Conan v Itálii #3: Jordan jako nahý modelCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:100
Počet zobrazení:10 421

Conan, naladěn renesančním uměním, se ve Florencii vydává do Accademia d'Arte a Italiano (Italská akademie umění), aby si sám zkusil nakreslit vlastní dílo. Role Jordana je tak asi už všem jasná.

 

 

Přepis titulků

Renesanční umění mě tak inspirovalo, že jsem se rozhodl přihlásit na lekce kreslení v Accademia d'Arte e Italiano. Aha, jdeme na to. To je... - To je ten naháč. - Ano. - Apollone? - Ano? Má na sobě... žabky. Když si představím slavné kresby, nikde nevidím muže v žabkách. Když se podívám na slavné sochy jako třeba...

Apollóna, Dia... nevidím tam žabky. Nakreslím ovál jeho hlavy. - Jak to vypadá? - Dobře. Tady vidím husté ochlupení na hrudi. Už bych se měl zaměřit... Ještě jsem se nevěnoval jeho genitáliím, jeho penisu. Tohle je samozřejmě pyj, ten je zde a tady máme...

varlata nebo kouličky. Tady jsem to nakreslil moc velké. Popravdě mu dělám laskavost, dávám mu asi 20% přirážku. Jeho přítelkyně mi pak poděkuje. Pak tu je tohle... ochlupení. - Jsem narcista, jak říkáme v Americe. Víte, co to znamená? - Jo. Vždycky nakonec nakreslím sebe. Tím pádem je pak penis větší.

Protože jde o mě, sahá až sem. Mnohem větší penis. Ještě nějaké pihy. V televizi obvykle nosím oblek, takže... Asi se usadím do autobusu. Jo, pojedu autobusem. Lidé, kteří chtějí nastoupit, nakukují dovnitř. - Můžu přivést méně chlupatého modela? - Jistě. - Tohle je Jordan.

- Zdravím vás. Myslím, že by se hodila nějaká póza. Stopař. Stopuješ auta a jsi nahý. Jmenuje se to "Naháč se chce projet." Mohl bys udělat tohle? Dobrý. Tohle se jmenuje... "Útok choromyslného muže." Nesmějte se, prosím.

Smích sem nepatří. Tady vidíme mrtvo v očích. Není tam žádná duše. Ten muž je bez duše. Nic tam není. Nohy má tak trochu jako žába. Ale nemocná žába. - Jsou tak, protože si mi to řekl. - Promiň, promiň... Promiň, ale modelové... Modelové nemluví. Poslední póza, otoč se tamtím směrem.

A teď se s bujarým pohledem otoč, jako bys říkal: "Sleduj můj zadek." A dej nám palec nahoru. Rád bych ti poděkoval, Apollone. Jordane... Tvé oblečení jsem prodal. Myslím, že sis vedl dobře. Nezakousneme něco? Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To zakrytí je o ničem, když všichni ví, a je to i vidět, že není nahej...

11

Odpovědět

celkom pekne kreslí (ak to teda kreslil on)

233

Odpovědět

a co dvojka, bude?

23

Odpovědět

Jordan má skvelú postavu. Ako Dávid. Na kancelársky typ prekvapil

301

Odpovědět

Priznam se, ze kdyz Conan rekl, aby se Jordan otocil, uz jsem jen cekal, kdy mu rekne, at se co nejvic pro neco ohne :D

321