Thumbnail play icon

Conan v Izraeli #8: Prohlídka sídla společnosti WazeCONAN

Přidat do sledovaných sérií 128
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:135
Počet zobrazení:6 038

Waze je oblíbená navigační mobilní aplikace, která vznikla v Izraeli. V dnešním videu se Conan vydá podívat do kanceláří společnosti Waze a postěžuje si, jaký má s aplikací problém...

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chcem si stiahnut hudbu

00

Odpovědět

Chudák ta mamba :D :D

91

Odpovědět

2:44 Conan říká: "I came all the way to Tel Aviv!" , tedy že přijel do Tel Avivu a nikoliv z něj. I originální název videa zní "Conan Visits Waze HQ In Tel Aviv". Je sice pravda že Waze nesídlí přímo v Tel Avivu ale ve městě Ra'anana, to však spadá do Telavivské metropolitní oblasti Guš Dan, a tak zřejmě proto Conan (který chyby nedělá) ho označil jako součást Tel Avivu.
Jinak děkuji za kvalitní překlad.

50

Odpovědět

Opraveno, máš pravdu. :-)

70

Odpovědět

+BugHer0Díky, máš u mě zlatého bludišťáka. ;)

40

Odpovědět

+BugHer0Ještě tam je v 1:40 neplodní místo neoplodní. :)

00

Odpovědět

+TaanJaj, překlep opraven. Díky.

01

Odpovědět

Jews Rulez... Jewish POWER! ... jediný národ na zemi, ktorý dokáže premeniť oblasť púšte, bezprávia a náboženského fundamentalizmu na zelenú oázu demokracie...Všetky krajiny okolo izraela, ktoré majú 10násobne viac prahov financujú rôznych náboženských fanatikov a stavajú bezúčelné tisícmetrové budovy...Celý západný svet sa môže od naších židáckych priateľov čo učiť... ZION POWER!

117

Odpovědět

No s tou oázou demokracie to není taky tak úplně žhavé.
Takoví ortodoxní židé, jeijchž práva jsou upřednostňována na právy ostatních Izraelců, jsou jasnou ukázkou náboženského fundamentalismu.
Zajímavost: Izraelci, kteří se nehlásí k židovské víře, nemohou mít v Izraeli svatbu. Musí se vzít v jiné zemi. Oddací listy z těchto zemí pak izraelské úřady zpětně uznávají za platné. ČR je jeden ze států, která jsou izraelskýmy úřady uznáván a proto je velmi populární u Izraelců.

151

Odpovědět

+dejfto dá rozum.. je to židovský štát... je to jediné malé útočisko židov vo svete, kde ich chce snáď každý druhý socialistický zmrd zabiť... tak si snáď môžu zariadiť pravidlá práve pre židov, nie? ... Všetci sú tam slobodný a majú plné práva.. nevidím problém..

210

Odpovědět

+ehmSocialistický? Bože, idiot, ani se nezačervená...

10

Odpovědět

jsem rad, ze tam nepredvadel ty svoje opicarny a byl opet klasicky vtipny, tak jak ho mam rad

250

Odpovědět

konecne klasicky conan, a ne tie levicacke kecy o trumpovi

1715

Odpovědět

Nejvíc mě dostalo. "nechceš mě pozvat ty ? Ani náhodou" :D :D Díky za překlad

310

Odpovědět

Ani náhodou.
That's not gonna happen.

00
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)