Conan tančí tango a slaví miliardu zhlédnutí

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:437
Počet zobrazení:5 319

Dnes jsem si pro vás připravil hned dvě kratší videa. V prvním uvidíte Conana v netradiční roli tanečníka. Do studia si totiž pozval herce a komika JB Smoovea, který si s ním chtěl střihnout smyslné tango. No a ve druhém videu vás Conan nechá nahlédnout do zákulisí svého pořadu. Nedávno pokořil na YouTube hranici jedné miliardy zhlédnutí a dnes vám ukáže, jak to vlastně dokázal. Nebylo to vůbec snadné...

Přepis titulků

Už jsem tě viděl tancovat, jsi neskutečnej. Nepřemýšlel jsi o soutěžení ve StarDance? Tak zaprvé, ve StarDance bych si to neskutečně dával. Ale nejsem na to připravenej. Člověk se musí nejdřív na šest let vypařit. - Musíš zmizet. - Někam do exilu, aby se po tobě slehla zem. Musí se ti stát nějaká hrůza, aby ses vypařil. Po pěti šesti letech se vrátíš a lidi si říkaj: "Ty jo, kde byl?" - "Co dělá ve StarDance?"

- Přesně tak! Ale tančím výtečně. Jsem totiž vysoký a útlý. To naprosto chápu. Já jsem taky vysoký a útlý. Víš, jakou mám přezdívku? Vrtinožka. Říkají mi Vrtinožka. To sis podle mě vymyslel. - Nebo to nebude kvůli tanci. - Jo, taky bych řek. Spíš sis dal lajnu cukru.

Jseš jak vánoční skřítek. - Jaký tanec máš nejradši? - Hele, něco ti řeknu. Nechci... Já ti to podržím. Nechci, abys o mně pochyboval, jasný? Jedním z nejsmyslnějších tanců, který rád tančím se svou milou, je tango. Je to nejsmyslnější tanec na světě. Člověk by si z toho nejradši nakreslil na prsou osmičku.

Máš pěkně ztvrdlý bradavky. Zkuste si tu osmičku udělat sami. Přijdete tomu na chuť. - To je paráda. - Osmičku! - To vás naladí na tango. - Tango! - Conane, pojď sem. - Já? Hele... potřebuju partnera na tango. Co mám dělat?

Žádná ženská tu není, takže si musím vystačit s tebou. - Co mám dělat? - Dej to stranou. Co mám dělat? Nejdřív ti musím položit zásadní otázku: Chceš mě? - Conane, chceš mě? - Jo. - Musíš se podle toho chovat! - Chci tě. - Chci tě.

- Já tě chci. - Chci tě! - Přísahám, že tě chci. - Ale musíš to opětovat. - Chci tě! Jinak to nebude fungovat. - Chci tě. - Pusťte nám hudbu. JB. JB... Teď už mě chceš? Chceš mě? JB Smoove!

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To mučení je hrozný, ale platí dobře :)

10

Odpovědět

Videa s Conanem jsou jedny z nejlepších, co sem dáváte. Bylo by možné přeložit nějaký rozhovor s Amandou Seyfried? Například tenhle:

https://www.youtube.com/watch?v=0-KA7pTDABQ

20

Odpovědět

Chudák jak je zpocený. A ten tanečník je nějaký idiot. Zná jinou větu než "first of all"...? :D

00

Odpovědět

Nejlepší byl Andy. V prvním byl z těch dvou blbů vysmátý jak já... no a ve druhém byl vlastně taky jednou v hl. roli.

70

Odpovědět

Chvílemi mi to tančení tanga připomíná wrestlingový zápas.

40

Odpovědět

To druhé video bych mohl poslat Conanovi na ty jeho fanouškovský korekce protože je tam vidět jasná chyba u těch naklikávačů.

170

Odpovědět

I mistr Conan se potí? :O Už nevím co je reálné a co ne.

231

Odpovědět

To že je Conan vysoký už víme... ale Ty vole. Vždyť on musí drncat hlavou při basketu o koš. O.o

420

Odpovědět

Možná to většinu lidí zklame, ale Conan má "pouhých" 193 cm, takže se jedná sice o nadprůměrnou výšku, ale že by to byl až takový obr, to rozhodně ne.

61

Odpovědět

+NovojaJá jsem vyšší než on.

60

Odpovědět

+NovojaJá jsem menší než on.

330

Odpovědět

+NovojaJá měřím stejně jako on.

111

Odpovědět

JB mi připoměl Tracy Jordana z 30 Rock...

40

Odpovědět

Proč jim sakra nedaj myši? Klikalo by se jim 10x rychlejc...

352

Odpovědět

Myslim ze s krysama prilozenyma na telo by se taky snazili vic...

660

Odpovědět

s tým druhým videom nebol ďaleko od pravdy (klik farmy)

590

Odpovědět

PSY - GANGNAM STYLE -> 2 175 357 956 :)

321

Odpovědět

to je ten týpek, čo za mlada hral takého v trakoch s červenými okuliarmi a smiešnym piskľavým hlasom? aj v Kroku za Krokom tancoval s El

174

Odpovědět

Nie

20

Odpovědět

Ne, ale v The League hrál borce na vozíčku, kterýmu Pete ukradl boty.

00