Jak se natáčel trénink s Wonder WomanCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:116
Počet zobrazení:8 388

Dnes vám nabízíme pohled do zákulisí Conanova tréninku s Gal Gadot, který jste u nás mohli zhlédnout minulý týden.

Pokud jste fanoušky DC Comics, podívejte se na stránky Justice League, kde píší naši kolegové z Edna.cz o novinkách z tohoto světa.

Přepis titulků

Jdeme točit Conanův přerod ve Wonder Woman s Gal Gadot. Obsadili jsme stage č. 11. Kdysi se tu natáčelo kouzelné lékařské drama s názvem Pohotovost. Conan se dnes stane Wonder Woman. Takže ho v první řadě nejspíš čeká extrémní depilace. Potom si zabojuje. Zkusí si boj na blízko, kickbox, boj s mečem. Co se stalo?

No nic, ještě jednou. Bude to podle mě fyzicky dost náročné. Conan dostane nakládačku, ale bude to fajn. Možná se i sveze na koni. Podle mě to bude dobrej remote. Všechno už je nachystaný na epickou tréninkovou lekci. Jsme ve skladišti. Určitě je to tu slavný. Vsadím se, že se tu točila Casablanca nebo Rošťáci.

Jedna z těchhle dvou nesmrtelných klasik. - A taky Pohotovost. - Vážně? - Tak to sami slyšíte. - Byl tu Clooney. Clooney? Určitě se tím chlubil, kudy chodil. Romantičtější místo jsem si nemohl vybrat. - Jak se máš? - Dobře. Chci před kamerou i tvého trenéra. Seznámíme se a pak začne proces přeměny na Wonder Woman.

Paráda. Tohle si protáhnete pod mikinou. Nejdeme bokem? Jasně. Ten pro nás nedělá. "Jsem pochybnej týpek. Za mnou, Gal." Jistě, zase budeš nejkrásnější. Když jsem tě po telefonu lákal na schůzku ve skladišti, - divil jsem se, žes kývla.

- Je to hrozně romantické. Zkouším to na spoustu žen, ale než dořeknu větu, položej to. Dobrá práce. Dobrá práce, Conane! Za to může on! Poslechni si, jak hustej je meč Wonder Woman. To je psí štěkot. - Klečím na kolenou. - A můžeš... Teď bych ji měl požádat o ruku.

Tohle se mi líbí. Hned jsem zpátky. Že nebudeš jako ostatní ženy a neutečeš mi? Počkám. Gal? - Co ty na to? - Páni. Kdybys mě v Tel Avivu viděla štrádovat si to takhle po ulici a byla bys nezadaná... Chodil bych takhle na místě.

Ani bych se nehnul, jen bych takhle přešlapoval v centru Tel Avivu. - Přitahoval bych tě? - Páni. Rozhodně jo. Páni, falešnej býk! Obávám se, že mě nevidíš v tom nejlepším světle. Vím, že tě přitahuji... Nevypadá to moc... Paráda. Potlesk pro Gal Gadot.

Díky! Sexuální napětí byste tu... hledali marně. S přehledem jsem ji nechal úplně chladnou. Ale je naprosto úžasná. Moc milá a sympatická. Je s ní hrozná sranda, ale zároveň je to drsňačka. Tohle je smutný, fakt smutný. Aspoň že mám parádní zadek. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Stephi z Dorm Life? :)

30

Odpovědět

je divné slyšet ji mluvit bez toho, aniž by se mi otevírala kudla v kapse :D až mi ten její otravný hlásek chybí...

00

Odpovědět

Dělali jste něco se stránkou? Vyskočilo mi upozornění, že mam vypnout adblock (přesto, že ho mam pro tuhle stránku vypnutej už od novýho webu a reklamy se mi zobrazujou) a nevidim video (chybí celej box, hned pod názvem je hodnocení a další věci...).

Adblock jsem zapnul a znova vypnul i kompletně zakázal, ale furt nic...

Jinak bylo by dobrý, kdyby někdo u názvu/popisku byl odkaz na video, aby se na něj dalo při nefunkčnosti podívat na youtube bez zbytečnýho hledání.

00

Odpovědět

Já jsem dělal se stránkou. Jo. A dělal jsem to s ní dost dlouho.

03

Odpovědět

Mrkni co všechno ti blokuje reklamy. Já mám Avira Browser Safety a díky tomu mi začalo spousta věcí blbnout. Po vypnutí vše jede v pohodě i s ABP.

20

Odpovědět

+El ExpertJo, je to ta Avira. Díky.

00

Odpovědět

Paráda, jsem rád, že je vše vyřešeno. Jinak nic jsme s videem ani stránkou nedělali. To s Avirou je dobré vědět, kdysi měl někdo podobný problém a moc se nám to nedařilo vyřešit, tak třeba do budoucna toto pomůže.

10

Odpovědět

Wonder Woman jako superhrdinka nic moc, ale ta Gal Gadot... dal bych si ji k každý ráno k snídani.

112

Odpovědět

S tím zadkem na konci mi připomněl Neda Flanderse :D
https://www.youtube.com/watch?v=Gte5143UMZU

60

Odpovědět

Doufám, že bude ještě "Jak se natáčel trénink s Wonder Woman 2" a "Dodatek k Jak se natáčel trénink s Wonder Woman 2". Pak samozřejmě ještě to samý z pohledu Gal a z pohledu Rudy. Nakonec nějaká sranda se Schlanskym, kterj tam sice nebyl, ale to je jedno. A uzavřel bych to velkým videem se sestřihem toho nejlepšího z téhle Wonder Woman Training série.

1419

Odpovědět

Hele, mně přišlo tohle taky slabší, ale říkal jsem si, že když už to vyšlo a to video tu bylo minulý týden, hodím to sem. Příště už půjdem dál, ale nutno říct, že Conan toho poslední dobou až tolik suprovýho nemá a už se někdy docela těžko vybírá, i když bych nerad pravidelný vysílání Conana, který tu táhnem už x let, teď rušil.

291

Odpovědět

+BugHer0a čo staršie veci? pri prechode na nový web zmizli aj nejaké už preložené videá

20

Odpovědět

+ReKeepAwayTak starší věci mizej pravidelně, protože prostě nejsou na YouTube na ofiko kanálech, proto se snažím spíš překládat aktuální z oficiálního kanálu. ;-)

30

Odpovědět

Ve zkratce ... udělalo se video behind the scenes a někdo se z toho může leda tak pojebat.

91

Odpovědět

Tak jsem tady zas.

62