Bill Burr u Conana O'BrienaCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 212
Počet zobrazení:31 627

Po několika týdnech různých skečů a Fanouškovských korekcí přišel čas na překlad jednoho povedeného rozhovoru. Přibližně před měsícem se u Conana zastavil skvělý stand-up komik Bill Burr a vzal to pěkně od podlahy. Celý přibližně 7minutový rozhovor je sice na Conanově oficiálním YouTube kanálu asi o minutu a půl zkrácen a rozdělen do dvou úryvků, ale i tak je o zábavu postaráno. Bill se nejdřív pustí do DJů a lidí, kteří špiní internetové diskuze, a ve druhém úryvku vám řekne svůj názor na aféru ohledně dopingu slavného cyklisty Lance Armstronga. Ten se totiž před pár měsíci objevil v talk show Oprah Winfreyové a veřejně se přiznal k tomu, že používal nedovolené látky.

Pokud vás Bill Burr zaujme, potěším vás, protože chystám v nejbližší době přeložit k nám na web jedno jeho 10minutové vystoupení z pořadu televizní stanice Comedy Central.

Přepis titulků

- Sledoval jsi včera Grammy? - Ne. - Dobře. To je od nás všechno. Dobrou noc. Ne, připadám si pak hrozně starej. - Tím, že to sleduješ? - Jo, všechny skupiny, co mám rád, dostávaj ceny za celoživotní přínos. Jejich členové spolu nevycházej a říkaj ostatním: "Padej ode mě!" A taky nechápu DJe. Nerozumím jim.

Dostávaj Grammy, a já tý nový hudbě nerozumím. Pro mě je to jen chlápek, co blbne s iPodem a myší hlavou. Všichni jsou z nich odvařený, ale já to vůbec nechápu. "Udělali novej song!" "Vzali dva songy a smíchali je!" Jo, a to se ti nelíbí? K tomu stačí jen najít dvě písně, co maj stejný tempo, ne? To je, jako když si to šineš po dálnici a týpek vedle tebe jede stejnou rychlostí.

"Jak to sakra dělá?" "Ty můžeš jet taky devadesátkou? To mi hlava nebere!" Určitě je v tom něco víc. Jasně že jo, jinak by toho tolik neprodali. Ale já jsem starej a nevidím rozdíl mezi týpkem s myší hlavou a chlápkem z Gapu, co tam smutně pouští písničky. Nebo v Targetu. To nechodíte do stejnejch obchoďáků?

Asi chodíš do nějakýho lepšího Targetu. LL Cool J vyzýval celý večer fanoušky k interakci. Hádám, že tobě se tahle představa asi nezamlouvá. To proto, že LL si klidně podá internet. Já bych fanoušky k ničemu nevyzýval. 13 % lidí na netu je v pohodě a ten zbytek jsou obyčejný zvířata. - Proč by ses s nima chtěl bavit?

- Takže podle tebe - je jen 13 % lidí... - V pohodě. 13 % lidí je v pohodě a těch zbylejch 87 % píše pod videa na YouTube příšerný komentáře. - Jsou to debilové. - Jo. Vážně, nevím proč... Tohle je těch 13 %, co jsou v pohodě. Jsem rád, že papež abdikoval. Jsi rád?

Obvykle totiž zůstanou, dokud neumřou. Kdo by o takovou práci stál? O ten neustálej tlak. Třeba bejt prezidentem je ta nejhorší práce ze všech. Dennodenně, i když máte konečně čas na pauzu, přijde nejlepší hobojista na světě. Ty musíš sejít po schodech a bejt milej, vyšňořit se a sedět tam. "Výborně, to je skvělý."

A jakmile uděláš nějakej ksicht, otisknou to do novin. "Prezident si návštěvu hobojisty moc neužíval. Nejspíš nemá rád děti. Co to má znamenat?" Je to prostě hrozný. Já jsem třeba nikdy neměl úspěšnej televizní pořad, ale teď mi dochází, že je to skvělý. - Mít vlastní pořad? - Nemít televizní pořad je boží. Jestli budeš dál všude říkat, že 87 % lidí jsou debilové, - žádnej pořad nedostaneš.

- Ale o to mi jde. Klidně to říkat budu, protože mi nemáte co vzít. Co uděláte? Zakážete mi dělat stand-up v obchoďácích? To se normálně dělá za trest. Ne, já jsem tomu přišel na kloub. Chci chodit do cizích pořadů. Jako když má tvůj kámoš loď. Ty tu loď vlastnit nechceš. Chceš jen přijít s basou piv, plácnout si, jít rybařit a jakmile je konec...

Bille, ty jsi... Na palubě naší lodi jsi kdykoliv vítán.

Komentáře (42)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nemáte někdo odkaz na ty staré videa s Oprah a těmi liliputy ? :D

40

Odpovědět

Ta část o Lancovi:)

21

Odpovědět

Dívám se na toto video pravidelně a Bill Burr je neskutečný zabiják. Nejlepší je, jak z něj Conan taky nemůže :D

610

Odpovědět

broken ;(

43

Odpovědět

Skvělý :)))

81

Odpovědět

Tie titulky idú popredu... asi to bude tým, že ste pred to nadrbali "20y of conan"

2713

Odpovědět

Bude díl i s Charlie Sheenem ?

1183

Odpovědět

Toto je jedo z nejlepsich a nejvtipnejsich videi ktere jsem videl = o)

2081

Odpovědět

Když jsem tady četl jak se všichni chchtali celou dobu až padali ze židle, tak jsem čekal něco extrémně vtipnýho a no... Řekněme, že uchechtl jsem se celkem jednou a to u hlášky, kterou řekl sám Conan, takže z tohohle hlediska mě to celkem zklamalo. Ale jinak má ten chlapík zajímavý názory a umí je i zábavně podat, takže nemůžu říct, že to bylo špatný, jen jsem do toho prostě šel s určitými očekáváními a dostal jsem něco úplně jinýho, no... Takže to vidím na 5/10

27157

Odpovědět

takže je to jeho chyba, že si čteš komentáře předtím než se podíváš na video? :D

695

Odpovědět

+GikyNe, jeho chyba je, že to nebylo vtipný (můj subjektivní názor), vaše chyba je, že říkáte, že bylo, a moje chyba je, že vám věřím a koukám se na to. Já se normálně na talk show nekoukám, protože mě to nebaví a pak bych jim zbytečně dával nízká hodnocení, ale tady jsem myslel, že to bude sranda a... nebyla, takže jsem to ohodnotil tak, jak jsem to ohodnotil.

2476

Odpovědět

Proč je tady furt a furt Conan? Neříkám že se na něj nedá dívat, ale víc se mi líbí Craig a jeho rozhovory ať s celebritami nebo jen k divákům nebo dopisy fanoušků. Mrzí mě že je furt upřednostňovaný Conan....

28112

Odpovědět

Conan tu je jednou týdně, protože ho s Brousitchem rádi překládáme a je tu celkem oblíbený. ;-) Zbylé dva talk show sloty, tedy sobota 20:00 a neděle 17:00, jsou věnovány ostatním moderátorům (Grahamu Nortonovi, Jimmymu Kimmelovi, Craigu Fergusonovi, Jimmymu Fallonovi...). Craig tu teď není častěji, protože se zkrátka do jeho překladu nikdo nehrne, takže se tak nějak pravidelně střídá s ostatními.

384

Odpovědět

Dneska bylo celkem jedno, kdo tam s hostem seděl :-)

750

Odpovědět

Nehovorím že mi to neprišlo dosť zábavné, ale bolo na tom viacej pravdy ako vtipu :) :) 10*

893

Odpovědět

Super, inteligentný humor... už sa teším na to vystúpenie :)

722

Odpovědět

Já jsem se u toho tolik nesmál, jako spíš (hlavně v druhém videu) horlivě přikyvoval. Jako správnej komik je to chytrej týpek.

771

Odpovědět

No proboha...vic,vic,vsecko chceme, vic Burra :)

401

Odpovědět

Spravil som si kávu. Sadol som si. Pustil si video a 6 minút som sa kvôli smiechu nemohol napiť :D

355

Další