Conan se prochází HarlememCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:316
Počet zobrazení:17 240

Conanova show se celý tento týden vysílá z newyorského divadla Apollo, které se nachází ve slavné černošské čtvrti Harlem. Proto nebude určitě nouze o celou řadu nových videí a remotů z terénu. Jako první vám přináším Conanovu procházku po Harlemu, při které si udělá několik nových přátel, včetně Vivian.

Přepis titulků

Díky. - Pomůže mi to? - Jo. Díky moc. Už jedu! Tohle je SK, který tu promuje své album jako za starých časů. - Přesně tak. - To si poslechnu. Jmenuju se Conan. Jmenuju se Conan.

- Slušný, ne? - Parádní! Parádní! Jste skvělý. Díky moc. Díky. Poslechnu si to. Conane, co těch 20 babek? No jo, jasně. Málem jsem odešel bez placení. POTISK NA PŘÁNÍ BEZ LEPKU - Jak se máte?

- Dobře. - Těší mě. - Já vás znám. - Vážně? - Jasně. - Jste dost vtipnej. - Myslíte? - Vím to. - Jo! Co tu děláte? - Napodobuju. - Napodobujete? - Ano, duplikuji. - Duplikujete? - Ano, pane. - A co? Hudbu? - Cokoliv. - Cokoliv? - Filmy, hudbu... Už jsem tu potkal spoustu umělců a hvězd, jako jste vy.

Vždycky ke mně přijdou a říkaj: "Díky, že mě udržujete naživu." To je hezký. Takže vy teda kopírujete nebo duplikujete... - Duplikuju. - To slovo je důležitý? - Rozhodně. Mám tu Atlantic Starr nebo třeba After 7. Koukám, že tu máte i soundtrack k Horečce sobotní noci. Bee Gees musejí mít radost - že je tu takhle šíříte. - Jasně. Co máte rád? - Třeba ABBU.

- Dobře. Zkus to se mnou, zkus to se mnou. Dobře. Já to s váma teda zkusím. Kam bych měl tady v Harlemu rozhodně zajít? - Na jídlo? - Jo. - Zkuste restauraci Sylvia's. - Tam jsem kdysi dávno byl. Jo. - Vám se tam nelíbí? - Není to košer! Pardon.

Promiňte. Přehnal jsem to? - Nic se neděje. - Počkat. Nemáte nasazenou masku? - Není to maska? - Žádná maska! Jsem to já! Jsem v Harlemu sotva pět minut, a už jsem narazil na přechytralýho rabína. - Co je zač? - Netuším. Přijďte na mou show. - Dobře. - Přijdete? - Můžu sedět vepředu? To nechcete. Podívejte se na mě. Prohlídněte si mě.

Není to hezkej pohled. Dívejte. Fakt chcete bejt tak blízko? Chci bejt ještě blíž. Mohl byste za mnou na pódium. Posloucháte ABBU? - ABBU? - Jo. Znáte ji? Jo! Dancing Queen. Pojďte sem. Pokračujte. Ještě. Akorát vám to kazím. Jste úžasná. - Teď se musíme blejsknout.

- To bylo skvělý. A tuhle znáte? Zapni si kabát svůj. Venku hezky fouká. Dávej na sebe pozor. Jsi jenom má! Stará klasika. Nechcete ji vysmahnout? - Ne. - Cože? Máma se teď vrací do mé rodné země Burkina Faso.

- Do Burkina Faso? - Jo, v západní Africe. Já vím. Můj švagr odtamtud pochází. - Takže jsme jedna rodina. - Jo. Zrovna jsou na cestě tam a chtějí ode mě dovézt trička s nápisem "Miluju New York". Chápu. Pojďme rodičům ty trička sehnat. - Děkuju moc. - Platím. Jdeme. - Boží! Tenhle podnik je tady v Harlemu už mraky let, že jo?

- Ballers tu jsou už dvacet let. - Ano, přesně tak. - A jak se jmenujete? - Ali. - Ali? A příjmením jste Baller? Ne. Příjmením jsem Velkej kápo. Tohle by vám padlo. - Podívejte na tu kšiltovku. - Dobrá! - Líbí? - Je pěkná. - Frčí tu zvedání střechy?

- Ne, ani ne. - A co tohle? - To nikdo nedělá. - Vařečka taky ne? - Ne. Tady frčí twerk. Twerkujou. - To je to špulení zadku? - Přesně. To je ono. Jenže já zadek nemám. Nemám co špulit. - Klidně si sáhněte a uvidíte. - Já to vidím až odsud. Mohla jste aspoň zalhat. Ne, není o čem!

Nemá smysl lhát! Kdybych si chtěla opřít kabelku, spadne mi na zem. Jste plochej jak prkno. Pardon. - Chápu. - Plochej! - Nemám zadek. Chápem. - Omlouvám se. Dobře jste mě v tom vymáchala, Vivian. - Klidně to vystřihněte. - Úplně se v tom vyžíváte. Ne, nic nevystřihneme.

Necháme to tam! - Líbí se vám? - Jo. - "Miluju Harlem"? - Budete nakupovat? - Jo, chceme jich spoustu. 200 dolarů za kus. 200 babek? Přišel mi podezřelej už z dálky. - Co jste zač? - Conan. O'Brien. - Moc mě těší! - Obličej vám nic neříká, ale jméno znáte? - Jo. - Dobře. - Asi mě posloucháte v rádiu.

- Přesně tak. - Běžím na TBS. Sledujete ji někdy? - Ne. - Ale od teď budu. - Kecáte. Nebudete. Nestojím vám ani za pohled. - Co tam děláte? - Komika. Jsem vtipálek. Vy jste si nevšimnul? Ne. Řekněte nějakej vtip. Žádnej mě nenapadá. Jsem z vás nějakej přešlej. Teď se z toho budu tak dva dny dostávat.

- Dva dny? - Jo. Pak budu zase šťastnej. - To vás radši obšťastním hned teď! - Cože? -Tady máte. - Jak vypadám? Sekne mi to? - Jo. Se mnou po boku nemůžete vypadat špatně. Mám vás, klobouk, trička. Zbývá jen zavolat ženě a pustit ji k vodě. - Vyřídíte jí to, když vám ji dám na ucho? - Manželce? - Jo, já teď...

- Mám problém bavit se s váma, natož s ní! Zdravím. Jdu bez klobouku. - Cože? - Conan! - Jo! Jo! Jak se máte? Jak se vede? - Jo! - Co se děje? Proč ze mě máte takovou radost? - Co říkáte na moje vlasy? Dobrý? - Nechcete copy? - Vy pletete copy? - Jo. Bude mi to slušet?

- Jo! - Jo! - Určitě. Bože můj. Kolik vás tu pracuje? Hrozně to bolí! Chyťte mě někdo za ruku, ať to nějak vydržím. Bože. Cítím se skvěle! Co jste to provedly? - Jak vypadám?

- Dost směšně. Cože? Vypadám směšně? Co kdybyste mě viděla tancovat někde v klubu? - Co byste dělala? - Šla bych opačným směrem. Proboha! Dívejte se! Je úžasná! Ne? Vy nechcete? Proč mě zastavujete? Zrovna jsem to začínal rozjíždět.

Udělal jsem si spoustu přátel. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Toto preložte, neskutočna zábava https://www.youtube.com/watch?v=QG1imUEkmYk

20

Odpovědět

Conan v terénu je to nejlepší, co může být.. :D

351

Odpovědět

A to jsme ještě neviděli Conana někde v bordelu :D

82

Odpovědět

jen tak z pleziru si kolem jdouci cernoska vysvihla Dancing Queen ?
a jak dobre....
maji to v krvy...

243

Odpovědět

Úžasný, děkuju za překlad a zlepšení nálady o 100% :-)

330

Odpovědět

Ten chlápek se jako živí tím, že vypaluje na černo hudbu a filmy? Myslim že po tomhle videu, na něj přijde nějaká inspekce.

130

Odpovědět

no podle mě chodí do Harlemu inspekce asi stejně často jako do Agrofertu... :) (v Agrofertu by jim šlo o místo, v Harlemu o zdraví :D )

561

Odpovědět

Doporučuji mrknout na Conanův FB, měl tam živý přenos s úžasným průvodcem.

42

Odpovědět

Video přeložené už 16 hod po uveřejnění? Klobouk dolů pane překladateli.

460

Odpovědět

Áno, na teamcoco.com si nás už přidali do mailing listu PR partnerských webů, takže mi s každým novým Conanovým výjezdem chodí od Diany Chang (Conan učí Dianu řídit :-D) do mailu seznam všech nových remotů i s odkazy na jednotlivá videa. :-)

2101

Odpovědět

+BugHer0cool

70

Odpovědět

+BugHer0Vidíš to? Celkem 100 palců tak to seš frajer a tos mi nevěřil,že máš tady základnu fanoušků když jsem ti navrhoval,že vám tady chybí nějaký maskot a proto by ses měl prodávat v podobě bobblehead figurky :-P :D

80

Odpovědět

+BugHer0Mal by si jej napísať nech nám pošle pozdrav od Conana pre portál videacesky :D ale nie p***l si robím.... napíš jej to

40

Odpovědět

To je neskutočné z pohľadu našej mentality, ako sú tí ľudia uvoľnení pred kamerami. A celkovo. Úplne iný "vzduch".

622

Odpovědět

to je tou farbou

223

Odpovědět

Na Americe miluji to množství všech kultur a tak. Přijdete do nějaké čvrti a úplně jiný svět. Úplně mi to zde v ČR chybí.

2413

Odpovědět

Chánov ♥

331

Odpovědět

Myslím, že se podnětné lekce Mentora pomalu začínají zúročovat. :)

41

Odpovědět

Nechybí......tohle všecko si najdeš v Bohnici :D :D :D

64

Odpovědět

keby to tak bolo v každej krajine, tak by už newyork nebol výnimočný :) Buď rád, že je to tak ako to je :)

150

Odpovědět

+ehmJá jsem rád, jen mi je líto chudých čechů co pracují za málo peněz a tak si nemohou třeba dovolit cestu do NY.

21

Odpovědět

+MorceNie každý túži ísť do NYC :) Niekto radšej zbehne každý deň na 10 pív, niekto na lyže a niekto na pláž :) ... Dostať sa do NYC, môže byť lacnejšie ako dovolenka v chorvatsku... a tam chodí každý druhý.

41

Odpovědět

+ehmJo to máš pravdu

00

Odpovědět

v Paříži nebo Londýně jsou taky zajímavý čtvtě a je to kousek)

40

Odpovědět

Zkus Josefov. Když tam natáčeli nedávno film z Druhé světové, tak jediné co museli udělat, bylo vyretušovat televizní satelity a postavit na ulici vojenské vozidlo. Všechno ostatní nebylo potřeba nijak měnit :-D

A mentalita obyvatelstva je také zajímavá. Jednou jsme se tam byli podívat a když jsme po hodině odcházeli, tak jsme potkali týpka, který se nás ptal, zda jsme neviděli jeho motorku :-D

60

Odpovědět

Kdyby to bylo i v ČR tak se asi stěhuju do Sýrie... Ještě to tak aby z ČR byl jeden velkej bordel ...

45