Bill Burr podruhé u Conana O'BrienaCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:803
Počet zobrazení:21 654

Americký komik Bill Burr opět přijal pozvání a přišel ke Conanovi, aby si postěžoval na neupřímnost politiků a náhlou změnu pohlaví jednoho známého sportovce. Poznámky: Donald Trump je známý americký podnikatel, který chce kandidovat na post prezidenta USA. Bruce Jenner je sportovec, který v roce 1976 zvítězil na olympijských hrách v Montrealu v desetiboji. Letos se rozhodl podstoupit operativní změnu pohlaví a je z něj tedy Caitlyn Jenner.

Přepis titulků

Myslíš si, že má podnikatel Donald Trump šanci stát se prezidentem? Myslíš, že to myslí vážně? Že se mu to může povést? Ne, protože by s ním nikdo nechtěl spolupracovat. Demokrati a republikáni by se chovali jako děcka a kašlali by na něj, protože maj svázaný ruce, a on si může dělat a říkat, co se mu zachce. Nicméně mě hrozně baví. Má skvělý průpovídky. Kéž by bylo víc takhle upřímnejch politiků. Třeba jak mu vyčítali, že měl nějaký sexistický řeči vůči ženským, že řekl o ženských tohle a tamto.

A on na to: "Ne, to jsem říkal o Rosie O'Donnell." Tak se smáli a pokračovali: "Ne, říkal jste to i o jiných ženách." "Tak asi jo." A byl konec. Nic víc není třeba. Prostě kejvnete a je to. Dá si pár panáků, plácne něco o ženskejch... a pak zase zpátky do práce.

Ale máš pravdu. Spousta lidí se médiím neustále za něco omlouvá. A lidi, kteří řeknou: "No tak jo," jsou za vodou. Jo, je to tak. Komici by to měli dělat stejně. Některý lidi mi na Twitteru nadávaj za něco, co jsem řek před 10 lety. "Hej, Bille, proč jsi v roce 1988 tak nadával na Alfa?" "Chci, aby ses omluvil." "Tak nastartuj stroj času a běž mi to říct." Takže podle tebe by se politici měli chovat víc lidsky. Určitě, určitě.

Podle mě je úplně jedno, kdo bude prezident. Fakticky. Nezáleží na tom. Vůbec. Jak to, že Hillary prochází ten Bilderberg? To už hraničí s iluminátama. Nejspíš sbalila nějakýho týpka s kozí maskou a pak jde do televize a mluví o lidech, co odklízej sníh, jako by byla jednou z nich.

Proto mi jsou republikáni sympatičtější než demokrati. O nich aspoň vím, že mě nesnášej. Vím, že chtěj, abych se od nich držel dál a že skopávaj lidi na vozíku ze schodů. Jedou jen na sebe. - Ostatní ať si trhnou. - Takže jsou podle tebe upřímný? Ne, žádnej politik není upřímnej. Stačí sledovat, co řešej. Jeden chlápek od Nestlé tvrdí, že by lidi neměli mít přístup k vodě.

Někdo by ho měl vystopovat a zastřelit, ne? A oni to s ním radši budou řešit. Co s ním chtěj řešit? "Musíme si o tom promluvit." Ty vole, tenhle týpek si chce podmanit déšť. Můžete mu utnout tipec? Dělal pro Nestlé. Měl by lidem nadšeně rozdávat kakao. A místo toho si říká: "Lidem dochází voda. Co kdybysme si ji všechnu vzali? Někam ji schováme a až ji bude někdo chtít..." Takhle podle mě mluví.

"Dejte mi všechnu vodu! Chci si ji schovat pod barák." Pak u něj zaklepu. "Ukaž sklenici." Ten chlap je úplně mimo.

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dokázal by mi někdo přeložit to "Does anybody remember laughter"? :-)
Jinak Bill opět parádní!

00

Odpovědět

Pamatujete si ještě, co je to smích?

00

Odpovědět

,,Saved by the bell,, je americký seriál, ktorý bol u nás preložený ako ,,Konečne zvoní,, :) Inak skvelý preklad, vďaka.

10

Odpovědět

Myslím, že v 0:53 Bill říká: "go off on the broads". Broad ve smyslu něco jako kráva/blbka/ženská, prostě o level lepší než bitch a o level horší než woman. :D To, co říká by pak ve volném překladu znamenalo něco jako: "Dám si pár panáků, pak něco v rozčilení plácnu o ženských, a pak zase zpátky k práci." Bill ve svých vystoupeních to slovo broad používá celkem často. Možná se těžce pletu, ale řekl bych, že to dává v kontextu větší smysl, než že jede do zahraničí. Každopádně dík za překlad toho videa, Bill pobavil jako vždy. :)

90

Odpovědět

Asi máš pravdu. Díky. ;-)

01

Odpovědět

Nikto, kto sedel u Conana ma nerozosmial viac, ako Bill. Proste perfektný zmysel pre humor a samotné jeho prevedenie. Hneď si idem pozrieť minulý rozhovor, ako hovoril o Lance Armstrongovi a tých pokrytcoch na jachtách.. :D

821

Odpovědět

Teď mě tak napadlo, že je smutné, že nám komici musí připomínat abychom byli upřímní, od nich se čeká, že nebudou mít servítky a naopak od běžného člověka se asi čeká, že bude přikyvovat těm co jsou nejhlasitější i když nezastupují názor většiny, že je jednoduší dělat mrtvého brouka než se pouštět do hádky s kreténama, takhle by to být nemělo

40

Odpovědět

Všimli jste si, že když začal mluvit o iluminátech, tak z toho zace rychle vycouval, protože v tu chvíli měl Conan pohled jako: k***a nemluv o tom, nebo nebo už nikdy nebudu mít žádnej vlastní pořad :D

1657

Odpovědět

wut ?

241

Odpovědět

lol

130

Odpovědět

Když mluvil o iluminátech, tak pak vůbec nebyl záběr na Conana...

230

Odpovědět

Toho si mohl všimnout jen někdo, kdo na ilumináty fakt věří. Víc o tobě vědět nepotřebuju.

176

Odpovědět

pobavils :D aneb jak vznikají konspirační teorie

132

Odpovědět

Mně teda Bill nikdy nepřišel moc sympatický, ale musím uznat, že je prostě vtipný a upřímně jsem se zasmála a myslím, že to, co říká nahlas, si lidi radši jen myslí. A přijde mi, že zrovna u Billa se sám Conan směje nejvíc a nejupřímněji. Jinak pro mě vždycky bude top Louis, na toho u mě němá nikdo:) A příště bude doufám epická Jordanova rozlučka se svobodou :D

812

Odpovědět

Bill skvělej, ale mám jednu otázku mimo video. Kdy bude další Vsauce (troufám si říct, že anglicky umím obstojně) ale některým odborným a technickým blablabla řečem, vážně nerozumím, takže prosím o nějaké video .Děkuji.

122

Odpovědět

Bill je skvělej, nejen že je opravdu negativistickej sympaťák, ale všechno co říká, jsou většinou věci co si všichni myslí, ale bojí se je vyslovovat nahlas. Za to ho mám fakt rád.
A bavím se, jak Bill pokaždé upřímně rozesměje i Conana. :)

1101

Odpovědět

Bill, Louis a Ricky - to jsou podle mě ty nejvíc TOP komici :3

802

Odpovědět

souhlas!! a eště Jimmy Carr ;-)

2730

Odpovědět

+jimdoorToho jsme schválně neuvedl. Ten jen dělá variace na vtip: "Hej ty v publiku, řveš jak tvoje máma, když jsem jí včera nakládal."

466

Odpovědět

Chtělo by to zase nějakou pořádnou dávku stand up komiků co se stalo s Jimmy Carrem nebo Fluffym?

1884

Odpovědět

Ámen!

380

Odpovědět

That's why I like republicans better than democrats. - je podlě mě přesný opak toho, že má rád více demokraty než republikány. První video - cca 1:52.

402

Odpovědět

Koukám, že než se přihlásím... Jsem si mohl ušetřit námahu s hledáním hesla :D

81

Odpovědět

Samozřejmě máš pravdu. To je bohužel taková ta klasická hloupá chyba, kdy třeba vím, že "eight" je "osm", ale přesto dám do titulků "devět". Nevím, čím je to způsobeno, ale omlouvám se za to. ;-)

794

Odpovědět

+BugHer0Možná nějaký děj v hlavě "Osum? néééé, měl jsem jich devět."

47