Conan na lekci moderního tanceCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:356
Počet zobrazení:17 466

Při své návštěvě New Yorku se Conan stihl mimo jiné stavit i v taneční škole Alvina Aileyho. A už teď je vám asi jasné, že se nepřišel jen dívat. V dnešním videu uvidíte jeho pokročilé taneční kreace, ale také velmi znepokojující montáž, kterou se budete snažit ještě za pár dnů vyhnat z hlavy. Příjemnou zábavu!

Přepis titulků

- Mám velkou radost. Tohle je Tracy Inman. - Ano. Spolurežisér ze známé taneční školy Alvina Aileyho. - Děkuji za pozvání. - Není zač. Těší mě. Jsem tu, protože chci perfektně ovládnout umění moderního tance. Aha. A jaké máš zkušenosti? Jako malý, a teď si vážně nevymýšlím, jsem několik let chodil do stepařského kroužku. Vidím předpojatost.

Čekal jsem jinou reakci. Třeba že si se mnou plácneš, ale nestalo se. Teď už je pozdě. Nech to bejt. V šatně jsem viděl vedle svých punčocháčů i tanga. - Nikdy jsem je neměl na sobě. - To nejsou tanga, ale taneční pás. Ale zezadu to jsou tanga, co se mi budou zařezávat mezi půlky. Všechno je jednou poprvé. Nebudeš v tom sám. Ostatní tanečníci je nosí taky. - Takže tu bude hromada chlapů v tangáčích.

- Jo. Lákavé, že? Vlastně i jo. - Vážení, tohle je Conan. - Zdravím! - Dnes se k nám připojí. - Těší mě. - Alicia. - Ahoj, Alicio. - Těší mě. - Ahoj. - Ahoj. - Conan. - Jenerys. Nádherné jméno.

Chlapi, rád vás vidím. - Ahoj. Jak se jmenuješ ty? - Maya. - Ahoj, Mayo. - Grace. - Těší mě. Chlapi, nic proti... Aryo, těší mě. Ahoj, jak se máš? Vidím, že trpíš jak zvíře. Už jdu na místo. Můžu se vám všem s něčím svěřit?

Dnes na sobě mám poprvé v životě tangáče. - Už se aklimatizuješ. - Je to zvláštní pocit. Připadám si jako pašerák. Jen vám chci něco předvést. Hlavně mě hned nezatracujte. Ale když jsem viděl ten trikot... čekal jsem spíš něco takovýhleho. Tohle mě dneska čeká?

- Těžko. - Jak se tomu říká? Nemám tušení. Podívejte. Pak si narazíte tu buřinku trochu do čela a uděláte tohle. A potom tohle. A pak... Tak jo, dobrý. Stačilo. Děkujeme. Jdeme makat. Začínáme.

Protáhnout. A otevřít. Výborně. A otevřít. Ano! No tak, neflákej to. Pozor, jedem dál. Rychleji, rychleji! Jo! Uznávám, že na konci už jsem jen máchal rukama. Nezvládnul jsem to.

Moc se omlouvám. - Ale jinak mi to celkem šlo. - Výtečně! Jak bys mě ohodnotil na stupnici od A do E? A? Cože? Tobě přeskočilo? Tak F? Teď mě chceš akorát nasrat. A sestavu.

Raz a dva, tři a čtyři. Pět, drž, šest, sedm, osm. Přes náklon devět, deset, jedenáct, dvanáct. Pokrč, třináct, čtrnáct, patnáct, šestnáct, sedmnáct, osmnáct, devatenáct, dvacet. Otočit, jednadvacet, dvaadvacet, třiadvacet, čtyřiadvacet. Nahoru, pětadvacet, šestadvacet sedmadvacet, osmadvacet. Promenáda, devětadvacet, třicet, jednatřicet a dvaatřicet. Tohle bylo na áčko.

Mohl by mě při tom někdo fyzicky podpírat? - Paráda! - Napnout. Neskutečný! Jsem stejně dobrej jako on. Teď pohni hrudním košem vpravo vpřed. Teď krok a vrať ho zpátky. A vlevo.. A dopředu.

Teď to přijde. Jdeme na to! Boky. A pěkně do strany. Boky. Kde jsou ty boky? Díky! Tenhle baletní prvek znám ze hry Hrdý zajíc. Vnímej hudbu! Pěkně do rytmu. Nestojíš na místě, za což tě chválím...

Mně přišlo, že jsem skákal do rytmu. - Skákal jsem do rytmu? - Ano, skákal. Až budete shánět práci v Los Angeles, ozvěte se. Děkuju. Teď tě čeká opravdová výzva. Raz a dva a tři. Nahoru, dolů. Raz, dva... Nahoru, dolů.

Raz, dva, pravá noha vpřed. A levá vpřed. Co kdybysme na jeho tělo v postprodukci nasadili moji hlavu? Postavu máme podobnou. Raz a dva... Ne! - Proč ležíš na podlaze? - Jsem tu v bezpečí. - Nejsi.

- Jak to? Protože si vyzkoušíš kostrční balet. - Na zem. - Cože? Ne! Ne! Otočit. - Ne. - Zvednout. Co? Už jsem zvednutej. - Víc! - Víc? Nerad bych se svalil. - No dobře...

- Takhle. - Drž. Nohy výš. - Asi tě miluju. Jestli to neopětuješ, nevadí, ale respektuj mé city. Dolů, dolů... Ha! Pohnul ses. Ven! Ha! Mám tě. Sbohem. Ty!

Dobrá, vy, co jste tu zbyli, můžete zůstat v tanečním souboru. Z vás tří jsou od teď taxikáři. Je mi líto! - To je Robert Battle. - Robert? - Umělecký režisér. - Moc mě těší. Když se vám bude líbit můj výkon, můžu se k vám přidat - a být součástí company? - Chápu. - Neodpověděl jste.

- Přesně. Naučil jsem se spoustu figur a teď vám je předvedu. - Nemůžu se dočkat. - Ukaž, co v tobě je. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jinak tento týden byl u Conana hodnotit nejen prezidentské volby Bill Burr, tak doufám, že videacesky nezklamou a v nejbližší době se dočkáme překladu. :D

60

Odpovědět

Conan by měl zahrát hlavní postavu v pokračování filmu Mechanický pomeranč 2 :D

421

Odpovědět

Ten koniec bol... znepokojivý :-D

390

Odpovědět

Tohle bylo jedno z nejlepších videí s Conanem za dlouhou dobu zpátky, smál jsem se celou dobu :D

361

Odpovědět

Já už se hrozně těším na Conanova videa z Berlína. Někdy před dvěma měsíci tam vyjel a natočil speciální epku, ale do teď nevyšla. To si myslím, že bude taky řádná pecka. :-) Měli by ji vypustit 7. prosince: http://teamcoco.com/berlin

181

Odpovědět

vybral jsem si špatný moment na pití :-D

260

Odpovědět

Jaká minuta a vteřina? :-D

111

Odpovědět

+BugHer0Každá...

171

Odpovědět

Conan by možná měl raději začít v Joeyho taneční škole https://www.youtube.com/watch?v=8GTKWi3pfqE

180

Odpovědět

Pořádná dávka smíchu takhle na večer. :D

200

Odpovědět

Ok nebudu lhát.. ty hlavy byly pěkně děsivý :D :D

660