Conan v Izraeli #3: Výslech a návštěva izraelské celebrityCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:182
Počet zobrazení:11 991

Další dvě videa z Conanova výjezdu do Izraele jsou tu! Tentokrát se těšte na výslech izraleského herce Liora Raze, který má nesmírně cenné informace. Následně se Conan vydá navštívit nejznámější izraelskou celebritu.

Přepis titulků

Nemůžu se dočkat. Jediný důvod, kvůli kterému jsem přijel do Izraele, se skrývá za těmito dveřmi. - Čau. - Ahoj. - Jak se máš? - Dobře. - Jak jsi zjistil, kde... - Byla to fuška. Nikdo mi to nechtěl říct, ale byl jsem neústupnej.

- A teď jsem tady! - Páni. - Moc hezkej byt. - Díky. - Vypadá dost prostorně. - Jo. Hned bych se někam posadil. Kéž bys mi dal vědět, že přijedeš. Nechceš zajít někam na drink, nebo do kina? Nebo se můžem jen tak toulat po Tel Avivu. Mrzí mě to, ale už tu mám...

Přišlo ke mně pár známých, takže dneska nemůžu. Nemůžeš? A co kdybych vám udělal palačinky? Ne, díky. Před chvílí jsem snídala. Tys už jedla. Tak to nic. To je trapas. - Moc hezká věcička. - Jo, dřevěná. - Ale musím ti pochválit Wonder Woman! - Díky. Fakt skvělej film.

Všichni na něj pějou chválu. - Díky moc. - Takže... - Uvidíme se v L.A. - Jo, měj se. - Zatím. - Rád jsem tě viděl. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nefunguje 2. video

10

Odpovědět

Absolutně zbytečné a nevtipné scénky, děkuji za překlad

310

Odpovědět

Hoj, nevím jestli je to chybka nebo ne, ale já bych jako nejznámější izraelskou celebritu (hereckou samozřejmě) označil Natalie Portman.
Gal je určitě nyní populární a často jmenovaná, ale Natalie toho má za s sebou mnohem víc a zná jí imho mnohem víc lidí.

101

Odpovědět

Jsem nevěděl, že Natalie je izraelka. V tom případě určitě souhlasím :)

61

Odpovědět

Náhodou, scénka s Gal byla fakt parádně a docela přesvědčivě zahraná. Dost jsem se u toho bavil. :-)

62

Odpovědět

trošku jsem doufal, že se tam za dveřmi mihne Andy.. :(

180

Odpovědět

Přeložte prosím raději s Gal Gadot tohle (mnohem větší sranda než tohle s Conanem). Má to dohromady 12 minut, tak nevím jestli si na to troufnete :) --> Charades with Gal Gadot and Miley Cyrus

Gal Gadot Tries a Reeses Peanut Butter Cup for the First Time

82

Odpovědět

To druhý je snad nejuvolnější Fallonovo vystoupení, taky doporučuju :)

10