Conan na netradičním oběděCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:136
Počet zobrazení:11 656

V dnešním videu Conan pozve na oběd svého kamaráda a dlouholetého kolegu Deona Colea, který měl kdysi v jeho pořadu svůj vlastní segment a figuroval ve spoustě skečů. Výběr podniku však nechá Conan na Deonovi a ten neváhá a vybere restauraci, kde vaří tzv. soul food, tedy tradiční jihovýchodní americkou kuchyni.

Přepis titulků

Deone, díky, žes dorazil. Musím se o něco podělit. Nedávno jsem tě pozval na oběd. Napadlo mě, že bychom mohli poobědvat. - A nechal jsem tě vybrat podnik. - Ano. A tys vybral podnik, ve kterém jsem nikdy předtím nebyl. Jo, změna je život. Jo, vzali jsme s sebou štáb. A celý náš oběd jsme natočili.

Podívejte se. Pozval jsem svého kamaráda Deona Colea na oběd a nechal jsem ho vybrat podnik. Navrhnul M&M Soul Food v Inglewoodu. Stojím tu už půl hodiny, a Deon nikde. A... moc sem nezapadám. Kde sakra vězíš?

Už 45 minut tu stojím jako blbec. Nečekal jsem, že dorazíš. Když jsem někam pozvanej, vždycky dorazím. - Vítám vás v M&M Soul Food. - Dobrý den, tohle je Deon. - Zdravím, Deone. - Jak se máte? - Conan. - Zdravím, Conane. - Jak se máte? - Dobře. Paní Bé se má vždycky dobře. - Vy jste paní Bé?

- Přesně tak. Z M&M Soul Food. Pojď sem! - Děkuju. - Není zač. Máte tu plno fotek celebrit, ale já tu chybím. - Až odejdeš, tak tě vyvěsíme. - Kdo se to tam směje? Nevidím tu svoji fotku. Máte havajský poke salát? Ne, nemáme. - Elvis o něm zpívá v písničce Poke Salad Annie.

- Jo. - Znáte ji? - Vzpomínám si. Tam na jihu v Louisianě... Tu si pamatuju. ...žila dívka, která na mou duši... zkrotila i aligátora. Salátová Annie... Sledujte mě. Aligátoři ti schramstli bábu. Všichni bědují, že je to děsná škoda.

Už radši končím. Koukám, že tu všechno dusíte. Dušená kotleta, - dušené kuře... - S omáčkou. Dám si sendvič se smaženým boloňským salámem, smaženého sumce, - smažené kuře... - Smažené kuře. Kde je tady nejbližší nemocnice? Přímo tady v ulici.

Kterým směrem? Až dojím, budu mít jen pár minut. Stačí, aby mi rozřízli hrudník, vyndali srdce, dali vnitřek do pucu... Co dušená vepřová kotleta? Máme i krůtí. Vepřový mě zničí víc. Dám si vepřovou. Vepřovou, prosím. - Když už, tak už. - Když už, tak pořádně. A co makarony se sýrem?

- Osmažíte nám je? - To bohužel nepůjde. - Tak nám je udusíte? - To bohužel taky ne. - Co když si je objednáme a dám si k nim omáčku? - Jo! Jo! Jo! - Jo! - Jo... - Zatím to jde dobře. - Jo. - Nejsi ze mě nesvůj? - Jsem. Heleďte, Ike Turner.

Asi sem chodíval. Nejradši měl pořádně naklepaný kuře. To vypadá skvěle. - Ať se máme. - Na zdraví. Páni, to je sladký. - Já to celkem čekal. - Je to výborný. Stačí vypít tolik a máš cukrovku. Jak často jíš soul food?

Pokaždý když jsem v Chicagu. Můžeš si ho s sebou vzít do letadla? - Jasně. - Přežije tu cestu v pohodě? - Jo. - V čem ho vozíš? - V plastovejch pikslách. - V pikslách? - Jo. A vozíš ho v kabině, nebo ho odbavuješ? Beru si ho do kabiny. Takže mně letištní kontrola vyhodí můj prťavoučkej šampón, a tebe nechaj v klidu pronést sedm plastovejch piksel jídla.

Jen když jsou černý. - To mě mohlo napadnout. - Jo. - Moc na to nespěchaj. - Ne. Normálně nosej radši jídlo ostatním. Skoro bych řekl, že mě diskriminují. Je to možný? To si mám jako nechat jen tak líbit? Čekám už patnáct minut!

Přestává mě to bavit. Ty bláho! Vypadá to skvěle. Dobře... - Kotlety. - Ty brďo! To je sumec? Neskutečný. Potřebujem víc hnědé omáčky. Mnohem víc omáčky. Prosím, prosím. Ještě víc omáčky.

Hnědé omáčky není nikdy dost. Takže ještě jednu takovouhle misku? - Radši čtyři takový. - Čtyři? Prosím. Paráda. Skvělý. Mohla byste mi donést ještě víc ubrousků? Deone, poznáš, co chybí těmhle kotletám? Omáčka. - Nejsou udušený.

- Nejsou udušený. Tahle je nejlepší. Dává se omáčka i na sumce, nebo spíš ne? Dělej si, co chceš. Aspoň budeš vědět, jak to chutná. Nikdy v životě jsem neimprovizoval. Máš pusu od omáčky. Pořád? Jo. Nejspíš jsme dojedli.

Před deseti minutama jsem byl na malý... a tekla ze mě hnědá omáčka. Jak můžeš jít po takovýmhle obědě zpátky do práce? Nemůžu. Všimnul jsem si, že obvykle v jednu zmizíš... a pak už se nevrátíš. Z toho smíchu jsem dostal hlad. Díky, Conane, jseš nejlepší.

Ne, ty jseš nejlepší. Díky moc. - Mám tě rád. - Já tebe taky, uvidíme se. Je to borec. Tady je účet. Bylo to fajn. Moc jsme si to užili. Ty sis ten účet schoval? Ne, ne, to je tvoje. Nezkoušej to na mě. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

3:04 - Vysvětlí mi ten vtip nějaká dobrá duše? :D

20

Odpovědět

Předpokládám, že naráží na to, že Ike Turner byl několika svými partnerkami (včetně Tiny Turner) obviněn z domácího násilí.
Jestli slyším dobře, použil výraz "battered chicken". Což může znamenat smažené kuře v těstíčku, ale taky hovorově "zbitá holka".

130

Odpovědět

Ty jsi dobře ujetý na toho zrzouna...

112

Odpovědět

Ahoj, tady http://android-hry.cz/soutez-3-vouchery-hodnote-25/ je soutěž o vouchry na Google Play

246

Odpovědět

Prečo ste ešte nedali Conana v izraeli?

26

Odpovědět

Protože tam teprve vyrazil a natáčí. V TV to poběží až někdy v září. ;-)

200