Conan na Haiti #5: Portrét od TonyhoCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:101
Počet zobrazení:6 208

V další části Conanova výjezdu na Haiti poznáte umělce Thonyho, který se rozhodl Conana zvěčnit na jeden z tamních dopravních prostředků.

Přepis titulků

Tohle je naprostá paráda. Jak už jsem zmiňoval, na Haiti všichni jezdí tuk-tukem. Těmihle krásnými pestrobarevnými minibusy, které zdobí podobizny známých tváří. - Vedle mě stojí Thony. - Ano. - Jsi z Haiti? - Přesně tak. - Jsi umělec? - Ano, vizuální umělec. Co jsi vytvořil?

Má přítelkyně se se mnou v jednu ráno rozešla. Brečel jsem a řekl jsem si, že musím buď vypadnout ven, nebo jít dělat to, co miluju. A tak vznikla tahle ilustrace. Bože můj, ta je nádherná! Dívejte. Zvěčnil jsi mě. Jsme trochu upocenej a nervózní.

Krásná práce. Moc rád bych ji viděl na nějakém tuk-tuku. To já taky. Určitě by to šlo. My to taky zařídíme. - Paráda. - Navíc to dává smysl. Vem si, že máš Rihannu... - Lionela Messiho... - Jo. Ježíše. Ježíše a pak Conana. To jsou prostě nejznámější lidi na světě. - Že jo?

- Jo. Takže ty ses rozešel... - Nebo se rozešla ona s tebou? - Jo. Až se tu roznese, žes tohle maloval ty, budeš na roztrhání. Odteď jsi můj osobní... portrétista. Tady na Haiti. To je oficiální pracovní pozice. - Paráda! - A s tím jde ruku v ruce velká moc a spousta ženskejch. Já myslel, že spíš velká zodpovědnost.

Zodpovědnost? Ne. Velká moc s sebou přináší spoustu ženských. - Spider-Man to říkal. - Ten o tom ví prd. - Vytvořil jsem i prvního haitského superhrdinu. - Fakt? - Dělám komiksy. - Superhrdinu? - Jo. - Popiš mi ho. - Jmenuje se Djatawo. - Jak že? - Djatawo. - Skvělý jméno. - Co umí? - Umí se teleportovat a používat svou energii.... - Teleport proto, že Port-au-Prince je samá dopravní zácpa?

- Taky. - Tak tě to napadlo? - Jo, jo... A víš, co je jeho hlavní schopnost? Umí udělat z rozchodu s přítelkyní... něco úžasnýho. To je jeho schopnost. Parádní práce. Tohle bude na tuk-tuku. Thony, než se rozloučíme, něco tu pro tebe mám.

Jelikož jsme TeamCoco, chci ti dát naše tričko. To je paráda! - Má to jednej háček. - Jakej? Coco tu prý má zvláštní význam... o čemž jsme nevěděli. Řekni nám, co tu znamená slůvko coco. - Co to je? - Va-va-vagína. Neboj se toho.

Možná proto jste se rozešli. Bál ses toho... "Va-va-vagína!" Rád bych poděkoval Nadelle, díky které tu stojím. - Kde je? Jak se jmenuješ? - Nadelle. - Jsi překrásná. - Děkuju. Jak dlouho už se znáte? - Strašně dlouho. - Skoro dvacet let. - Páni. On je nezadaný, co ty?

Já nejsem nezadaná. Bohužel mám partnera. Dobrá, to se dá napravit... Ne, ne... On je teď TeamCoco. Našli jsme si slůvko pro pánské intimní partie... Takže ty jsi od teď TeamZozo. To je taková pozornost. Na Haiti jich určitě prodáme mraky. Dodržel jsem slovo a nechal jsem Anthonyho zrealizovat jeho vizi.

Do druhého dne jsem byl zvěčněn na vozidle haitské veřejné dopravy. Další Thonyho tvorbu včetně jeho superhrdiny najdete na djatawo.com. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Má rád Spider-Mana a Messiho. Nemůžu jinak než 5* :D :D

00

Odpovědět

Konečně vtipný Conan na Haiti bez zbytečných keců.

14

Odpovědět

neger jeden špinavý, takú reklamu by nekúpil ani za 1000 haistkých životov...
Ale vážne, veľmi sympatický týpek... a tá puma vedľa neho... arrrrr...

119

Odpovědět

nechcete davat časteji videa conana když to jsou takhle kratky díly než jednou za tejden? :)

151