Conan na Haiti #8: Sbohem, HaitiCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
51 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:78
Počet zobrazení:6 384

Je tu poslední video z Conanova výjezdu na Haiti a s ním i konec pravidelného překladu Conanovy show na našem webu. Conana tu pravidelně překládám už přes 5 let, ale poslední dobou je pro mě čím dál těžší vybrat, které video bych měl na další týden přeložit. Proto jsem se rozhodl, že nadále budu překládat Conanova videa nepravidelně. Když vyjde nový skvělý díl Clueless Gamera nebo nějaký vtipný remote, rád se jeho překladu ujmu, ale neuvidíte tu nutně každý týden jedno video, když zrovna žádná pecka nevyjde...

Všem věrným fanouškům Conana i VideaČesky děkuju za přízeň a omlouvám se. Snad mě pochopíte...

Přepis titulků

Poslední večer jsem navštívil koncert jedné z předních haitských kapel. Byli jí na Grammy nominovaní Boukman Eksperyans. Jak můžete vidět, skvěle jsem zapadl. Zkrátka skvělá tečka za nezapomenutelným výjezdem. Na Haiťanech mě nejvíc překvapila jejich srdečnost, štědrost, nezávislost, vášeň a smysl pro humor. Zbytek světa by si měl rychle uvědomit, co Haiťané už dávno vědí. Že mají vše, co je třeba, k tomu, aby se jim dobře žilo.

Jste neskuteční lidé. Moc se mi líbíte. Věřím, že vás potká spousta skvělých věcí. Viva Haiti! Aleluja! Aleluja! Narazil jsem tu na knihkupectví a zaujala mě neotřelost... SUŠENKY téhle knížky.

Ani nevím proč. Tohle je Erik, který nám tady na Haiti pomáhal. Byl úžasnej. A taky jsme zjistili, že je to haitský The Rock. Předveď se. Je mnohem lepší než haitský Vin Diesel. Jseš fakt skvělej.

Ještě jednou. Vzpomínáte si ještě na malbu určenou pro místní tuk-tuk? Thony je jejím autorem. Tohle tu bude jezdit na tuk-tuku! - Šílený. Díky moc. - Není zač. Vypadám tam smutně. Právě stojím před Ecole Nouvelle Zoranje, kde se naučím základy kreolštiny. Určitě to bude hračka.

Vypadá to, že jsem je zkazil. Když jsem přišel, všichni tu vzorně v tichosti seděli, ale teď ztratili veškerou kázeň. Promiňte. Jsem na Haiti a zrovna se ke mně dostala zpráva o platební neschopnosti americké vlády. Tady na Haiti vláda aspoň funguje. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ahoj :) mužu se zeptat proč už zde nesou nová videa s Conanem? Mám ho rád a není možné ho nikde jinde shlednout s překladem...na jeho strance je toho habadějc nového ale i staršího a tady se už neukazuje? bude ještě? dekuji za opdověd :)

00

Odpovědět

Mam to stejne, před lety jsem ho hrozne zral, ale posledni cca rok a pul co naskocil na protitrumpovskou vlnu a vse s tim spojene, me zacal nudit a casto i srat ... skoda. Ale kdyz jednu za cas vyprodukuje zase neco kvalitniho, rad se tu na to mrknu.

00

Odpovědět

Toho chlapa mám rád, ale jak do všeho tahá politku tak je to opravdu nudné. Je to jak číst diskuzi na novinkách... :D
Doufejme, že když navštíví jiné země tak to už nebude tak umělé. :)
Každopádně díky za překlad, těším se na další díly. :) :) Klidně bych uvítal i něco ze starších dílů které tu ještě nejsou. Také natáčí dost často recenze na hry to je dost dobré :D

71

Odpovědět

Conan & Jordan Schlansky Plan Their Trip To Italy - CONAN on TBS

tohle jsme už od conana dlouho potřebovali :)

btw. myslim že itáli s jordanem jistě dáš ;)

71

Odpovědět

S tím můžeš počítat. :-)

140

Odpovědět

Ahoj, naprosto tě chápu. Conanova videa šla hodně dolu.
Pro mě je to hodně dáno tím jak se politicky angažuje. Koukám většinou po práci. Chci se uvelebit a zasmát se u oblíbeného umělce. Né sledovat jak nutí školáky říkat to co se mu hodí do krámu. Nebo se scházet s Palestinci a nechat je vyprávět své verze příběhu o Izraeli. Byť si uvědomuji že je to pro ně těžké. K tomu mám ale sakra dokumenty.

322

Odpovědět

Přesně tak. Taky už mě to omrzelo...

131