Conan v Izraeli #8: Prohlídka sídla společnosti WazeCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:152
Počet zobrazení:11 809

Waze je oblíbená navigační mobilní aplikace, která vznikla v Izraeli. V dnešním videu se Conan vydá podívat do kanceláří společnosti Waze a postěžuje si, jaký má s aplikací problém...

Přepis titulků

Izrael se stal v průběhu posledních 20 let technologickou velmocí. Často se mu říká stát start-upů. Jednou ze společností, která tu vznikla je i Waze – populární navigační aplikace. Waze byl založen v Izraeli a sídlí v támhle té budově, tak jdem. Mám radost, protože mluvím s nejvyššími představiteli Guyem a Fejem. - Guyi, ty jsi provozní ředitel? - Jo. A Fej je prvním zaměstnancem společnosti.

- Hned po zakladatelích. - Samozřejmě. Hned ses toho chytil a zůstal. - Ano. - Od prvního dne všem podlejzáš. Máte to tu krásný. Pracuje tu teď někdo, nebo všichni sledujou porno? Jak to tu chodí? Co to tady máš? Řešíš nějakej specifickej problém? Co to je za oblast?

Zrovna tohle je cesta ke mně domů. - Ty si plánuješ cestu domů? - Jo. Lidé po celém světě jsou v nesnázích... a on si tu v klidu plánuje cestu domů. Paráda. Určitě lidem nalháváš, že je tam zácpa, aby jeli jinudy, a tys to měl rychlejší Ne, to nedělám. Rychlá otázka.

Proč necháváte toho zrzka sedět vzadu na samotce? S touhle diskriminací se potýkám už od narození. - Ahoj, brácho. - Znáš to. Jo, znám. Moc dobře. Pozvali jste ho někdy na oběd? Pozvěte ho! Je to taky člověk! - Nechceš mě pozvat ty? - Ani náhodou. Tamhle můžete vidět mé animované já. Z Waze panáčka jste udělali Conana.

To je od vás hezký. Vypadám jako nesmělá spermie. Spermie, která tak nějak tuší, že nikoho neoplodní. "No co, tentokrát to neklaplo. Třeba příště." Vy tu máte dítě? Slyším dítě! To je neskutečný. Ve Waze dělají samý necitové.

Nechávají tu pracovat děti. To je nelegální! Můžete mě na chvíli poslouchat? Bude to chvilička. Já mám Waze rád. Je to skvělá appka. Ale měl bych jednu výtku. Moje děti zbožňují restauraci Milo and Olive v Santa Monice. Vyjíždíme přes Pacific Palisades, pohodička.

Pokračujeme dál, pak mi radíte, abych odbočil vpravo. Tady, na 14. ulici. Boží. Jsem vám zavázán, Waze! Pak mám na Montana Avenue odbočit vlevo. Ale tam není semafor a nedá se odbočit. Manželka do mě hučí: "Jeď, jeď," ale já nemůžu, protože mě nepustěj. Kdo z vás za to může? Ukažte mi ho! Právě utekla.

Utekla? Mě neutečeš! Přijel jsem kvůli tomu až do Tel Avivu! Tohle je západní část Los Angeles. Jen vám chci ten problém rychle shrnout. Moje děti zbožňují restauraci Milo and Olive Líbí se jim tam. Mám dva caparty... ...mají masové kuličky z krůtího masa, dělají skvělý saláty... Všechno jde jako po másle, ale tady se prostě nedá odbočit.

Byl bych moc vděčný, kdyby to šlo vyřešit. Považuj to za vyřízené. Komu mám zavolat, až budu potřebovat vyřešit nějakou zácpu? - Ty se hlásíš? - Jdu do toho. Dobře, ale kvůli velkýmu časovýmu posunu ti budu volat třeba ve tři ráno. - Budu na drátě! - Takže mi dáš soukromý číslo? - Ale nedostaneš za to přidáno. - Ne. - A budeš to dělat až do konce života.

- V pohodě. I když dáš výpověď a dělat jinam nebo začneš sama podnikat, - budeš mi nadosmrti sloužit? - Ano. Bože můj! Díky moc! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chcem si stiahnut hudbu

00

Odpovědět

Chudák ta mamba :D :D

91

Odpovědět

2:44 Conan říká: "I came all the way to Tel Aviv!" , tedy že přijel do Tel Avivu a nikoliv z něj. I originální název videa zní "Conan Visits Waze HQ In Tel Aviv". Je sice pravda že Waze nesídlí přímo v Tel Avivu ale ve městě Ra'anana, to však spadá do Telavivské metropolitní oblasti Guš Dan, a tak zřejmě proto Conan (který chyby nedělá) ho označil jako součást Tel Avivu.
Jinak děkuji za kvalitní překlad.

50

Odpovědět

Opraveno, máš pravdu. :-)

70

Odpovědět

+BugHer0Díky, máš u mě zlatého bludišťáka. ;)

40

Odpovědět

+BugHer0Ještě tam je v 1:40 neplodní místo neoplodní. :)

00

Odpovědět

+TaanJaj, překlep opraven. Díky.

11

Odpovědět

Jews Rulez... Jewish POWER! ... jediný národ na zemi, ktorý dokáže premeniť oblasť púšte, bezprávia a náboženského fundamentalizmu na zelenú oázu demokracie...Všetky krajiny okolo izraela, ktoré majú 10násobne viac prahov financujú rôznych náboženských fanatikov a stavajú bezúčelné tisícmetrové budovy...Celý západný svet sa môže od naších židáckych priateľov čo učiť... ZION POWER!

128

Odpovědět

No s tou oázou demokracie to není taky tak úplně žhavé.
Takoví ortodoxní židé, jeijchž práva jsou upřednostňována na právy ostatních Izraelců, jsou jasnou ukázkou náboženského fundamentalismu.
Zajímavost: Izraelci, kteří se nehlásí k židovské víře, nemohou mít v Izraeli svatbu. Musí se vzít v jiné zemi. Oddací listy z těchto zemí pak izraelské úřady zpětně uznávají za platné. ČR je jeden ze států, která jsou izraelskýmy úřady uznáván a proto je velmi populární u Izraelců.

151

Odpovědět

+dejfto dá rozum.. je to židovský štát... je to jediné malé útočisko židov vo svete, kde ich chce snáď každý druhý socialistický z**d zabiť... tak si snáď môžu zariadiť pravidlá práve pre židov, nie? ... Všetci sú tam slobodný a majú plné práva.. nevidím problém..

211

Odpovědět

+ehmSocialistický? Bože, idiot, ani se nezačervená...

20

Odpovědět

jsem rad, ze tam nepredvadel ty svoje opicarny a byl opet klasicky vtipny, tak jak ho mam rad

280

Odpovědět

konecne klasicky conan, a ne tie levicacke kecy o trumpovi

2017

Odpovědět

Nejvíc mě dostalo. "nechceš mě pozvat ty ? Ani náhodou" :D :D Díky za překlad

350

Odpovědět

Ani náhodou.
That's not gonna happen.

00