Conan na Haiti #3: Divoká jízda městemCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:111
Počet zobrazení:7 752

Ve třetím videu z Haiti se Conan sveze typickým dopravním prostředkem Haiti, tzv. tap-tapem (dalo by se přeložit asi jako ťuk-ťuk) a zjistí, co na Haiti znamená "Coco".

Přepis titulků

Nejrozšířenější formou cestování po Haiti je tzv. tap-tap. - A tohle je... - Jean Louis. Jean Louis! To je super jméno. Jean Louis! Kéž bych se jmenoval Jean Louis. Ve Státech bychom řekli taxík, tady říkáte tap-tap. - Jednoduše poklepou na auto, je to tak? - Přesně. Někdo se natáhne, zabouchá a vy zastavíte.

Ale většinou se mnou jezdí ještě někdo, kdo vybírá peníze. Dnes je můžu vybírat já. Nebo mi nevěříte? - Věřím. - Tak já to spočítám. Co když si vezmu víc, než bych měl? To je pak mezi vámi a vaším svědomím. Protože když se mnou jezdíte, tak bych vám měl věřit. Jasně, věřte mi.

- Ve své zemi jsem bavič. - Co to znamená? To znamená, že přináším radost celému národu. Někdo by řekl celému světu. - Co mám říct? - Málem nás trefil. - To je šílené! - Takhle se tu jezdí. Co na Haiti řvete na takové lidi? - Co to znamená? - Že je to šílenec. - Jste ženatý?

- Jo, mám osm dětí. - Osm dětí? - Ano. Panebože! - Ale vyjdou na moc peněz. - Kde berete čas na to jezdit tap-tapem, když jste si jich tolik nataptapoval? To je šílené. - Dobrý? - Jo. Co to tu máte za snacky? Jsou hrozně generické.

Doslova tu píšou snacky. Fast food. Potřebujeme to nějak rozjet. Takhle nic nevyděláte. Zkusím nám někoho sehnat. Zatím jsme neměli štěstí. Možná nevypadám na Haiti důvěryhodně. Ale mám ceduli, kde stojí: Znamená to: Chcete se svézt zdarma?

Jízda zdarma? Jízda zdarma? Jasně, pojďte, jo! Jak se máte? Mluvíte anglicky? - Trošku. - Jak se jmenujete? - Giovanni. - A žijete na Haiti? - Ano. - Chcete se svézt zdarma? - Bydlím tady hnedka.

- To je fuk. Vezmeme vás tam. Vezmeme vás domů, nebojte. Jak blízko to je? Takže jedeme na opačnou stranu? Je to zdarma. Pojďte. Pojďte. Ano. V pohodě? V pohodě? Ahoj. Ahoj.

Bonsoir. Čím se živíte? Jsem právník. Tým Coco! Tým Coco? On zná Tým Coco! On zná Tým Coco! To je šílené! Fantastické, díky. Co "coco" znamená... Někdo mi říkal, že to neznamená... Co to znamená v haitštině?

Taky to znamená... To slovo na P. - Cože? - Ženskou... - Cože? - Vaginu. Coco znamená v haitštině vagina? Ale je to dost sprosté. To tu smrdí naše auto? Cítíte to?

Asi se pálí převodovka. To zvládnem. Stalo se tohle: Náš tap-tap umřel. A teď jsme zaseklí o tohle auto. Počkat. To je náš řidič. Nechci panikařit, ale náš řidič šel právě tamtudy. Všichni jsou v pohodě. Ve Spojených státech už by se tu všichni začali navzájem žalovat. Nejméně 35 žalob.

A tady... Lidi ví, že tohle je život. A prostě to překonají. Všichni odcházejí, protože nám shořela spojka. Omlouvám se. Dostanu vás domů. Vážně. Ale chci vám poděkovat, že jste tak velký fanoušek. Ten tap-tap jsem vybíral já. Chci vám poděkovat tímhle tričkem týmu Coco. Tým Vagina. Víte, co to znamená, že?

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Conan jak ho znám, a mám rád. Bez politiky.

212