Conan v Austrálii #2: Australský fotbalCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:121
Počet zobrazení:10 856

Ve druhém díle australského speciálu se Conan vydává na stadion týmu australského fotbalu, kde prověří svoji fyzickou stránku.

Vysvětlivky:
Dr. Seuss – autor knih a básniček pro děti, jedna z postav má klobouk s červenobílými pruhy
Touchdown – akce, při které hráč doběhne s míčem na konec hřiště
Kicker – zahravač kopů

Přepis titulků

Vymyslet vlastní verzi fotbalu? Nechte to na Australanech. Pro rozeného sportovce jako já bude osvojení tohohle sportu hračka. Seznamte se s Nickem Davisem, asistentem trenéra Labutí ze Sydney. Jsem tu, abych porozuměl umění, kterému tu říkáte fotbálek. Jde o americký fotbal, ale přesto se od něj liší. - V čem? - Hřiště je kulaté, obrana a útok se nerozlišují... - Nemáte obranu ani útok? - Ani helmy. - Žádné helmy?

- Ne, ani chrániče. - Žádné chrániče? - Ne. - Jak na kulatém hřišti poznáte touchdown? - Jako gól ze hry, musíte trefit bránu. Dobře. Měl bych zmínit, že jsme pod... - Trénujete u letiště. - U letiště, ano. - Je to dobré pro komunikaci... - Jistě. Na letišti je vážně spousta pozitivního, kámo. - Víte, co je super? Nic jsem neslyšel. - V pořádku, to ani hráči. - Americký fotbal jsem hrával celkem dost. - Vypadáte na to. - Přijde mi to trochu sarkastické, ale beru to.

- Dobře. Další věcí v naší lize je to, že hrajeme v dresech bez rukávů. Takže pokud v ní chcete hrát, je dost důležité, abyste na téhle oblasti hodně zapracoval. - Dobře, co teď? Jak vypadám? - Jak jsem řekl, musíte zamakat. - Musím zamakat? - Trochu. Mám pro vás tyhle... svítivě žluté Niky, které vytvoří iluzi, že jste rychlý. I když rychlý nebudete, budete vypadat rychlý.

- Budete vypadat... Budete mít výbavu... - Jste nezdvořilý, Nicku. - Jste nezdvořilý. - To jsou fakta. Tak co myslíte, Nicku? Kopačky jsou dobré. - Tohle je váš sponzor? - Ano, QBE. - Pravděpodobně vás taky sponzoruje Dr. Seuss. - Dr. Seuss, jo. - Vypadáte dobře. - Co to... - Úplně jako můj táta před maturiťákem.

- Vezmu vás za klukama. Protáhneme se. Protáhneme se! Pro mistra jako vy nic těžkého. Prostě se vrátí. Jo, dobře. Jo. Takhle ho držte a krásně přímo do něj... - kopněte.

- Takže kopnu... Takhle? Kdo se směje? Kdo se směje? Tohle je kruh důvěry. Jako tým se vzájemně podporujeme! O tom přece Labutě jsou! Rád bych... abyste běžel tam k té druhé černé čáře, otočil se a já vám kopnu míč. Rychleji!

Jo, to je v pohodě. V zápase by vás už nejspíš někdo dostal. Ještě jedna věc. Musíte umět provést veleskok. Co to je veleskok? - To znamená chytit míč, - Ano? zatímco stojíte na jiném hráči. Žádný posměch! Jsme tým!

Kdo s tou oranžovou věcí běhá po hřišti jako sklenka hořčice? - Kdo to je? - Tohle je jen na tréninku. Jen na tréninku? V zápase ne? - Ne, nic... - A jak se mu mám bez té oranžové věci dostat na záda? Díky fyzické zdatnosti. Schopnosti. Touze. Dobře.

Skoro! Budeme to zkoušet, dokud to nezvládneme! Musíme vás fyzicky připravit na zápas. - Hraje se bez helmy. - Jasně. - Bez chráničů. - Bez chráničů. - Kdo mě sejme? Tenhle chlapík? - Jo. Předstup. Ježíši, Lewisi. Kdy tě rozmrazili? Tohle je neskutečné. Takž si to teď s Lewisem vyzkoušíme.

Jdeme na to. Je tvůj. Pěkně po čáře. Polož ho, Lewisi. - Teď potřebuji nejsilnějšího kickera. - Wille, pojď sem. - Potřebujeme tě. Tohle je důležité, Wille. Tenhle míč jsem nechal vyrobit. Z obou stran je na něm Jordan Schlansky. Patří k nejnenáviděnějším lidem v Severní Americe.

I na světě. Musíš ho nenávidět stejně jako já. - Řekni to. - Nenávidím tě. - V mé show jsi k ničemu. - V show jsi k ničemu. - Jen si děláš drahé kávy. - Děláš si drahé kávy. - Děláš, že jsi znalec Itálie, ale nejsi. - Nejsi znalec Itálie. Fajn. Odkopni jeho hlavu až do dalšího století. Děkuji! Mockrát vám děkuji, chlapi.

Naučili jste mě, že tenhle sport není pro mě. Možná, že pro mě není žádný sport. A tady máme letadlo. Nas*r si! Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mám radši když dělá složité jazykové konstrukce, než když se tváří, že nic neumí...

90