Conan s Jordanem na lovu lanýžůCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:173
Počet zobrazení:11 566

Conan se nedávno konečně vydal do Itálie a vzal s sebou Jordana Schlanskyho. V nadcházejících týdnech se tedy můžete těšit na několik videí z jejich cest. Jako první tu máme lov lanýžů v Toskánsku.

Přepis titulků

Jordane, už se nemůžu dočkat. Co nás tu čeká? Půjdeme lovit toskánské lanýže. Jde o velmi vzácnou houbu, která roste jen v určitých obdobích. Měli bychom o lovu lanýžů něco vědět, než vyrazíme? Ne, nic vědět nepotřebujeme. - Jdeme. - Taková doba a nic? Jste si jistý, že ti psi jen tak neběhaj kolem? Máme jít tudy?

Co to je? Je to lanýž? To je lanýž, že jo? Ti psi právě našli lanýž! Počkat. Cože? Máte další? Dívejte, našli další lanýž. Pojď sem. Jelikož ti chlapi věděli, že dorazíme, začínám mít silné podezření, že ty lanýže předem narafičili, protože je hledaj až podezřele rychle.

- Nepřijde ti? - Je to tak. Hrají na nás to svý: "Podívejte, lanýž!" Přitom se ani nesnažíme je hledat. Mohl bys předstírat, že jsi prase hledající lanýže? Jistě. Chro, chro... - Chro, chro... - Ustup stranou! To je lanýž!

Dokázals to. Dobrá práce, vepříku. Přesně tohle tady na nás hrajou. Je mi líto... ale byli jsme podvedeni. Teď bych se rád vydal hluboko do lesa a jakmile dorazíme na nějaké hezké místo... moc rád bych... zabil tady svého přítele.

- Šlo by to? - Nevadí jim to. Paráda. Jste borci. Zeptej se jich, kde mají prasata. Používají je? Prý je to zakázané. Nemůžou je používat. Řekni mu, že když budu chtít, klidně nechám hledat lanýže králíky. Co mi má vláda co zakazovat králíky! Králík je prý nevyčenichá. Už mám po krk toho, jak v téhle zemi králíky diskriminují.

Začíná mi šplouchat na maják. Je tu zima a šero. Ty dva chlápky vůbec neznám a jsem tu s Jordanem. Říkali, že ho klidně můžu zabít. A psi tu hledají lanýže, které pár minut před naším příchodem zahrabali. Tomu říkám mistrovskej podvod. Přijde mi, že tenhle dře mnohem víc než tamten. Lui celou dobu jen postává opodál. Je to můj společník.

Společník, který nešáhne na práci. Ty jseš Lui. Já jsem lovec lanýžů. Já udělám na pořadu všechnu práci. Ty se... evidentně jenom flákáš. Stojíš opodál. A přesto jíš lanýže, které jsem vykopal ze země... vlastníma rukama.

Přišli jsme lovit lanýže, ale místo toho jsme objevilinuget pravdy. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ahoj, přeložíš další videa z tripu do Itálie s Jordanem? Jsou všechny skvělý.

10

Odpovědět

Docela pěkný, ale hrozně krátký. :-)

10

Odpovědět

mně se to líbí

20

Odpovědět

Conan má tolik super kvalitních videí a skečů a pak se tu občas přeloží takovej slabší průměr :( To se pak nedivím, že skončila pravidelná úterý, když tu nikoho nebavily tady ty podprůměry :( Třeba parádní jsou i ty hodně staré, když byl kdysi ve Finsku :)

31

Odpovědět

Souhlasím, má hodně dobrých videí, které to nejsou. :)

21

Odpovědět

To sa radšej toto mohlo preložiť :) Clueless Gamer: God Of War With Bill Hader - CONAN on TBS

10

Odpovědět

boze to bola ina k******a,

65

Odpovědět

Conan začíná uvadat.

224