpovědět

ha gayy

18
Další