Conan jde po vzoru Melisandry z Hry o trůny do nahaCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:298
Počet zobrazení:16 745

Dalším Conanovým videem z Comic-Conu je tento klip, ve kterém se Conan vžije do role kněžky Melisandry z oblíbeného televizního seriálu Hra o trůny. Dívejte se pouze na vlastní nebezpečí. Kdo není na nahé Conanovo tělo připraven, nechť raději rychle zavírá prohlížeč! :-D

Přepis titulků

Čtvrté patro. Konečná! Nesmírně si vážíme toho, že jste přijel k nám do San Diega! - Děkuji. - Já mám rád všechny druhy zábavy. Větší hvězdu jsme tu neměli od roku 2007, kdy byl na Comic-Conu Michael Chiklis! - Ten byl skvělej. - Je výbornej. Hodně lidí obdivuje Hulka, ale já osobně mám radši Thinga. Podle mě si musí každý vybrat, i když někteří tvrdí, že mají rádi oba. Rozhoupejte se!

Doufám, že si půjdete prohlédnout námořní základnu. - Slibte mi to. - Uvidím, jak budu stíhat. A Mořský svět. To je povinnost. Asi jste slyšel, že vyhodili velryby. - Jo, vím o tom. - Je to smutný. Co si ty velryby teď počnou? Myslíte, že je někde jen tak vezmou? Měly dobrou práci! Taky můžete zkusit LEGOLAND.

Už jste tam někdy byl? - Ne, nebyl. - Má to jeden háček. Jako dospělého vás tam nepustí, pokud nejdete s dítětem. Přijde vám to normální? Když se tam chcete podívat, musíte si prostě sehnat dítě. Klidně vám nějaký seženu, jestli chcete. Ne, to nebude třeba. Zrovna mám dvě v merku, i když ten hoch už trochu vyrostl. - Nepokračujte.

- Ale má mladistvý vzhled. - A jsme u vašeho pokoje? - To je můj pokoj? Přesně tak! - Tamhle je výtah. - Já vím. Jste ubytován hned u výtahu. - Proč jsme to obcházeli? - Ten vozík špatně zatáčí doleva, takže to vždycky radši obcházím opačným směrem. - Už bych se docela natáhnul. - Nedivím se vám. - Máte kartu?

- Jo. Dřív jsem míval univerzální kartu ke všem pokojům. - Vzali mi ji. - Co jste provedl? - Tím bych se radši nechlubil. - Promiňte, jak že se jmenujete? - Frederick. Kdybyste něco potřeboval, zvedněte telefon, zmáčkněte devítku, hvězdičku, sedm, sedm, pak zavěste, zase to zvedněte, zmáčkněte znova devítku, pak třikrát nebo čtyřikrát šestku, minutku počkejte a měl bych to vzít. Pokud teda nebudu na pauze nebo to nebude fungovat.

- Půjdu už na pokoj. - Jasně. Chápu. Dobrou noc. Ať se vám tu líbí. Výborně. Děkuju a na shledanou. Nechcete ještě pomoct zprovoznit krb? - Ne, to zvládnu. - Určitě? Tak dobrou noc! Jasně. Zdravíčko. Nerad ruším, ale přinesl jsem vám led! - Asi se bez něj obejdu.

Díky. - Může vám něco pěkně vychladit. Ano, tím je led poměrně dost známý, ale teď ho nepotřebuju. Dobrá. Promiňte mi to. - Toblerone! - Já Toblerone moc nemusím. Určitě? Je z mé soukromé zásoby. Nedám si, ale díky. Děkuju mockrát. To si dělá prdel! Tohle asi znáte. Nepotřebujete? Ani ne.

Budu chodit jen na malou. Jen na malou? Až do rána? - Teda, pane O'Briene... - Podívejte. Mám nabitej program, jsem utahanej a potřebuju se vyspat. Jejda! Vážně musím jít pro novou kartu osobně až na recepci? Jo, taková jsou pravidla. Občanku u sebe máte, že jo? - Ne!

Kam bych ji asi dal? - To nevadí. Vás přece každý pozná.

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Škoda toho názvu a náhledu videa; vím, že to je na jejich YT kanálu stejné, ale radši bych byl překvapen :-)

210

Odpovědět

Taky mě to trochu vadilo. Diváky to ale pěkně překvapilo, jen jak viděli ten náhrdelník. :D

00

Odpovědět

:D :D taky Vám příjde, že kvalita Hry o trůny od 5. série soustavně klesá?

1751

Odpovědět

taky se vám zdá, že kvalita Game of thrones od 6.série překvapivě roste? :D

5311

Odpovědět

+diablo purchaserhele ani ne :D

1214

Odpovědět

+FrankZtratilo to svoji atmosféru a propracovanost, je z toho "blockbuster" (cpou do toho co nejvíce efektů a zvratů), ale na druhou stranu je to zábavnější. Můžeme jen doufat, že to ty paka, co dělají scénář, úplně nepo**rou.

112

Odpovědět

Mne sa zdá, že piata séria bola slabšia a v šiestej to išlo opäť hore.

85

Odpovědět

No, je to jiný, než předtím, ale neřekl bych, že horší :)

91

Odpovědět

Dost lidí to sleduje jen kvůli skvělým scénám a dějovým zvratům; já mám ale rád i ty "nudnější" díly, kde se jen kecá. Normální fanoušek to někdy nepostřehne, ale mnohokrát se v běžných konverzacích prozradí nějaká důležitá věc z minulosti.

222

Odpovědět

Neboj se, už zbývá asi nějakých 15 hodin do konce =)

00