Conan v Austrálii #4: Seznámení s místnímiCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:107
Počet zobrazení:7 630

V další části australského speciálu se Conan vydává blíže seznámit s obyvateli Sydney.

Poznámky:
Long Bay je věznice.
Jízda v barelu je surfování v lámající se vlně, kdy surfař v podstatě projíždí vodním tunelem, barelem.

Přepis titulků

Někdo kdysi řekl, že nejlépe město poznáte tak, že opustíte hotelový pokoj a poznáte místní. Jak dlouho jste přáteli? - Pět let? - Jo. - Jak se navzájem oslovujete? Říkáte si: "Zdarec, kámo"? Nebo můžete ke jménu přidat písmeno o. Pak byste byl... - Tohle je Jonathan, takže John-o. - A ty jsi? - Jim, takže Jim-o.

- Já bych byl Conan-o, Jime? - Con-o. - Byl bych Con-o? - Gary je Gaz-o. Dobře. Něco provedeme. Sednu si a budu předstírat, - že jsme dobří přátelé a známe se 4 roky. - Jo. Já jsem Con-o. - John-o. - Jim-o. - Budeme si povídat a používat co nejvíce australského slangu, dobře? - Dobře. - Nazdar! - Ahoj, Conane! - Pardon.

- Co to sakra bylo? - Ne, necháme to. - Poprvé v televizi. - John-o. - John-o. - Jim-o. - Jim-o a Con-o. - Zvládneš to teď? - Zvládnu to. - Nazdárek, John-o. - Rád tě poznávám, Con-o. - Řekl jsi, že mě rád poznáváš? - Jo. - Ne, vždyť jsme už léta přáteli! Říkal jsem, že se známe... Co s ním je? Co to s John-em je? Poslouchej, známe se léta, bydlíme ve stejném bytě.

- Už je to doba, pravda. - Je to doba, zažili jsme všechno. - Už jsme zažili všechno, dobře? - Dobře. - Byl jsem chvilku ve vězení. - Dobře. Neřešme, co jsem provedl. Podle mě nic, ale oni tvrdí opak. Jdeme na to. - Nazdar, John-o. - Jak je, Con-o? - Čau. - Jak bylo v Long Bay? - Long Bay... No, kámo, máme to ale štěstí, co?

- Nebyl sis v poslední době zasurfovat? - Zasurfovat, jo... Dobře ty. - Sjel jsi tam nějaký barely? - Barely... Jo, jo. - Vyjedeš z barelu... - Z barelu, přímo z barelu... - A než se vzpamatuješ, jseš v rybníčku. - Rybníček, kyblíček, šlofíček. Najednou musím makat a pak tam máme víš co... - Takhle je u protinožců. - Přesně, bim bam. Hele, John-o, jseš trochu mlčky prčky.

Co se děje? - Tohle musíme dělat častěji. - Určitě. - Proč to neděláme častěji? Skupinový objetí. Jste nejlepší. - Pojď sem. - Omlouvám se, že jsem byl ve vězení. - Za to nemůžeš. - No, vlastně za to můžu. - Byla? Říkal jsi, že ne. Ne, udělal jsem to. Mluvil jsem teď s lidmi a vaše země se mi moc líbí. - Díky moc. - Je skvělá. Lidé jsou tu uvolnění a velice milí. Já nevím.

Všechno tu je dost regulované. - Jsou tu zákony absolutně na všechno. - Ano, to jsem si všiml! Věc se má takhle. Reklamy o Austrálii, které v Americe běží, typu "Austrálie. Stavte se a zapařte." Kdo vzal zemi plnou pirátů a donutil ji nosit tohle a chodit spát v devět? - Opil ses někdy pořádně v téhle uniformě? - Ne. Ne. Rád bych, aby ředitel školy věděl, že jsem nikdy příliš opilý nebyl. - Vlastně jsi ani nikdy neměl alkohol, že ne?

- Ne, nikdy. - A víš ty co? Nikdy jsi ani neřekl sprosté slovo. - Ne. - A nikdy jsi nespáchal žádný prohřešek. - Nikdy jsem nezhřešil. - Nikdy nezhřešil. - Jsem čistej ve všech směrech. Je čistej. Ve všech směrech. - Je to mladé dítě. - Ano. Prostě mluv dál a já zkusím znít jako ty. - Jo, mluvíme nějak takhle. - Jo, mluvíme nějak takhle. - Nějak takhle.

- Nějak takhle. - Jsi z Penrithu? - Jsi z Henryho? - Penrithu. - Penrithu? - Předměstí na západě. - Na západě. - Penrith. - Penrith. - Už nemám co říct. - Už nemám co říct. Zastav mě, už tak 14 let nemám co říct a furt jedu. - Rád jsem vás poznal, bylo mi ctí. - Nápodobně, mně také. - Chceš si udělat třeba selfie? - Jo, no tak dobře. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

conan zistil, ze v australii nie je popularny

21

Odpovědět

Ten kluk nakonec to zabil - Yeah, alright.

390

Odpovědět

Měl říct, yeah noo, yeaa :D. Pobavil :)

00