Conan v Izraeli #4: Rabín a bar micvaCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:142
Počet zobrazení:9 954

Ve čtvrtém vydání Conana v Izraeli se Conan pokusí konvertovat k judaismu, aby mohl prožít svůj vlastní bar micva.

Poznámka:
Boy II Man je americká R&B skupina.

Pokud máte rádi videa, která pro vás překládáme na VideaČesky, dejte nám hlas v anketě Křišťálová lupa v kategorii Zájmové weby. Díky za vaši přízeň!

Přepis titulků

Právě se nacházím v synagoze Tel Baruch. Judaismus mě už dlouho fascinuje. Mám spoustu židovských kolegů i přátel a vždycky mě zajímalo, co na tom všichni vidí. Když už jsem v Tel Avivu, mohl bych v rychlosti konvertovat k judaismu a stát se sám židem. Mám asi hodinu a dvacet pět minut na to, abych vstřebal 4 000 let kultury a hluboké náboženské víry.

Tohle je rabín Halbertal. Výborně. Řekl jsem to správně? Halbertal. - Děkuji, že jste si udělal čas. - Potěšení je na mé straně. Co musím udělat, abych konvertoval? Nejdříve musíte předstoupit před jakýsi židovský soud. - To je první fáze. Musíte být neposkvrněn. - To jsem. Takže musím být panic?

Ne, to ne. - Musíte být neposkvrněn-- - Já myslel, že musím být panic. Protože ještě před pěti lety bych prošel. Ne. Pokud konvertujete, je to, jako byste se dnes znovu narodil. - To je úžasné. - Neskutečné. Znamená to, že nemáte otce, matku ani sestru – klidně byste se s nimi mohl oženit.

I když to není tak snadné. Počkat, vy chcete říct... Počkat, můžu si vzít svou vlastní sestru? Konceptuálně je to možné, protože nejste... Dnes se narodíte a nemáte žádnou sestru. Pane rabíne, něco vám řeknu... Kdybyste tu měl svého PR specialistu, už by vás odváděl pryč. Tohle nebylo nejšťastnější.

Vím, že jste to tak nemyslel, ale v podstatě jste řekl, že jste selektivní náboženství, ale jakmile někoho přijmete, může si vzít svou sestru. - Vím, že jste to tak nemyslel. - Jako byste se znovu narodil. Ano, to se mi na tom líbí! To je skvělý. - Jste nový muž. - Jsem nový muž. Všechny mé předchozí činy... - Neexistují. - Mohl bych klidně někoho zavraždit, ale najednou jsem nepopsaný list.

Co ten tu dělá? Studuje, protože ho nechcete do party? - Sedí tu už od jedenácti let, že jo? - Má to další dvě fáze. Jednou z nich je obřízka. Pokud nejsem obřezán, musím jít na obřízku? To je úžasná otázka. Velmi židovská otázka. Jasný jako facka. Buď bude říz říz, nebo nebude říz říz. Nemůžem to vynechat?

Já tam dole potřebuju každej kousek. Nemůžem to jen tak... Ne že bych si stěžoval, ale nechci o nic přijít. - Stát se židem pro mě není snadné. - To ne. Obnáší to mnoho obětí. A možná budu muset být tam dole... upraven. I přes to mě hodně láká bar micva.

Ten můžete mít bez ničeho. - Vážně? - Jo. Bar micva je o tom, že se z chlapce stane muž. Jo, chci se stát mužem. Jeden kluk dostal crossovou motorku. - Bar micva je lepší než narozky. - Možná v USA. Tady dostávají knížky. - Knížky? - Ano. Jako tenhle. Taky dostal nějakou z těch knihu.

To je to poslední, co potřebuje! - Crosska by mu bodla víc. - Ne. Nerad vám to říkám, ale čte Šifru mistra Leonarda. Asi nebude tak sečtělý, jak si myslíte. Je mi... dobře. Vypadám dost židovsky? - Pro začátek. - Pro začátek. Dobře. Musíš jmenovat soudce a úředníky...

ve všech tvých městech... které Pán tvůj... Moc dlouhý. VIDEO PRO SPECIÁLNÍ HOSTY CONANOVA BARU MICVA Přivítejte tu chlapce jménem Conan O'Brien! Děkuju moc. Tohle je skvělý! Dnešní téma je Boy II Man. Pokud vím, měl bych jakožto oslavenec dostávat dary.

Je to tak, rabíne? Upřímně vůbec nevím, co to rabín řekl. Máte prachy? Pojďte hezky ke mně. Skvělý. Beru jen hotovost. Šeky si nechte. Můj bar micva je tu! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

V Tóře je psáno: Aby jsi se stal mužem, musíš porazit rabína ve stolním fotbale.

20

Odpovědět

Ten Conan začíná bejt hroznej Onan, zatím je tenhle cesťák jen velká nuda...

54

Odpovědět

Mně teda tenhle přišel první slabší.

00

Odpovědět

v ďalšom diely si pozrieme Conanovu obriezku

71

Odpovědět

Je teprve dopoledne, ale už jsem dneska viděla dost Conan hraje s rabínem fotbálek... Perfektní.
A přeložte tu holčičku ve 4:30, prosím! :D

32

Odpovědět

4:30
"Gratulace, Conane, hodně zdraví a štěstí a nechť jsi nejlepší v tom, co děláš."

33

Odpovědět

Proč neni přeložen začátek jako "právě se nacházím v centrální synagoze Tel Baruch"?

00

Odpovědět

To mi připomíná Okamurovy začátky vlogů. "Právě ležím v posteli se svou nádhernou přítelkyní, avšak i tady mne trápí problémy, které ČR zužují.. "

40

Odpovědět

pane prezidente Kisko, inspirace pro Vas

319

Odpovědět

Už konečne skap, diky.

50