Bill Burr o výsledku prezidentských voleb v USACONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:532
Počet zobrazení:28 789

Když přijde ke Conanovi stand-up komik Bill Burr, je o zábavu postaráno. O tom už jste se ostatně mohli přesvědčit, když kdysi mluvil o cyklistice a Lanci ArmstrongoviJustinu Bieberovi nebo samotném Donaldu Trumpovi. Tentokrát se ho Conan zeptal, co si myslí o výsledku prezidentských voleb a výsledek uvidíte již za okamžik sami...

Poznámka:
Zmiňované video, ve kterém si Obama utahuje z Trumpa na tzv. White House Correspondents' Dinner, si můžete pustit zde.

Přepis titulků

Vždycky máš zajímavý pohled na aktuální dění. Všichni řeší výsledek voleb. Byl jsi včera volit? - Ano, byl. - To je dobře. - Ano, byl. - To se musí! Ano, byl. I když si vůbec nemapatuju, koho jsem volil. Ale nebyl to Trump ani Hillary. Ty nemusím. - Ani jednoho?

- Ne. Ona mi pila krev. Vypadala jak realitní makléřka. - Přitom furt kroutila hlavou. - Jo. Ten druhej zas krade lidem kabáty. To se pak těžko vybírá. Takže tě nezaujali. Ne, nezaujali. A nechápu, proč jsou všichni tak naštvaný. Co se pro vás změní? Obamu jste žrali.

Zavolal vám během těch osmi let někdy? Připravil vám někdy svačinu? Všechno si děláte sami. A budete to dělat dál. Nebojte se. Všichni šílej. "Bože můj! Co teď? Co se bude dít?!" Ale to, že vyhrál, je ta nejhustší věc, co jsem kdy zažil. - Bylo to překvapení. - Ne. Překvapení? V porovnání s ním je naše výhra nad Rusákama na olympiádě v Lake Placid absolutní prd. Homerun Kirka Gibsona se může jít zahrabat.

To, že Giants porazili neporazitelný Patrioty jakbysmet. Hvězda reality show bude šéfovat celý zemi. Ten chlap rozhodoval o tom, jestli by neexistující firmu měl vést Bret Michaels, nebo Cyndi Lauper. To je neskutečný. - Nepobírám to. - Jo. Ale dával si to. Byl jako... Jako když jsme na škole měli načíst nějakou knížku, já ji ani neotevřel, a už jsem to sypal.

"Jak to zařídíte?" "Uvidíte. Uvidíte." A vyšlo to! Má snad nejnevymáchanější hubu v dějinách lidstva. Seděl na snídani v hodnotě statisíců dolarů, zatímco ho prezident ponižoval. - Znemožnil ho. - Myslíš před pár lety... - Na setkání s novináři. - Díky. - Pěkně jsi to upřesnil.

- Jo. - Úplně ho tam znemožnil. - Jo. Měl bys chodit se mnou a mou ženou na brunch. Vůbec mi nerozumí. Obama tam tehdy Trumpa naprosto rozcupoval a on mu do tří let šlohnul flek. Aby se to už nikdy neopakovalo. "Donalde, byl jsem chlastat a jeden týpek si na mě vyskakoval." "Fakt? To já jsem si dal předraženou snídani, prezident Trump mě...

prezident..." - Jak se sakra jmenuje? Barack? - Obama. - Jo. Jen to upřesňuju. Byl to Obama. "Ztrapnil mě tam, a teď kvůli mně přišel o místo." "Vykopnul jsem ho z jeho vlastního domů." - Čekal jsi to? - Měl jsem za to, že si ho Hillary podá. Nevěřil jsem svejm očím. Čekal jsem, že si povede slušně. Ale tohle je síla. Jako když čumíš na fotbal a je ti jedno, kdo vyhraje.

Doufáš, že to bude za něco stát. A najednou jeden tým vede rozdílem třídy. Prostě si to povodil. A Socha Svobody... Povedlo se mu to. Je to nářez. Bojíš se, jak si povede? Máš strach z budoucnosti? Já nevím. Prezidenta beztak vídáš třeba jednou za tři týdny. Představ si, že randíš s blbkou, ale vidíš ji jen jednou za tři týdny. Nejspíš tě to nebude tak žrát.

Cože? Musel bys ty lidi vídat každej den. Jak bude podle tebe jeho úřadování vypadat? Řekni nám svou předpověď. Nemám tušení. Fakt nevím. Vím jen, že ona chodila na schůzky Bilderbergu, na kterejch všichni vypadali jak jaci a pořádali erotický párty. - Co čekat od ní? - Mluvíš o Hillary Clintonové? - Jo.

- Co to říkáš? - Jak se scházeli u úpatí hory. - O čem to mluvíš? - Pozval jsem tě, abys to odlehčil. - Já nevím, jak to mám odlehčit! Tohle je šílenství! Odkdy vypadá jako jak a schází u úpatí hory? Co tady mám říkat? Vždyť tady absolutně nic nedává smysl. On chce postavit zeď od Kalifornie až někam k El Pasu. Já už to jel autem. I když pojedete 140 km/h, nedáte to pod dva dny.

A ty tam chceš postavit zeď. Myslíš to vážně? Kolik to asi bude stát? Kolikrát kvůli tomu půjdeš do Hornbachu? Jak vysoká ta zeď bude? World Trade Center jsme stavěli asi patnáct let, a to ho všichni chtěli. Až ji dostavěj, budem my ty, co chtěj na druhou stranu. Ne, nejsem z toho nějak... Jak to, že byly všechny průzkumy mimo?

Podle průzkumů měla Hillary na 95 nebo 85 % výhru v kapse. - Jak to, že to nevyšlo? - Podle mě se nikoho neptali. Seděli pěkně v teplíčku a říkali si: "Taky to vidíš tak jako já?" 47 %? Jak na to přišli? Mě se nikdo neptal. Pokud máte špetku rozumu a chlápek s deskama se vás na ulici zeptá, koho budete volit, pošlete ho slušně do p*dele a máte klid. Takže v těch průzkumech...

odpovídaj buď totální blbci, nebo lidi, co maj tolik volnýho času, že se můžou vykecávat s chlápkem s deskama. - To není nic pro mě. - A pak řeknou, co jim přijde na jazyk. - Nemusí to být pravda. - Přesně. Zajímavý pohled. Po přestávce budeme pokračovat. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bill je nejlepší :D Prosím o překlad dílu u Conana, kde mluví o černým pátku! :)

50

Odpovědět

Ježiš to je hroznej borec :D
btw pamaujete na ten díl Simpsonů, jak chtěli postavit zeď aby jim tam nějakej ten národ nelezl. Pak zjistili, že toho nejsou schopný, tak řekli jim, oni jim jí postavili, ale udělali tam dveře :D Aby to nebylo to samý :D

202

Odpovědět

Tá Conanova reakcia na to randenie s blbkou, ktorú vidíš raz za 3 týždne bola perfektná. :D

190

Odpovědět

Nejlepší, jak se Conan furt směje, ale když Bill zmíní Hillary a Bildeberg, tak najednou ticho :D Holt o některých věcech se nežertuje.

469

Odpovědět

Taky nová reinkarnace bez pejska... Pejsek s krásnýma červenýma očima asi od toho svařování :-)

31

Odpovědět

+Ra's al GhulHej, asi před měsícem jsem se zaregistroval a zjistil jsem, že obrázek se mi nepřenáší z gravatara, ale musím ho pracně (čti: zabere to asi dvě minuty) nahrát, tak jsem se na to vykašlal :) Ale jestli ti to tak chybí, tak tady ho máš :D

21

Odpovědět

+Svarec:-D Děkuji, opravdu si cením tvé dvouminutové oběti. Moc hezká rasa pejska. :-D Já se ke svýmu taky někdy vrátím a možná udělám kombinaci obou. Škoda, že jsou ty avatary tak malé. :-)

11

Odpovědět

+Ra's al GhulJinak když už se tu o tom avatarech bavíme, je to z obálky ke druhému dílu Zlata Arkony od Juraje Červenáka. Jedním ze dvou hlavních hrdinů je právě vlčí bůh Goryvlad.

01

Odpovědět

Před rokem se tomu ještě smáli. Dnes maj v Hollywoodu všichni noty, jak se strefovat do Trumpa a jeho příznivců nehledě na nevtipnost a absolutní neobjektivnost.

Bill Burr podruhé u Conana O'Briena

923

Odpovědět

+SmajdalPodle počtu downvoutů vidím, že mi lidi nevěří, což se nelze divit, když všechny informace o tom co se děje ve světě mají jen z pár českých webů.

49

Odpovědět

+SmajdalNe, lidi ti dávají palce dolů, protože si vymýšlíš něco co se nestalo. Když se na to rok staré video podíváš, tak když tam Burr zmíní "Bilderberg meetings" tak ani tam se Conan nesměje a z jeho strany je tam hrobové ticho, záběr na něj ani není a smát se začně, až když Burr mluví o republikánech co shazují vozíčkáře. Co se týče publika, tak reakce je téměř identická, najde se pár lidí co se směje, ale není to žádný hlasitý smích celého publika.

Takže ne, před rokem se tomu ještě nesmáli, před rokem byla reakce na tohle téma úplně stejná.

Ale chápu, že jsi asi zarytý příznivec Trumpa, tak si po vzoru svého idolu vymýšlíš věci, co se nedějí. Očekávám, že v odpovědi mi odepíšeš něco jako "nikdy jsem neřekl, že před rokem se tomu smáli".

102

Odpovědět

Nebylo ticho, Conan pouze o tom nic nevěděl, jinak by se dále neptal: "Odkdy vypadá jako jak a schází se u úpatí hory"?

20

Odpovědět

Asi prvý americký inteligent po voľkbách, ktorý nepredpovedá koniec sveta.

764

Odpovědět

Konec světa nastane až se stanu prezidentem já!

1512

Odpovědět

+Ra's al GhulNick : Ra's al Ghul ????????? Pro tebe nastane konec světa,až se stanu Batmanem :-P

32

Odpovědět

+5825Nick: 5825 ? Pro tebe nastane konec až se zmocním tvé VISA neboť PIN už mám :-D

111

Odpovědět

+Ra's al GhulKonec světa pořád platí pro tebe páč ten PIN kód je neplatnej! I am winner! :D

33

Odpovědět

+5825neměj strach, nejdřív se mu musí podařit zníčit Gotham, až pak je na řad tvá kreditka a pak svět :D :D

11

Odpovědět

Burr u Conana, to bych vydržel sledovat celé hodiny :D

872

Odpovědět

Jo no, Bill si tu v posledních měsících udělal neskutečný jméno. Už aby přijel do Prahy, nebo radši do Hradce. :-D

662

Odpovědět

+BugHer0Neblbni. V Hradci jsme teď měli společenskou a kulturní událost století, ze které budeme žít ještě deset let. Otevřeli tady nový obchoďák, ve kterém jsou stejné krámy jako v těch pěti, co už tady léta stojí. Na Burra by tady někdo přišel a poslouchal ho jen za předpokladu, že by stál na eskalátorech a rozdával u toho slevový kupóny.

520

Odpovědět

+ZeckPřesně, Hradec je strašná díra, tam by to nemělo cenu.

613

Odpovědět

+ZeckVsak Bill Burr vystupuje jen v obchodacich!

100