Conan členem baptistického sboruCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:584
Počet zobrazení:6 313

Z minulého týdne víte, že Conan navštívil se svojí show Atlantu a oběhal tam kdejaký spolek. A protože si čím dál tím více žádáte delší videa, je tu tedy jedno devítiminutové, při kterém si Conan vyzkouší svůj tonální rozsah, róbu a řízení samotného sboru pomocí pečení pizzy.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz - Vaše jméno je? - Greg Kirkland. Greg Kirkland a jste sbormistr. Takže vaší prací je v podstatě zhodnotit sílu lidských hlasivek a zjistit, jak pasují ke sboru. Přesně tak. Ujistit se, že každý dokáže zpívat ve skupině. Co kdybyste mě provedl menším testem a řekl mi, jak pasuji ke sboru jakožto gospelový zpěvák? Gospel nezpívám, nikdy jsem ho nezpíval, je to prostě jedna z těch věcí, o které vím, že jsem v ní lepší než ostatní, aniž bych to zkoušel.

Už z hor zní zvon a tmí... - Dál už to neznám. - ...se kraj. - Můžete mi říct ten zbytek? - A s ním tvůj syn šel spát. - Já myslel, že tam bylo "prát". - Ne. Spát. - Celý roky jsem zpíval "syn šel prát". - Nevím, proč by šel něco prát. A s ním tvůj syn šel spát. Ten záchvěv, co jsem tam přidal, to je něco, co jsem pochytil, když jsem byl jako malý těžce nemocný.

- Já myslel, že to bylo vibráto. - Vlastně šlo o alergii na pšenici. Ale "vibráto" zní vážně dobře. Občas k tomu přidám trochu "ša". To není nutné. Proč byste to dělal? Co vás k tomu přimělo? Duch Svatý. - Duch vás k tomu přiměl? - Šama-šama. - Ne.

- Dobře. Co kdybychom začali něčím trochu jednodušším? - Něčím jednodušším. - Zkusme "Pluj, pluj, loďko, pluj". To je k smíchu. Zkuste mi zazpíval sloku a já budu poslouchat. To bylo slušný. Řekl bych, že jsme na tom stejně. Tohle jsem já a tohle vy, posuňte ruce, abysme viděli rozdíl. Budu zpívat v róbě, róby sboristů všichni zbožňujou.

- Na zkoušky je ale nenosíme. - Nenosíte? - Nikdo je na zkouškách nemá. Právě přišly noviny a na nich je titulek "Conan vždycky nosí róbu". - Tohle je moje róba. - Vy si ji na sebe chcete vzít? - Protože všichni musí mít stejnou. - Já v ní chci ale vynikat. - Co se stalo? - Skvělý. Teď jste jen Cnan. Bruci, co se to stalo? Čím jsi to lepil? - Koresem. - Koresem? Přátelé, tohle je Conan.

Přivítejte Conana. - Děkuji. - Budeme mu říkat Cnan. Vlastně je to "Conan", ale óčko odpadlo, protože někdo použil nekvalitní lepidlo. Vlastně to byla lepící tyčinka, kterou asi nepoužíváte. Budu prostě tady vzadu, ani si nevšimnete, že tu jsem. - Začal jsem pozdě? - Ano. Myslím, že jste mi dal pozdě signál, ale to nějak doladíme. Víte co?

Můžeme za to oba. To bylo moje dospělé já a teď si zase sednu. - Chcete zkusit další píseň? - Mám si dát sólo? - Ne, ne. Ať zvednou ruku ti, kteří chtějí slyšet moje "Už z hor". - A kdo by toho byl rád ušetřen? - Tady! To bylo hodně odhodlané, přece jenom jsem tady na návštěvě, ale jinak dobrý. Já to teda zkusím. Pardon, já... Vy to řídíte vždycky?

Prosím? Já vím, že je sbormistr, ale... nadhazovač taky nehraje každý zápas, občas ho nechají odpočinout. Použiju několik různých pohybů. Když uvidíte tohle... znamená to jemně jako motýl. Tohle samozřejmě nahoru, tohle dolů. Tohle znamená náklon do strany. Pokud udělám tohle, znamená to, abysme to ohulili.

Tohle je zase až moc velká pálka, ano? Přidal bych pohyb, protože energii cítím, ale nevidím ji. Mám tu několik kreací, řekněte mi tedy, která se vám líbí nejvíc. Tady je otočka. A potom udělám tohle. Pak jdu k zemi. Pak pumpuju vodu. Možná se vám bude líbit, jak vyndavám ručně dělanou pizzu z pece.

Vyndat, zkontrolovat, není hotová. Vrátit zpátky. Pověsit naběračku, zavřít pec. Písně, co zpíváte, jsou fantastický, ale slyšeli jste o tomhle? Možné vedlejší účinky braní léku Cymbalta, znáte to? Když jsme v tom kostele, proč se něco nepřiučit? Zajděte za lékařem, pokud máte následující příznaky: neuroleptický maligní syndrom, žloutnutí kůže nebo očí způsobené problémem s játry, manickou depresi, sebevražedné sklony, zelený zákal, žloutenku.

Kontaktujte prosím poskytovatele zdravotní péče, pokud máte bipolární poruchu, vysoký krevní tlak nebo nemoc jater. Cymbalta, deprese bolí Dámy a pánové, tady jsou Greg Kirkland Jr.

a Atlantský sbor! Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Rrrrrrau! Toho chlapa chci! :-D

00

Odpovědět

7:08 - takto by mala vyzerat reklama na lieky :D

200

Odpovědět

pobožný n***i v americkejch kostelech..nedává to smysl..

1914

Odpovědět

Conan je jeden z těch mála lidí, který mám ráda, ale nikdy se s nima nechci osobně setkat

201

Odpovědět

ne e, tyhle saskarny nejsou jeho silnou strankou...

188

Odpovědět

skoda ze nesel mezi verici militanty.. by dostal po hube

181

Odpovědět

nemám rád tenhle humor na sílu..Conan hrozně přehrává.

198

Odpovědět

neviem preco, ale vzdy, ked je Conan niekde takto a robi zlobu, tak sa mi to vobec nepaci....ale jeho recenzie su bezkonkurencne najlepsie! (:

193

Odpovědět

Škoda že neupadlo "C"

211

Odpovědět

Jo to by ho vystihovalo víc.

193

Odpovědět

To co zpívá Conan je Amazing Grace na melodii New Britain z roku 1779.

To co je v titulcích zpíval Karel Gott v roce 1974.

"Už z hor zní zvon, už tmí se kraj
a s ním tvůj syn šel spát.
Všem přej týž sen, všem píseň hraj,
mír strun, mír snů mám rád."

http://www.youtube.com/watch?v=rYG52fKoRw0

182

Odpovědět

2:09 *facepalm* :D

181

Odpovědět

Kdyby se takhle zpívalo v kostelích u nás, tak tam snad i chodím.

186

Odpovědět

Možná jsem byl slepej, ale zrovna jsem si všiml, že se změnil font loga videacesky. Je to už dlouho nebo nová věc?

181

Odpovědět

Je to novinka, aby byl jednotný styl s logem firmy, pod kterou web spadá. ;-) http://czech-idea.cz/

183

Odpovědět

Líbí se mi to a asi to tak je i schálně, ale ty lidi vůbec nemaj smysl pro humor. . . :D

196

Odpovědět

No Sbormistr rozhodně smysl pro humor má :). A že jsou ostatní rozhozený se ani nějak moc nedivím, Conan je mistr v naprostým rozhození :D.

183

Odpovědět

Že se nestydí :D

181

Další