Conan v Izraeli #5: Na nákupech v BetlémuCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:235
Počet zobrazení:14 058

V dalším videu z Conanova výjezdu do Izraele se vydáme na nákup do palestinského města Betlému, kam musel Conan vycestovat se zbrusu novým štábem.

Přepis titulků

Mířím na Západní břeh Jordánu a jak sami vidíte, Izraelci tam mají vstup zakázán. Tato oblast patří Palestině. Proto musí můj izraelský štáb zůstat tady a já ho musím vyměnit za palestinský štáb. Je to jako soudní spor o dítě. Opouštím jednoho z rozvedených rodičů, abych mohl navštívit toho druhého. A oba mí rodiče mě nesnáší.

Berte. - Zaplatím. - Ne, pro vás zadarmo. - Víte proč? - Nevím. - Protože jste v Betlémě. To je od vás hezký. Díky. - Dal mi to úplně zadara. To je skvělý. - Není zač. Za pět minut si přijdu pro nášup. Jak myslíte. - Jak se jmenujete?

- Sammy. - Sammy? - Jo, jo. Sammy, odkud jsi? Bydlíš tady? Bydlím tady v Betlémě. Já tady bydlím, pracuju a taky jsem se tu narodil a oženil. - Páni. - Jo. - A co to neseš? Nesu kávu a výborný čaj. To kafe vypadá hrozně silně. Jo, je silné jako ty.

A ty jsi Lví srdce! Král celé džungle! Ne, to si mě asi s někým pleteš. Já jsem slabý a krotký Conan. - Je bez cukru. - Ty bláho! - To píše! - Jo. Už chápu, proč jsi tak hrr. - Piješ ho často? - Jo. A trochu ti z toho hrabe.

To kafe ti motá hlavu. Tady něco máš. - Dej si to do kapsy. - Děkuju. Jsi moc hodný. Nápodobně. Děkuju. - Jsi moc hodný. - Mám tě taky políbit? Dobře. - Jsi hrozně velký. - Na pusu ne, viď? Jestli chceš, můžem. Je to moc hodný muž. A má srdce jako obličej. - Mám srdce jako obličej?

- Jo, bílý. Díky, díky. Doporučíte mi nějakou taneční hudbu? Mohammed Assaf, Palestinec. Je dobrej? Pojďte sem. Ukažte mi, jak se tady tancuje. To mi jde! To je celý? Sledujte.

Líbí se vám to? Kam se poděl? Přestal. Takže jsem asi vyhrál. - Jak zvládám pozdrav? - Výborně. - Jak se jmenujete? - Bosim. - Bosim? - Ano. - Já jsem Conan. - Conan.

- Conan. Chtěl bych tu něco vysmlouvat. Tohle je vodní dýmka. Kolik za ni chceš? 700 šekelů. 700 šekelů? Ani náhodou! Dám ti 300. Tamhle za rohem jsem viděl tu samou! Vypadala úplně stejně. Jako dekorace do domu je to ideální.

- 450 šekelů. - 450? Ani náhodou! - Dám ti 500 šekelů. - 400 šekelů. - Dám ti 390 šekelů. - Dobře. - Bereš? - Ano. - Paráda! Usmlouval jsem ji! Tohle? - Mrkvový? - Jo. Za kolik?

Jo, jen jeden. Koupil jsem si tuhle věc, ale nemám do ní co dát. Co se tam dává? Co je tohle? Vodní meloun s mátou. Víte co? Vodní meloun s mátou se mi líbí. Hezký. Takhle vypadal můj táta, když rozsvěcel vánoční světýlka... v 70. letech. Akorát se u toho víc rozčiloval a kopal kolem sebe. Má to vysokou starožitnou hodnotu.

Paráda. Fajn, díky. Je to hodnotná starožitnost. Hodně stará. Tenhle pán mi právě sdělil, že má vodní dýmka je k ničemu. Je jen dekorativní, nefunguje. Vůbec nemá fungovat. Tohle je taky k ničemu. Celé je to zbytečnej krám. A můžu za to já? Koupil jsem si dekorativní dýmku. Poučte se z mých chyb. Až tu příště budete, dejte si bacha na tohohle chlapa. Byl sympatickej, ale vůbec mě neupozornil na to, že mi prodává místo funkční dýmky dekorativní dýmku.

- Jako dekorace do domu je to ideální. - Takže ideální dekorace? Takže ideální dekorace? Lhář! Jo! Paráda! Jen si dej! Výbornej vodní meloun. A máta. Ty krasavče jeden opálenej s náramkem na kotníku a super pokrývkou hlavy, která ti přikrášluje obličej.

Dobrý. Asi se sjel melounem. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten pocit, když týpek s čajem a kávou je mnohem vtipnější než ty, ale on za to nemá mega prachy. :D

130

Odpovědět

Toho prodavače čaje a kavy jsem v pátek potkal. Super týpek, dobře se s ním kecalo.

01

Odpovědět

Chlápek sjetej melounem neměl chybu :D :D Díky za překlad :)

90

Odpovědět

to je frajer... s ochrankou do samozvanej palestíny...mal tam ísť bez ochranky, ak považuje "palestíncov" za ľudí...

010

Odpovědět

Conan je neskutečný lámač mužksých srdcí :D

270