Conan v Austrálii #6: Přírodní rezervaceCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:137
Počet zobrazení:8 265
Conan v dnešní části australské expedice zamíří do přírodní rezervace, kde se blíže seznámí s tradiční faunou, na kterou při svém krátkém pobytu v divočině nenarazil.

Přepis titulků

Nacházíme se v Pěší australské přírodní rezervaci. - Tohle je Kyana, že? - Ano. - Vyslovuji to správně? - Kajana. - Takže jsem to řekl špatně. - Ano. - Můžu vám říkat... Takže Kijana? - Kajana. - Takže Karen. - Jste Karen? - Skoro. - Dobře. Christine? Kajana. Chápu. Tohle je Steven. Steven McPherson, Správce - Rozloha je 32 hektarů.

- 32? - Ano, a plot odolá šelmám, takže je tu bezpečno. - To je fajn. - Ano. - Jsou v bezpečí před tou nejnebezpečnější šelmou. Člověkem. - Tady za námi jsou všichni naši klokani a emuové. - Klokani a emuové. Někteří mají zrovna ve vacích mláďata. - Tam jednomu čouhá ocásek. - To je ocásek toho mláděte? Nechci být sprostý, ale myslel jsem, že to je erekce. Tohle je mladý klokan.

I takhle velký ještě klidně skočí matce zpět do vaku. - Ne, takhle velký se vrátí do vaku? - Ano. To zní jako spousta mileniálů. Taky se ve 22 nebo 23 letech vrací domů. - Jo. Chtěl byste si pohladit emua? - Co? - Emua. - Jestli bych chtěl co? - Pohladit emua. - To mi lidi moc často nenabízí. No vidíte. Na něco se vás zeptám. Máte tu pohromadě různé druhy klokanů a emuy. - Ano. - Dochází tu někdy k promíchání živočišných druhů? - Ne.

- Takže neexistují třeba emokani? Ne. Hleďte! Obávaný tasmánský čert. Jeho jméno zní tak nelítostně, pak ho vidíte a moc tak nevypadá. K tomuhle přidáme zvukové efekty z kompilace vtipných domácích videí. Tasmánský čert. Velice, velice nebezpečné zvíře. - Není ale nejnebezpečnější. - To rozhodně ne. - Víte, které to je? Možná had? Člověk!

Nechápu, že jste to nečekala. Ahoj! To jsem neřekl! Řekl jsem: "Ahoj!" Ne, zase špatně. Ahoj! Ahoj! Ahoj!

Ahoj! Ahoj! Ahoj! Chudák jeden smutnej. Tohle je ježura. Má dlouhý tenký vyčnívající nos. Mám z toho zvířete pocit, jakoby říkalo: "Nerad bych obtěžoval. Snažím se, jak jen umím." Sameček ježury má ve skutečnosti...

čtyřhlavý penis. To má jako čtyři penisy? Nebo jeden penis se čtyřmi špičkami? Jeden penis se čtyřmi špičkami. Proč? Proč ne? Je dobrá. Penis se čtyřmi špičkami? Takže žádná sranda, pokud je to žid.

Vtip o obřízce. - Než se seznámíme s Tonkou, musíme... - Vombatem Tonkou. - Vombatem Tonkou. Než se s ním seznámíme, musíme porozumět pár věcem. Vombati rádi koušou zezadu do nohy. Je důležité, abyste se nehýbali. Nechceme ho totiž pošťuchovat. Když se hýbete, hrajete si a on se přidá. Musíte mně a Kyaně věřit, že se o něj postaráme. Takže podle vás, když na mě vombat Tonka zaútočí a začne mě kousat, mám zůstat nehybně stát a nechat ho kousat víc, - dokud se vy nerozhodnete zasáhnout.

- Přesně. Vombati dokáží běžet až 45 kilometrů za hodinu. Bylo mi řečeno, abych se nehýbal, protože by se mi mohl zakousnout do nohou. Mají velmi hustou svalovinu, díky které se dokáží pohybovat tak rychle. Tonko, než jsi vylezl, dali nám docela strašidelnou přednášku. Přitom vypadáš, jako bys nemohl najít klíče od auta. A už jde.

Jde vyvraždit další vesnici. Tonka, stroj na zabíjení. - Nad vámi je pavouk. - Kde? - Nad hlavou, jdete k němu. Pavouk je nebezpečný. Není ale nejnebezpečnějším tvorem. Nejnebezpečnějším tvorem... je člověk! Tohle je Gumnut, náš sameček koaly. Jedí pouze listy eukalyptu, takže nemají moc energie.

Zhruba 20 hodin denně tak prospí. Ano, tenhle úkaz mi je znám. Můžu s tebou na chvilku mluvit, Gumnute? Jíš jen eukalyptus. To potom nemáš žádnou energii. Dvacet hodin denně prospíš. Pak nemůžeš sehnat práci. A to ti ničí život. O něco tě požádám. Chci, abys vyzkoušel, abys jen zkusil...

pizzu. Chci, abys ochutnal pizzu. Já vím. To prostě ale asi není můj styl. Není to můj styl. Začínáš mě poslouchat, co? Děti, nebuďte jako Gumnut. Starejte se o sebe. Tvrdě pracujte. Držte se dál od eukalyptu. Jo.

Je mi z tebe zle. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nemohl jsem z těch efektů když lezl Vombat z přepravky :D :D
Konečně je Conan ve starém dobrém kabátu. Díky za překlad :)
HUMAN ! :D

50

Odpovědět

Ahoj snažim se někde najít celý díly,nebo aspoň víc rozhovorů s cz titulkama....koukal jsem jestli někde nejde stáhnout soubor s titulky díly už by se asi našli ale nikde nic.Všemu anglicky nerozumim a tak si to úplně neužiju neví někdo o něčem ?

00

Odpovědět

Obávám se, že k celým dílům nikdo titulky nedělá.

00

Odpovědět

"Kids, stay out of eukalyptus!" :D

130