Bill Burr o dceři, Hillary Clintonové, protestech a dopinguCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:454
Počet zobrazení:27 251

V neděli jsme tu měli jeho stand-up a dnes další z řady rozhovorů u Conana. Bill Burr je v poslední době velmi častým hostem, protože jeho názory diváky vždy pobaví. Při poslední návštěvě se Bill rozpovídal o své novorozené dceři a o tom, jaké to je být otcem, na rovinu řekl, co si myslí o Hillary Clintonové, která v prezidentských volbách podlehla Donaldu Trumpovi, poté zhodnotil americký průvod za práva žen, v rámci kterého se proti Trumpovi demonstrovalo, a na závěr se již podruhé vyjádřil k problematice dopingu (poprvé tak učinil, když kdysi u Conana obhajoval cyklistu Lance Armstronga).

Přepis titulků

- Blahopřeju. Právě se ti narodila dcera. - Přesně tak. - Je to tvé první dítě? - Je. Všechno to oddřela žena. Oddřela to žena. My s Andym jsme si tím už prošli, ne společně, ale... Každý máme dvě děti, ale ty to těď zažíváš poprvé. - Jak to zatím jde? - Dobře. Není to tak těžký, jak se říká. Lidi si vždycky jen stěžujou, ale já měl celoživotní průpravu. Běžně jsem do čtyř ráno chlastal a v osm vstával a šel vykládat náklaďák nebo vystupovat.

Jsem na to zvyklej. - Takže ti nevadí nespat. - Ne. Mockrát jsem potřeboval stihnout letadlo, a pak jsem si na letišti splet číslo sedadla s číslem gate. Jo, zažil jsem leccos. Nechápu, jak to můžeš srovnávat s otcovstvím. Tady mluvíme o lidském životě! Jen jsem to chtěl odlehčit.

Rodiče tě vždycky akorát děsej. - Jsou to magoři. - Ostatní lidi s dětma? - Jo, rodiče. - Jo. - Lidi s dětma. - Jo. Už chápu. Promiň, chlastal jsem do čtyř ráno a pak jsem frčel na letiště. Nejsem úplně ve formě. Čím tě tak štvou? Protože člověka akorát vystrašej. Já se na dítě těšil, ale pak jim to řekneš: "Ty budeš mít dítě?

Tak to zapomeň na tohle a na tamto." A ty se pak připravuješ na nejhorší. Sice jsem otec teprv deset dní, ale zatím je to super. Ještě mi nezrušilo auto a všechno je v cajku. A tví přátelé ti dávají rady, posílají ti tipy nebo jak přesně to chodí? Známej mi poslal video s komentářem: "Dcerka udělala první krůčky!" V tom videu byla jeho dcerka a neměla na sobě tričko. No co, takhle vídám děcka i v reklamách na plíny. Ale pak jsem to video pustil a ta holčička byla úplně nahatá a takhle si tam chodila.

Stopnul jsem to, smazal a psal jsem mu: "Ty vole, neposílej mi hanbatý videa svý dcery. Chceš, aby mě zabásli?" Lidi dneska furt vystavujou svý děti na internetu. Dozadu na auta si dávaj nálepky, kde je máma, táta, děti, pes... Úplná vábička pro sériovýho vraha, co jede za nima. Proč to ty lidi dělaj? Já se o tyhle informace s nikým nedělím. A neposílej mi hanbatý videa svejch dětí, úchyle!

- Jo. - Není to roztomilý. Normálně jsem se po třech dnech v klidu podíval na mobil, abych se pak pokaždý, když nám nad domem přelítnul vrtulník, bál, že po mně jdou federálové. "Přísahám, že je to známej. Jemu to přijde roztomilý. Mně ne!" "Viděl jsem jen úplnej začátek." Hlavně klid. Nic si z toho nedělej. Jo, je to jen nahatý děcko.

Jsem v klidu. Ale hlavní je... aspoň z mý zkušenosti. Mně pomáhá sledovat ostatní rodiče a říkat si: "Tohle zvládnu taky." To mě vždycky uklidní. Jo, nedávno jsem viděl v sámošce jednoho neandrtálce. Měl s sebou syna, hodil si ho přes rameno jak osušku a nevěděl, kde má manželku. Už od pohledu úplnej debil. Když zvládne to děcko nezabít on... dám to taky. Kdybys viděl ten jeho vygumovanej výraz...

Chytil jsem z něj výtlem. "Ty jseš fakt otec? Aha."

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chce to vytvořit vyloženě sérii jen Bill Burr, protože ten ví co a jak říct! Jen více videí s ním! :-D

70

Odpovědět

V druhym videu 0:50 "I'm just a bill" je bill tušim myšleno jako zákon a ne jako jméno... je to písnička o tom jak zákon musí projít přes všechny různý vládní orgány ;)
http://www.schoolhouserock.tv/Bill.html

110

Odpovědět

+1

00

Odpovědět

Opraveno, díky. Myslel jsem, že jde o nějakou narážku na Clintona. Moje chyba. ;-)

31

Odpovědět

+BugHer0A to tě jak napadla taková kravina mimo téma?

01

Odpovědět

Podle mě je doping jedno, ať si tam ti skákající a běhající šašci dělají, co chtějí, vrcholový sport stejně není o zdraví, daleko důležitější je podporovat sport pro veřejnost v dnešní době civilizačních chorob, na kterých se podílí špatný životní styl. Olympiáda, mistrovství....je to více reklamy než sportu, takže ať klidně zobou :D

157

Odpovědět

Milé děti, jsem váš trenér cyklistiky Ondřej Horsák a mám radost, že jste se rozhodly dělat právě tento sport. Díky němu se budete aktivně hýbat, zažijete spoustu dobrodružství, naučíte se týmové hře, respektu k soupeři a především získáte fair play návyky pro život, což vám pomůže se stát platným členem společnosti. Nebudete jen doma vysedávat u počítače, ale získáte pohybový talent, udržíte se ve fyzičce a třeba se tímto sportem v budoucnu budete i živit. V našem sportu vyniká úžasný člověk jménem Lance Armstrong, několikanásobný vítěz Tour de France, nejlepší cyklista všech dob, špičkový nadčlověk, který jede 50 km/h v Alpách do kopce a ani se nezadýchá. Lance byl průměrný cyklista stejně jako jste a budete vy. Měl problém porazit i další čisté a průměrné sportovce, ale rozhodl se vzepřít osudu a vzít jehlu do vlastních rukou! Pokud tedy chcete být úspěšní jako člověk, který vám visí na plakátu doma na stěně, zapamatujte si tyto základní věci, které z vás udělají skvělého cyklistu:

drogy, drogy, drogy, trénink, trénink, drogy, rakovina z drog, 4% šance na přežití, trénink, trénink, trénink, drogy, drogy, drogy, najmutí nejlepšího odborníka na drogy, nejlepší drogy, trénink, nejlepší drogy, trénink, přemlouvání parťáků ze stáje, aby brali drogy taky, pokud odmítnou - vykopnout je (je to jejich živnost, na které jsou existenciálně závislí, neodmítnou), drogy, trénink, drogy, trénink, vydírat parťáky aby nemluvili, drogy, drogy, zastrašovat parťáky aby nemluvili, drogy, drogy, trénink, mezistátní pašování drog, drogy, krevní transfúze, drogy, trénink, pomlouvání přes média bývalé stájové kolegy, kteří si dovolili tu drzost mluvit pod přísahou u soudu pravdu, krevní transfúze, drogy ,drogy, trénink, nachcat do kelímku a strčit to do mrazáku, drogy, drogy, rozmrazit chcanky a donést je ke kontrole, drogy, ničit život všem bývalým stájovým kolegům přes média, udržet si společenský a sportovní status v ohrožení skrze cpaní dětí s rakovinou z vlastní nadace před TV a brečení u toho, že byste je nikdy nezklamal užíváním drog, drogy, drogy, drogy, apel na média a antidopingové kontroly, že vás mají nechat být, protože děti s rakovinou z vaší nadace, drogy, drogy, trénink....

Pochopily jste? Tohle dělá nejlepší člověk v našem sportu! Překonejte ho! Tak nasedat na kola a za dva měsíce jsou závody, do té doby se musíte naučit jak se píchá EPO, protože chci porazit toho sráče Frantu Podravku ze Sokola Třebešnice. Mezinárodní soud pro práva fetování rozhodl, že jakmile jsou ve sportu peníze, které těm sportovcům závidíme, podvádění a fetování je ve sportu povolené. Tady jsou prázdné jehly, tak vyřiďte maminkám, ať vás doma naučí napíchnout žílu!

A přestaňte bulet, v Rusku a Číně se profesionální sportovci učí fetovat již od tří let. Přesně od té doby, co je oficiálně povolen doping, protože "OH a mistrovství je plné reklamy". Takže jestli někdy budete chtít být nejlepší a úspěšně reprezentovat naší zemi, musíte se naučit přefetovat Rusáky a Číňany, kteří zase musí fetovat, aby vůbec mohli reprezentovat svojí zemi! A hlavně nepijte Coca-Colu a nekuřte! To by pak ten sport neměl smysl!

71

Odpovědět

+ZeckAsi jsi to trochu nepochopil ;) I když sis dal záležet na příběhu :)

00

Odpovědět

+JamnPochopil jsem to moc dobře, schválení dopingu pro určitou (vrcholovou) skupinu sportovců by vedlo pouze k nezřízenému fetování napříč skupinami. Kulturistika vytvořila kategorii, ve které závodili pouze čistí kulturisté (fakt, že se v tomto sportu zobe je všeobecně přijímán a ignorován), aby měli jakousi šanci ukázat vypracované přírodní svalstvo bez chemie a ne ty obludné a nepřirozené kopce ze steroidů. No a když se pak dělaly namátkové testy, čistý nebyl nikdo, i tady chtěli všichni vyhrát. Povolit nebo ignorovat doping znamená jediné, evoluci v dopingu a stejně jako se teď sportovci od mala učí překonávat pojmy ve vlastním sportu, stejně tak by se to učili i v případě nafetovaných pojmů ve svém sportu. No a ty by mohli překonat zase jen účinnějším fetem a jeho dřívějším užíváním.

Myšlenka, že by se zobalo jen na vrcholové úrovni, kde se výkony zaplatí reklamou nebo sponzory, je úplně scestná. Jinak by nikdy nebyli uplácení rozhodčí v ubohém krajském přeboru nikoliv díky sázkařským podvodům, ale jednoduše pro posunutí toho konkrétního ubohého týmu tabulkou o něco výš. Ondřej tedy lobbuje za povolení fetu pro vrcholové sportovce a zaměření se na zdravotní styl běžné veřejnosti a dětí, ale paradoxně by se stal pravý opak, přesně v duchu toho příběhu, na kterém jsem si dal záležet.

00

Odpovědět

S tím jeho názorem na doping prostě nemůžu souhlasit... I když pochybuju že je to jeho názor, jen se rád baví šílenejma představama :D

1221

Odpovědět

Bill už byl u Conana v lepší formě :)

427

Odpovědět

20 mínusů za to, že jsem napsal, že minule byl Bill u Conana zábavnější :D

02

Odpovědět

Dopujici sportovci v tom rozhodne nejedou sami. Nemůžou to nakupovat od nějakýho dylera z postranní uličky. Potřebuje lékařský dohled, krevní testy a spoustu dalších věci.

00

Odpovědět

Proč nemůže mít Bill svoji show? Abych řekl pravdu, tak si nedokážu představit monolog nebo názor na jakoukoliv věc, kterou by on nedal podat zábavně a přitom (což je opravdu umění) pravdivě...
U jeho videí se tlemim a přitom si říkám, k***a, vždyť on má úplnou pravdu...:-) Dneska třeba to s tou Hillary je totálně trefný...:)

400

Odpovědět

Pokud máš dobrou anglinu nebo ji chceš potrénovat a rád posloucháš Billovy názory, doporučuju sledovat jeho pravidelné pondělní podcasty: http://billburr.com/podcast-2/

80

Odpovědět

+BugHer0Abych rekl pravdu, nepravidelne vypousteni prekladu Billa Burra me donutilo uvazovat ze bych se ji sakra zacal ucit :D ale casu je malo a svina rychle utika, jeste se ucit slovicka............ aale..........

31

Odpovědět

+Francek Hejhula"Pravidelného vypouštění" se bohužel fakt nedočkáš. Zas tolik toho Bill na YouTube nemá...

31

Odpovědět

+BugHer0Nevim, nehledal jsem to kdyz stejne rozumim kazde pate slovo a to jeste ty nejvetsi ciparny. Na co bych to delal. No alespon se to vsechno poji v to, ze se jednou budu muset snazit naucit en. Pokud drive nevybuchne internet.....

11

Odpovědět

+BugHer0BTW: Tos to bude rychleji vse prelozene? :D

10

Odpovědět

A teď si představte, že je Váš táta Bill. To musí být dětství panečku.. :D

330

Odpovědět

To bych nechtěl, neumim totiž anglicky...

211

Odpovědět

Bill super, ten clovek bavi...Conan je ale slabota, jako moderator je nekoukatelny

2511

Odpovědět

Tak proč na něj koukáš?

1019

Odpovědět

+BugHer0pLotože závidí,že není sRavný jako Conan :D

08

Odpovědět

+BugHer0za a) jsem nic nepsal o Conanovi jako bavicovi, ale pouze jako moderatorovi
za b) protoze Bill

60

Odpovědět

souhlasím, Conan jako čistě moderátor je zhruba na úrovni Geoffa Petersona...

164

Odpovědět

Olympiáda na drogách, to by byla podívaná. Jsem pro další olympiádu, kde bude možné vše. Jsem zvědav co by člověk byl schopen udělat pro výhru a prachy. Ty znetvořený magory a ženský ala the Rock, při prohře nebo slovní potyčce pořádné zběsilé bitky, napadání rozhodčí a tak. Ikdyž je pravda, že i ta normální už je slušně nasteroidovaná. Ale kdyby bylo povoleno cokoliv i koňské dávky nějakého experimentálního ruského dryáku, to by bylo teprve maso :D

340

Odpovědět

Taky mě ten jeho názor pobavil. A docela bych byl i zvědavý na to co píšeš, jak by to vypadalo kdyby se to takhle vymklo kontrole.Na druhou stranu, jsem rád, že to není dovoleno. I když.. "dovoleno" všichni víme jaký je stav co se týče vrcholových sportovců. Ale opravdu, jsem rád, že stále existuje někdo kdo se snaží být čistý a i někdo kdo to kontroluje a sem tam někoho odhalí.

Když mi bylo 15 byl jsem blbej, chtěl jsem vypadat jako ten the Rock a už jsem si na netu vyhledával informace k těm anabolikám. Naštěstí ne úplně nejlehčí cesta to sehnat + rozmlouvání od souseda co je hora mě odradilo na tak dlouho, až jsem dostal rozum. K čemu je mít velikost dneška když se za ní platí zdravím zítřka ? Ne každý na to doplácí zdravím, ale jakou sílu po tom má ? Když bez této látky by měl sílu ženské ? To je falešná síla. Usnadňování si cesty. Oni dřou, makají na sobě každý den, často opravdu více než jiní, ale poctivá dřina to není. Je to již mnoho let co cvičím a sem tam se mi dostane takového komplimentu, že nemohou uvěřit tomu, že ty drogy neberu. A i když já považuji své výsledky za průměrné až mizerné na tu dobu co cvičím, tak to opravdu potěší, když vám tohle někdo sdělí. Je to jako dostat za jedna z testu na který jsem se připravoval a nepodváděl jsem. Dobrý pocit si prostě nelze koupit a drogy nepatří k poctivým pomocníkům.

33

Odpovědět

no, já si myslím, že bychom se všichni divili, jak by se rekordy velice horko těžko překonávaly
již dnes je to prasárna ... co je dnes povoleno, bude zítra zakázáno ... důraz na zlepšení výkonu je stejně důležitý jako nezjistitelnost u kontrol (klasika v otestovávání např. 10 let starých vzorků)
výživa (od tvarohu přes maso po bobule) v některých sportech dělá až 30% výkonu
nicméně je a bude to vždy neskutečná dřina

mně je v podstatě úplně jedno, jestli to někdo dosáhne geneticky nebo technologicky, všichni dřou do úmoru ... šampioni mají vždy nějakou vrozenou anomálii, která jim propůjčuje dosahovat nadlidských výkonů ... některé technologie jsou/budou tak vyspělé, že to stejně nikdo brzy nepozná = je a bude to o penězích a o chemii ... větší tréningové dávky nikdo nesnese

stále bude platit, že z průměrného sportovce, světového rekordmana fetem neuděláte

41