Conan v Austrálii #7: Domorodci a loučeníCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:69
Počet zobrazení:6 120
Conanova návštěva u protinožců se nachýlila ke svému konci a závěrem nás čeká už jen krátké povídání s domorodým rapperem a Conanovo stand-up vystoupení v Sydney.

Přepis titulků

Když už jsem byl v Austrálii, vzdal jsem hold Národnímu domorodému centru, kde jsem byl poctěn tradičním slavnostním vítacím obřadem, který provedl strýc Graham King, stařešina kmene Ngiyampaa. Tahle píseň pochází přímo odsud. Nikdo nepředstavuje novou vlnu domorodé Austrálie tak jako Adam Briggs, rapper, scenárista, aktivista a hrdý člen kmene Yorta Yorta. Na pažích mám svůj kmen, Yorta Yorta...

- Jsi z kmene Yorta Yorta? - Jo. A na rukou mám: "Vždycky byla, vždycky bude," což je taková forma protestu. Tohle vždycky byla a vždycky bude půda domorodců. Pomalovali mě kamarádi, kteří jsou náhodou šikovní. - Jasně, takže ta tetování vznikla, když jsi spal. - Jo. - Pak ses probudil. - To jsi měl štěstí. - Jo, mohl jsem skončit s kopou ptáků. Čeho se v současné době snažíš dosáhnout?

Snažím se změnit to, co si lidé představují pod pojmem domorodý umělec. - Myslím, že jsi budoucností téhle země. - Díky. Můj názor tu pochopitelně nemá vůbec žádnou váhu. Briggsi... dobře ty. - Dobře ty.? - To se tu neříká? Ne? - Zní to dost... povýšeně. - Takže ti tím říkám "nas*r si"? - Jo. - Hele, Briggsi... nas*r si. - Nas*r si, chlape. - Nas*r si. Jsem dokonalý kulturní ambasador.

Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Docela bída!

10

Odpovědět

Ty jo... Conan hraje na kytaru! :D

30

Odpovědět

Tak to si neviděl nejspíš tohle :) Tady to rozjel více + zajímavé překvapení :D Conan And Jack Blacks Guitar Battle - CONAN on TBS

10

Odpovědět

+MUDr. Prof. HuskyTo mě minulo :D Díky za tip!

00