Conan na Haiti #4: Procházka ulicemi Port-au-PrinceCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:139
Počet zobrazení:6 422

Jak to dopadne, když Conan vyrazí do ulic hlavního města Haiti a dá se do řeči s místními?

Přepis titulků

Na Haiti jsem se nejradši procházel a bavil s místními. Tohle je Jean Luc. Žije tady v Port-au-Prince a prý mě sleduje. - Každou noc. - Vážně? Neskutečný. - A prý umíš... - Ahoj, Mayeli! Prý umíš můj tanec. Je to tak? Jasně, a co dál? Dost, dost, dost! - Co je?

Ty to děláš v televizi neustále. - To je pravda. Na to jsem zapomněl. Tohle je Shnayder, taky z Port-au-Prince. - Musím říct, že máš fakt dobrej styl. - Jo. Parádní brejle, pásek... Máš to vychytaný. - Jo, jsem model, takže... - Mohl bych to dělat taky? Radši si nejdřív zajdi do posilky. Cože? Radši bych zašel do posilky...

S dovolením, můžu si to zkusit? Můžu? Můžu si to zkusit? Dobrý? Dobrý? Ona to drží? Já myslel, že to zvládám. Prezident Trump urazil Haiťany, tak mě napadlo dát jim možnost mu to vrátit.

Pane Trumpe, navštivte Haiti. Pokaždé když opustíte zemi, děláte Ameriku skvělou. Pane prezidente, máme tu nádherná golfová hřiště. Přijeďte si zapodvádět. Měla bych tu krátký srdečný pozdrav pro vůdce USA... Oprah, milujeme tě! Dlouhá léta nám vládli bezcitní diktátoři, ale teď tu konečně máme demokracii.

Vy to máte bohužel naopak. Jestli jsme chudí, je to jen proto, že jsme odpromovali na Trumpově univerzitě. Prezidente Trumpe, jsem Norka a žiju na Haiti. Ráda bych imigrovala do USA... ale až po roce 2020. Já nechápu, proč pan prezident nemá rád Haiti. Máme tu knížky! - Tohle je Philemon.

Žiješ v Port-au-Prince? - Ano. Znáš Trumpovu slavnou kšiltovku s nápisem: "Udělat Ameriku opět skvělou"? Jo... Tady máš kšiltovku od nás. "Haiti je skvělý už teď." Nasaď si ji. Paráda. My Haiťané máme úžasné dějiny. Proč? Protože za to, že vymizelo otroctví, vděčí svět z velké části Jakubu I.

Haitskému. Protože upřímně kromě Jakuba I. Haitského... Říkáme, že dnes píšeme světové dějiny. Původně jsme dělali ceremonii doma u imáma, to bylo ale 18. května 1803... Jako bitva u Vertières. V ní měla mladá haitská armáda bojovat s Napoleonem. A tím vítězstvím jsme vymýtili otroctví.

To díky nám mohl Nelson Mandela získat Nobelovu cenu. Jsme skvělý a hrdý národ! A když na tom byly USA špatně... Proto jsou zemí příležitostí. Vezměte si Louisianu nebo Samanu, Haiti tyto státy osvobodilo! A nám Trump nevadí. Vadí nám americká vláda. A lidi, co tam nechtějí Haiťany. USA jsou jednou z nejcitlivějších zemí na světě.

A my máme Američany rádi! Máme Američany rádi! Jsme jako jejich bratři. Ano! Ano! Panebože... Asi nestihnu zpáteční let... Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Škoda, že jde na některých těch lidech poznat, že to jen čtou.

161

Odpovědět

A co je na tom škoda? Zhroutil se ti svět, nemáš co žrát? Chceš pomoct? Polib si p***l.

216

Odpovědět

+A co jako?Chovej se k***a. Nemáš rád svobodu slova ty hňupe nebo co do piči ?

25

Odpovědět

A že Conan během pár hodin na Haiti umí francouzsky a rozumí jim každý slovo, to ti divný nepřišlo? Samozřejmě, že to četli, byly to vtipy, které jim Conan dal, aby je přečetli. A aby fakt, že ty vtipy čtou, došlo úplně každému, postavil se vedle nich a dělal ty ksichty.

21

Odpovědět

conan si z nich už otvorene robí p**u ...
Haiti is great already :D

87