Conan v Austrálii #5: Plavčíkem na pláži BondiCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:75
Počet zobrazení:6 849

Conanova cesta po Austrálii pokračuje a v dnešním díle ho zavede na světoznámou pláž Bondi, kde se moderátor pokusí stát plavčíkem. Nesmí však samozřejmě podcenit důkladnou ochranu před sluncem.

Poznámka: Plukovník Sanders byl americký podnikatel, zakladatel řetězce KFC, typický svými bílými vlasy a bradkou.

Přepis titulků

Asi je všem jasné, že slunce je pro mnoho Australanů velký problém. Mají světlou pleť a musí se před ním krýt a chránit. A totéž chci i já. Proto jsem zavítal sem, do obchodu s nejhorším názvem, co jsem viděl. Rada pro rakovinu. Proč to prostě nenazvali "Mikova melanomová bouda". - Tohle je Elpis. - Ano. - A jste vedoucí prodejny? - Ano. - Pro Australany je ochranné oblečení důležité, že?

- Rozhodně. - Co vy na to? - Vaše prsa v tom vypadají obrovská. No... mám trojky. Já jen... Jsou dost... - Hodně posiluji. Jde to poznat? - Nemůžu najít to správné slovo. - Mužné? - Ne. - Jak to, že ne? - Ne, ne. Jak v Austrálii říkáte tomuhle? - Rosolky?

Jsou to rosolky? - Prsní svaly? Rosolky? Ne. - Tohle je Aka a tohle Daka. - Ne. - Akadaka, Akadaka. - Promiňte, jak se tomuhle říká? - Chlapský kozy. No jo, chlapský kozy. - Vypadám jak z budoucnosti, že? - Jo. - Myslím, že už budeme hotoví, že? - Ano, budeme. Vypadám, jako bych sem přišel svářet nějakou trubku, ne? Teď jste zcela chráněn. Nezdá se vám někdy, že na Zemi nepatříme?

Nezdá? Jaký opalovací krém byste mi doporučila? Asi tady tenhle. - Mám ho dát na prsty? - Zkusíte si ho dát na prsty? Chci si ho dát sem a chránit tenhle prst, - takže až budu lidi víte co... - Jo, jo. Tady trochu máte. Dala jsem ho tam moc. Natřete mi obočí. Natřete mi obočí, pořádně.

Udělejte mi takovou menší bradku. Vypadám jako albínský plukovník Sanders. - Jsem připraven jít na pláž. - Myslím, že ano. Pěkný den. - Děkuji. Jsem na pláži Bondi, slunce pálí jako blázen a narazil jsem na tohoto chlapce. - Jak se jmenuješ? - Terry. Terry vypadá úplně jako já v roce 1969. Terry... Ne! Neměl bys tu být! Takhle budeš vypadat, až zestárneš, Terry! Když s tím nic neuděláš...

Takhle! - Chceš takhle vypadat? - Ne! - Jak to, že ne? Co je na mně špatně? Když jsem Terrymu zachránil život, rozhodl jsem se stát plavčíkem, a to za pomoci Hoppa, Jethra a Whippeta, tří hvězd nekonečné australské reality show Záchranáři z Bondi. Co je pro mě jako plavčíka nejdůležitější? Asi umět plavat. To se hodí. Dobře, to bude problém. - Máme přezdívky.

- Přezdívky? - Jo. Víte, já vlastně žádnou nemám. - Fanta kalhoty? - To je co? - Že jste zrzek i v kalhotách. - Zrzek i v kalhotách? - Mažete se pořád opalovacím krémem? - Jo, pořád. - Jste opatrní? Mám podmínku, že vždycky, když jdu na pláž, beru s sebou svého dermatologa. - Rád vás poznávám. - Je tohle problém? - Budeme to sledovat. - Budeme to kontrolovat. - Dobře. - Omrkl jste těmi brýlemi i nějaké dívky, doktore Petersi?

- Hodí se to. Budeme pro doktora potřebovat přezdívku, kluci. - S těmi brýlemi to vidím na Úchyla Peta. - Úchyl Pete, super. Úchyl Pete. Já se jen chci stát plavčíkem. To zabere roky. Člověk musí být celý život v oceánu a získat v něm jistotu. Něco ti povím. To je sra*ka. Tolik času nemám. Rád bych ale měl pěkný sestřih. - Krásný záchranářský sestřih.

Šlo by to? - Jo, určitě. Hračka. Na to se tak trochu zaměřujeme. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Damn Jens

20