Conan na Haiti #7: Conan se učí vařitCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:95
Počet zobrazení:6 879

V předposledním videu z Haiti Conan zavítá do kuchařské školy World Central Kitchen a zkusí si připravit nějakou tu místní specialitu.

Přepis titulků

Haiti je známo skvělou kuchyní. Takže když už jsem tady, mohl bych se naučit něco uvařit. Ideálním místem pro můj výcvik bude World Central Kitchen. Naučím se nějakou haitskou specialitu a na oplátku jim ukážu, jak se dělají topinky. Nebo radši chleba s máslem. - Vy jste Mi-Sol Chevallier. - Oui Říkám to správně?

Mi-Sol? Mi-Sol Chevallier. Jste tu vedoucí. - Šéfujete celé World Central Kitchen, je to tak? - Ano. Bonjour, sak pase? Bonjour, Conan. Líbí se mi, jak to říkáte. Jak ve filmu Za zvuků hudby. Nejdřív se musíte naučit držet správně nůž. Držet nůž.

Čemu se smějete? Ještě jsem ani nezačal. Jen se dívám, jak to dělá. Dívejte, krájím cibuli! Co dělám špatně? Můžeme předstírat, že mi to jde? Ano. - Tady to máme. - To je marihuana. Tymán.

- Myslíte tymián? - Ano. Dobře. Marihuana. Připravíme si filet z chňápala císařského. Co je tohle? - Kreveta. - Kreveta. - Půjde do toho jídla? - Ne, my tu vaříme... Tak aspoň vytvoříme zbrusu nový pokrm.

Slyšeli jste? Stvořím z vás dvou novou haitskou specialitu, kterou svět ještě neviděl. - To je ale borec. - Jsem ráda, že jsem ho poznala. Bohužel musíte nejdřív zemřít. To nevadí. Tohle dám nahoru, ano? - Navrch papričku? - A cibuli. Cibuli.

- Jen zlehka? - Podle chuti. Dívejte se! Dobrý, co? On mi nezatleskal. Proč? Proč netleskal? Já ti ukážu! Jak se jmenuje? - Lucian. - Lucian! Lucian ocení můj kuchařský um. Moje invence!

Luciane, co bys za ten nápad dal, viď? A teď počkáme. Můžem? Ano. - Páni! - Páni! Jo! To je krása! Děkuji, že jste s námi vařil.

Aha. Ano, ano, děkuji, že jste se mnou vařili. Jídlo hotovo! Kuchařská škola World Central Kitchen je závislá na dobrovolných příspěvcích. Pokud chcete přispět, navštivte web worldcentralkitchen.org.

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zvláštní, že je zrovna v zemi kde je chudoba a někteří lidé nemají co jíst, a jídlo vyhodí do koše. Jasný mohli to vyndat po natářené, ale tady jde spíš nějak tak o to gesto :D

26

Odpovědět

Že prý je Haiti známé skvělou kuchyní :D Conan si asi spletl "Haiti Cuisine" a "Haute Cuisine" :)

14

Odpovědět

Popravdě docela nuda.

42

Odpovědět

Mohol radšej vyliezť z tej zóny pre turistov a isť si pekne upiecť hlinové koláčky.

53

Odpovědět

Kámo tak to bola pekne napiču reklama na charitu :D ak to jebol do koša :D

133

Odpovědět

Škoda jídla, zvláště když jsou odkázáni na dobrovolnické příspěvky :)

43