Conan a styling od Dapper DanaCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:129
Počet zobrazení:9 774

Conan dnes vyrazí za legendou jménem Dapper Dan. Ten oblékal hiphopové legendy a dnes oblékne i Conana O'Briena. Ale úplně jednoduché to mít nebude.

Poznámky k překladu:

Soho je umělecká čtvrť na Manhattanu.
BET jsou černošské ceny za přínos v kultuře.

Přepis titulků

Stojím tu s ikonou oblékání a stylu. S Dapper Danem. Rád vás vidím. Je mi potěšením. Je skvělé, že jste přišel do Harlemu. To je hezké. Ale ten stisk je trošku šílený. Vy nepřestanete, co? - Ne. - Já nejsem studna. Chcete snad ze mě vytlačit vodu? Počkejte na druhou část. To je ono, druhá část. - Jste zodpovědný za mnoho ikonických outfitů.

Ukážete mi... - Jistě. Co to je? Fat Boys. - Úžasné. - Eric B. & Rakim Ty jste taky oblékl. - Salt-N-Pepa. - Vy jste oblékal i Salt-N-Pepa? Koukejte. Myslíte, že by mi tohle slušelo? Mám dlouhé nohy a jsem velmi ženský. Dobře. Ale bez těch legín. - Já mám legíny rád.

- Opravdu? - Líbí se mi, jak objímají tělo. Myslel jsem to vážně, co je? Tohle mi nevyhovuje. A upřímně řečeno mi to nikdy nevyhovovalo. Tak já vás teď pozvu do domény harlemského swagu. Tohle je harlemský swag? A jak byste nazval tohle? Neformální styl. Říkáte to s despektem. Ne, pokud jen procházíte, nevadí to.

Jsem týpek a... procházím. Chceme vylepšit můj vzhled. Chci taky takhle vypadat. Chci outfit od Dapper Dana. To vám přesně dám. Oswagujeme vás. - Oswagujete mě? - Úplně vás oswagujeme. Dobře, to zní divně. Při chůzi to musí být vidět.

Ukážu vám, jak chodím. Pak mi řeknete, co si myslíte. Jděte dál. - Nelíbí se vám to? - Ne, jděte dál ode mě. - Takhle chodím, když jdu pozdě. - A takhle chodím já. Zkusím to. Líbí se mi to. Vy jste nejlepší, máte to v malíku! Koukejte. - To zvládnu, koukejte. - To je ono! Není to ale moc?

Pak to vypadá, že jsem si zapomněl vzít prášky. - Musíte zapojit i ramena. - Dobře. To je úžasné, Dane. Ale když to zkouším já, vypadá to, že jsem měl autonehodu. Nefunguje to. S Toyotou jsem naboural do požárního hydrantu a snažím se utéct, než dorazí policajti. Nemám totiž pojistku. Tak vypadám. S tím něco uděláme. - Dapper Dane, oswagujte mě.

- Přesně. Dape? Něco jsem našel. - Super. - Chci upřímný názor. Vy chcete natáčet nové díly Kouzelné školky? Jak to myslíte? Koukejte. Promluvilo to ke mně. Viděl jsem to tam... Ne, nepromluvilo, vynadalo vám to. Kdo se tu směje? Přijde ti to směšné? - Ne, pane.

- Tak proč se mi směješ? My ale jdeme do Swagville. Tohle není Swagville. Ví tu někdo, co je tohle za čtvrť? Kam bych v tomhle šel? Do Soho. - Mám v tom super pohyby. - Super otočka. Líbí se ti ta otočka? Ta zabrala. Koukej. Super otočka. Ta otočka by mohla zabrat.

Točte se pořád a nikdo neuvidí, co máte na sobě. Dape, dejte mi minutku a já něco zkusím. Máte rád tartan? Tartan, tartan, tartan, tartan. Vypadáte senzačně. Chce v New Yorku dělat pasáka? - Vypadám jako pasák? - Ne, jako někdo, kdo chce být pasák. Počkat, ne pasák, ale někdo, kdo chce být pasák? - Přesně.

- Cool nezaměstnaný pasák. Nezaměstnaný pasák? Díky za pomoc. Fakt děkuju. Tak jo... - Dape, jste připraven? - Jsem. Tenhle outfit... - Hele... - Vypadáte, že vás nominovali na pět cen BET a vy jste měl pět outfitů a vzal jste si je všechny najednou. A vyhrál jsem?

Možná je to tím sakem. Třeba když si ho sundám, tak uvidíte průhlednou košili. Koukejte, jak je snadné to rozepnout. Vidíte? - To je ono! - Líbí? Koukej. - To je ono. Líbí? - Je to pěkně sexy. Ty seš ale chytrolín. Tohle přece přímo křičí: Harlem! Podle vás takhle lidi v Harlemu nevypadají. - Ne.

V žádném případě. - Podle mě se mýlíte. - Chtěl bych jít ven a zeptat se dalších lidí. - Pojďme. - Co říkáte na můj outfit? - Nelíbí se mi. - Nelíbí? - Připadám vám v něm atraktivní? - Ne! Kdo se ptal vás? Proč se přidáváte? Souhlasím, že máte asi lepší představu, tak proč mě neoswagujete vy? Nechám se oswagovat Dapem. Jdeme na to.

No tak, jo! Jdeme na to! Podařilo se to! Dapper Dan, dámy a pánové. Úžasné. Zatleskejte mému krejčímu, Barrymu. Kde jsi? Zatleskejte mu. - Dapper Dane, vy jste génius. - Díky. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Celou dobu jsem se trochu děsila, v čem Conan skončí, když jsem viděla předchozí outfity a nabídku obchodu... Ale, hej, dobrý!

191

Odpovědět

Hmmm ... nepamatuju si, že by mi nějaký host u Conana byl tak nesympatický jako Dapper Dan :/

1041

Odpovědět

Cože? Vždyť to byl super děda :-)

472

Odpovědět

Hm.. a má žltšie zuby ako ja :)

31

Odpovědět

+sochastj jasny, kdyz mas protezu, blbce...

00

Odpovědět

+jlhcxcvNo jo, a schválne som si dal urobiť žlté zuby v protéze, ty logik :)

01