Thumbnail play icon

Bill Burr u Conana O'BrienaCONAN

Přidat do sledovaných sérií 132
96 %
121. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 157
Počet zobrazení:19 513

Po několika týdnech různých skečů a Fanouškovských korekcí přišel čas na překlad jednoho povedeného rozhovoru. Přibližně před měsícem se u Conana zastavil skvělý stand-up komik Bill Burr a vzal to pěkně od podlahy. Celý přibližně 7minutový rozhovor je sice na Conanově oficiálním YouTube kanálu asi o minutu a půl zkrácen a rozdělen do dvou úryvků, ale i tak je o zábavu postaráno. Bill se nejdřív pustí do DJů a lidí, kteří špiní internetové diskuze, a ve druhém úryvku vám řekne svůj názor na aféru ohledně dopingu slavného cyklisty Lance Armstronga. Ten se totiž před pár měsíci objevil v talk show Oprah Winfreyové a veřejně se přiznal k tomu, že používal nedovolené látky.

Pokud vás Bill Burr zaujme, potěším vás, protože chystám v nejbližší době přeložit k nám na web jedno jeho 10minutové vystoupení z pořadu televizní stanice Comedy Central.

Komentáře (42)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nemáte někdo odkaz na ty staré videa s Oprah a těmi liliputy ? :D

10

Odpovědět

Ta část o Lancovi:)

20

Odpovědět

Dívám se na toto video pravidelně a Bill Burr je neskutečný zabiják. Nejlepší je, jak z něj Conan taky nemůže :D

500

Odpovědět

broken ;(

43

Odpovědět

Skvělý :)))

81

Odpovědět

Tie titulky idú popredu... asi to bude tým, že ste pred to nadrbali "20y of conan"

2712

Odpovědět

Bude díl i s Charlie Sheenem ?

1163

Odpovědět

Toto je jedo z nejlepsich a nejvtipnejsich videi ktere jsem videl = o)

2041

Odpovědět

Když jsem tady četl jak se všichni chchtali celou dobu až padali ze židle, tak jsem čekal něco extrémně vtipnýho a no... Řekněme, že uchechtl jsem se celkem jednou a to u hlášky, kterou řekl sám Conan, takže z tohohle hlediska mě to celkem zklamalo. Ale jinak má ten chlapík zajímavý názory a umí je i zábavně podat, takže nemůžu říct, že to bylo špatný, jen jsem do toho prostě šel s určitými očekáváními a dostal jsem něco úplně jinýho, no... Takže to vidím na 5/10

26153

Odpovědět

takže je to jeho chyba, že si čteš komentáře předtím než se podíváš na video? :D

665

Odpovědět

+GikyNe, jeho chyba je, že to nebylo vtipný (můj subjektivní názor), vaše chyba je, že říkáte, že bylo, a moje chyba je, že vám věřím a koukám se na to. Já se normálně na talk show nekoukám, protože mě to nebaví a pak bych jim zbytečně dával nízká hodnocení, ale tady jsem myslel, že to bude sranda a... nebyla, takže jsem to ohodnotil tak, jak jsem to ohodnotil.

2473

Odpovědět

Proč je tady furt a furt Conan? Neříkám že se na něj nedá dívat, ale víc se mi líbí Craig a jeho rozhovory ať s celebritami nebo jen k divákům nebo dopisy fanoušků. Mrzí mě že je furt upřednostňovaný Conan....

28111

Odpovědět

Conan tu je jednou týdně, protože ho s Brousitchem rádi překládáme a je tu celkem oblíbený. ;-) Zbylé dva talk show sloty, tedy sobota 20:00 a neděle 17:00, jsou věnovány ostatním moderátorům (Grahamu Nortonovi, Jimmymu Kimmelovi, Craigu Fergusonovi, Jimmymu Fallonovi...). Craig tu teď není častěji, protože se zkrátka do jeho překladu nikdo nehrne, takže se tak nějak pravidelně střídá s ostatními.

384

Odpovědět

Dneska bylo celkem jedno, kdo tam s hostem seděl :-)

740

Odpovědět

Nehovorím že mi to neprišlo dosť zábavné, ale bolo na tom viacej pravdy ako vtipu :) :) 10*

873

Odpovědět

Super, inteligentný humor... už sa teším na to vystúpenie :)

712

Odpovědět

Já jsem se u toho tolik nesmál, jako spíš (hlavně v druhém videu) horlivě přikyvoval. Jako správnej komik je to chytrej týpek.

761

Odpovědět

No proboha...vic,vic,vsecko chceme, vic Burra :)

401

Odpovědět

Spravil som si kávu. Sadol som si. Pustil si video a 6 minút som sa kvôli smiechu nemohol napiť :D

355

Další
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)