Conan v Izraeli #10: Noční Tel Aviv a rozloučeníCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:91
Počet zobrazení:9 204

Dneškem ukončujeme překlad Conanova výletu do Izraele. Děkujeme, že jste ho sledovali a od příštího týdne se můžete zase těšit na klasická videa z jeho show.

Přepis titulků

Tohle je skvělý. Právě jsem narazil na tyhle dva lidi. Co že jste kdysi dělali? Překládali jsme tvůj pořad The Late Night with Conan O'Brien. Šlo to dobře? Byl jsem vtipný i v hebrejštině? Narazili jsme na pár... perliček, ale... - Masturbující medvěd? - Jo. To bylo spontánní. - Nejste vy basketbalista?

- Jo, jsem. Paul Gasol. Těší mě. Hraju za LA Lakers. Rád vás poznávám. Hraju za Lakers. - Jo. Fotku? - Hrál jste v 90. letech? Ano, hrál. Jsem basketbalová hvězda 90. let. - Byl jste mi hrozně povědomý. - Ano, hrál jsem pivota. Nehrál jste s Magicem? Ano, hrál jsem s Magicem Johnsonem. Do dnes jsme přátelé.

Zdravím, tenhle hliněný drejdl jsem vyrobil pro vás. Pro fanouškovské korekce. - Tys ho vyrobil pro mě? - Jo. - Dívejte na něj. Vyrobil jsi pro mě hliněný drejdl? Ano, hliněný drejdl. Jak je ta vaše písnička? Drejdl, drejdl, drejdl... - Neznám ji. - Jak to? - Je americká.

- Já myslel, že židovská. Drejdle, drejdle, drejdle, šťastnější být bych chtěl. Drejdle, drejdle, drejdle, mé dětství stálo za pytel. To ti nic neříká? Dívejte na to. Pojďte sem, pane. Posaďte se. - Conane, rád tě vidím. - Já tebe taky. Všiml jsem si, že tu taky pije sám. - Popíjel jsi tu sám.

- Jo. Napadlo mě, že když už oba pijeme o samotě, můžeme pít sami spolu. - Jak se jmenuješ? - Jacob. Jacobe, čím se živíš? - Dělám plavčíka. - Vážně? Líbí se mi, jak sebevědomě sedíš. Chci sedět jako ty. - Pěkně se opřu. - Dělám si pohodlí. To je paráda.

Tebe nic netrápí, viď? Nebojíš se stáří... - nebo zvýšenýho cholesterolu. To tě nerozhází, že ne? - Ne. Zahulím si a je po problémech. Kouříš trávu? Jacobe, ukaž mi, prosím, svůj plavčíkovský posed. Nech mě hádat... Co to sakra bylo? Cos to dělal? - Proč jsi to dělal? - To jsou moje triky. Jaký triky?

Hladíš si vlastní poprsí? To je přece hovadina. A jak se díváš na dívku, která si tě všimne? Takhle se díváš? Vážně? Co bylo tohle? Když se bude topit, zachráním ji. Aha. Evidentně jsi ještě nikdy v životě neplaval. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

mohli byste prosím přeložit Conanův rozhovor s Johnem Bernthalem (Punisher)?

20

Odpovědět

Díky moc za všechny překlady!
V popisku k videu na mě křičí jedno áčko, že chce před sebou vidět čárku.
(Jsem trapný, já vím. Ale musel jsem...)

90

Odpovědět

2:01 – „Associate Producer: Jordan Schlansky“.
Požaduji video Jordana, jak se koupe v Jordánu.

190