Conan se učí irské tanceCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 093
Počet zobrazení:14 444

V minulém roce Conan strávil celý týden v Chicagu, odkud se vysílala jeho show. Při té příležitosti navštívil místní irsko-americké centrum, aby se o něm dozvěděl pár zajímavostí a také si vyzkoušel tradiční irské tance. A jak známe Conana, o zábavu bude vystaráno.

Přepis titulků

Zdravím z Chicaga. Jsem u irsko-amerického centra. Původně to byla základní škola, ale tu zavřeli. A nyní se děti namísto čtení a psaní učí umění tance bez hýbání rukama. Jsem tu s Moreen Alluniovou, mladičkou Italkou, která tu pracuje. Poznáváte mě ráda?

Jsem naživo mnohem větší a hezčí? No, nečekala jsem vás takhle velikého, protože v televizi vypadáte mnohem menší. Jsem menší, protože televize jsou menší než lidé. Není to jen má chyba. - Dnes se chci naučit irský tanec. - To jste tu na správném místě. - Budu k vám upřímný, nemám moc velký zadek. - Ten nepotřebujete. Většinu práce odvedou nohy. Musíte mít zadek.

Připevňuje vám nohy k zádům. Ten váš bude úplně stačit. Dobře, neuvědomil jsem si, že si mě tam dole tak prohlížíte. Sem se mi dívejte! Vždycky sem! Tohle je moje věc, ne vaše! Teď jsme v našem obchodě se suvenýry. - Tady je irský chléb se sodou. - Chléb se sodou? To je irská verze chleba. - Ne moc dobrá.

- Irská slanina. Slanina a chleba, který není tak dobrý jako normální chleba. Irský chléb se sodou, celozrnný chléb. Ten je dobrý pro vaše zdraví. Tohle se říká vždycky, když něco není dobrý. - Mrkejte na tohle! - Bůrky! Podívejte se na to - bůrky! Kdybyste to omylem vyslovili jako "brambůrky", tak vás opraví. "Ne, jsou to bůrky!" Dejte si bůrky! - Tady máme taneční boty.

- Tohle jsou boty. Jsou... Co je to vlastně za boty? To jsou stepařské boty. Takové měla obuté Lizzie Borden, když vyvraždila svou rodinu. - Co je tohle? - Tohle je černá zkamenělá rašelina z Irska. Kolik tahle irská rašelina stojí? Dám vám za to maximálně penny. - Je to speciální černá zkamenělá rašelina. - Tohle je ten největší podvod na světě. "Tady máš irskou rašelinu!"

- Jste si jistá, že to není irský chleba? - Ne, je to rašelina. Vypadá a chutná to stejně. - Dejte si radši chipsy. - A navíc k tomu dostanete bůrky! Tohle a bůrky! - To je omáčka irského šéfkuchaře. - Omáčka irského šéfkuchaře. Tohle je irský šéfkuchař. Vypadá jako Ir. Koukněte se na něj, tohle je irský šéfkuchař. Jak může být irským šéfkuchařem?

Vždyť pochází z Mongolska. Mrkněte se na tohohle chlapíka! To není leprikón. To je oběť požáru. Další krabice bůrek! Bůrky! Bůrky! První, co irsko-americké centrum udělalo, když tuhle školu zakoupilo, bylo, že zlikvidovalo knihovnu a dalo sem bar.

Tady bývaly knihy pro malé študáky. Tady je druhý bar. A tohle je bar ve druhém patře. A nezapomeňte na bar ve třetím patře. A jenom kousek od baru ve třetím patře máme mobilní bar na kolečkách. V případě, že se neudržíte na nohou, k vám můžou tenhle dopravit. Omlouvám se, málem bych zapomněl na bar ve čtvrtém patře.

Spočítáme si to. To máme šest barů... v jediné bývalé základní škole. Jsme tu kvůli historickému okamžiku, kdy se já, Conan O'Brien, naučím irský tanec. - Jak se jmenujete? - Shannon. - Deerdra. - Deerdra. Já jsem Conan. Tohle je paráda! Porovnáme si pihy na rukách. Všechno v pohodě. Dobře! V animácích vypadá většinou irský tanec takhle.

Nevím, co to... Víte, co mám na mysli? Když si představím chlápka, který na druhém konci duhy našel hrnec zlata, dělá asi tohle. Jo. Přesně takhle to vypadalo, když jsem chodil do čtvrté třídy. - Takže jedna nohu tímhle směrem... - A druhou za ní. Druhou mám dát takhle? Právě teď se mi v nohách všechno trhá a krvácí. To je normální? - Ano.

- Dobře. Ruce mám těsně u těla. Stojím nehnutě. - A...? - Teď musíte takhle vydržet i při tanci. A pak při tomhle ještě tancovat? To je nemožné, nejde to. - Ruce u těla. - Ony mi jdou samy od těla. Můžete mi dát do rukou něco těžkého? Nebo co s tím? Nejprve musím poskočit.

- Že jo? - Výkop. Teď vykopnout dopředu a dozadu. Teď už si na stepování věřím, je čas na skutečné vystoupení. Dáte mi ještě jedno? Radši dvě. A tady jsou! Skupina irských tanců Trinity! Skupina irských tanců Trinity! Dámy a pánové! Potlesk...

Prosím o potlesk pro půvabnou mladou slečnu, kterou jsem kopl do obličeje. Erin Gradis! Erin! Omlouvám se. Promiň. Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

so aren't you unsure this is an irish bread?

00

Odpovědět

Vážím si toho, že místo toho, aby to zakopal pod koberec tak veřejně poukázal na tu holčinu, kterou kopl a ještě na to poukázal, představil a veřejně se omluvil. A to nemusel.

491

Odpovědět

Klobuk dole aj holcicke ktoru ten kop do tvare nerozhodil a pokracovala dalej ;)

00

Odpovědět

Přesně tak jak píše Maerlyn0. Ta legrace z té paní byla určitě domluvená i kvůli tomu, že když pak sedí v hledišti, tak má sáček bůůůůůrek :)

372

Odpovědět

To je vtipný, jak si tady většina stěžuje, jak se to celou dobu choval k "nebohé staré paní". Bože, je to jenom show, nejspíš se s ní předtím domluvil, že si z ní bude utahovat a aby si to nebrala nijak osobně a ona není blbá, tak to dokáže pochopit a má smysl pro humor, takže ho v tom ještě podporuje.

383

Odpovědět

No bylo to fakt velmi "vtipné"
Ale vzhledem k tomu, že jste tady vystříkaný ze slova Bůrky tak to asi splnilo oučel.

1972

Odpovědět

Nak jsem se nesoustredil na ten tanec na konci s tou obri hlavou v pozadi :DD

271

Odpovědět

Bůrkyyy :D To už do smrti nezapomenu :D

264

Odpovědět

conana zboznujem, ale z toho, ako si zo starej pani nevkusne utahoval som nemal dobry pocit. V polke som to vypol.

18101

Odpovědět

Ty si co za citlivka? A ak ti vadil jeho typicky humor, co za fanusika si? Nepoznas ho?

2818

Odpovědět

+Smithcitlivku mas medzi nohami, tu ide o respekt ty frajerko.

1873

Odpovědět


Odpovědět

Ten je tak trapnej, jak se choval k té staré paní..

18119

Odpovědět

Conan, Conan, Conan... Jsou i jiné talkshow a MNOHEM lepší. Tenhle nafoukanec ze sebe akorát dělá blbce, že neumí tančit a lidi se tomu smějou jak blázni... 2/10

18122

Odpovědět

Jseš kretén po celý rok nebo jen 24 hodin denně?

2022

Odpovědět

+noirut64bych řekl, že pouze od narození..

199

Odpovědět

+noirut64Chlapci dejte si facku...to že si z něj ustříkáváte neznamená že si z něj musí ustříkávat každej, někomu se jeho humor prostě líbit nemusí no. Není to hned důvod říkat o tom kdo vznese kritiku že je to kretén ne?

(jen pro pořádek Conan mi nevadí, ba dokonce ho mám rád. Vadí mi vaše mentálně zaostalé reakce.)

2014

Odpovědět

Conan je maser a teda musim rict, ty kočky na konci maji fakt namakany nohy :) Radost pohledet :)

241

Odpovědět

V první polovině videa jsem se hodně nasmál. :D Super překlad slova tayto, to by mě nanapadlo. :D Na Bůrky budu vzpomínat ještě zítra při zkoušce. :D

201

Odpovědět

Jo, to vymyslel Jackolo parádně. Navíc si to pak i člověk představuje s tím "bůůůůůůrky". :-D

193

Odpovědět

conan je arogantni vul :)

18107

Odpovědět

Tím nám chceš říct, že ty jsi *ůl bez arogance? :D

1813

Odpovědět

Víš každému dostatečně inteligentnímu člověku dojde, že to je jeho póza. V běžném životě se takhle chovat nebude, je to show. Kdyby tam seděl a bavil se s nudnýma páprdama o hemeroidech jak v čekárně u doktora, tak by se zřejmě nikdo nekoukal, že? On svůj pořad prostě dělá takto, a má dost svých fanoušků. Když se to někomu nelíbí, tak se kouká v TV na něco jiného, proto je těch pořadů více. A někdo třeba nekouká na TV vůbec. Každej si vybere podle svého.

225

Odpovědět

+noirut64Podla mna si ale aj treba vediet vybrat svoju "obet". On to vacsinou vie, ale v tomto pripade mi bolo tety skor luto, aj ked som sa obcas zasmial. Mal si vybrat niekoho ineho, stary ludia si zasluzia respekt, uz tak sa im ho v tomto arogantnom svete nedostava privela (samozrejme poznam aj starych k*k*tov, ale tato pani mi tak naozaj nepripadala).

206

Odpovědět

Conan nesklamal :D

1915

Odpovědět

Tady máte ukázku jak irské tance vznikli http://www.youtube.com/watch?v=7-hbwg2A5pQ

1810

Odpovědět

Já si zase vždycky vzpomenu na http://youtu.be/EUOlypVUgn0

189
Další